Žebříčky

Nejlepší posilovače čerpadel roku 2021 - část 1: Značky EU

Trh s posilovači tréninku roste a roste as ním jsou specifikovány také profily požadavků jednotlivých předtréninků. Kromě produktů typu vše v jednom, zesilovačů mozku a nálady a klasických ultra koncentrovaných stimbomb se nyní zvýšily také posilovače čerpadel, aby se staly produktem, který je velmi žádaný.

Zejména pro tréninkové jednotky v pozdních večerních hodinách nebo v přísně regulovaných a sledovaných soutěžních přípravcích, které omezují použití stimulantů a mnoha dalších přísad, jsou předtréninkové aktivity zaměřené pouze na optimalizaci přísunu živin do svalu, jeho ideální průtok krve maximalizovat to omezit svalový pocit, dává smysl.

Zatímco aminokyseliny jako arginin, Citrulin a ornithin jsou standardním profilem, pokud jde o zlepšení průtoku krve, v poslední době se objevilo mnoho dalších složek, které silně podporují prokrvení a plnost svalů.
Abychom jmenovali jen některé z nich, účinné látky jako epikatechin, extrakt z červené řepy a extrakt z borové kůry slibují další aminokyseliny, jako je L-Norvalin nebo patentované suroviny jako GlycerSize a HydroMax stejně jako nitrosigin, NO3-T a S7, znatelné zvýšení svalového objemu a zvýšená viditelnost tepen a krevních cév.

Poté, co jsem viděl oba v Žebříčkyi individuální Hodnocení Chceme dát do mikroskopu řadu zesilovačů v hardcore segmentu, nechat je projít jejich tempem a poté je řadit Posilující feťáci nyní se blíže podívejte na doplňky k pumpě.

Sestavili jsme náš nejlepší seznam nejnovějších a nejlepších posilovačů čerpadel na základě složení, poměru cena / výkon, chuti, rozložení a v neposlední řadě účinku.

Pořadí je omezeno na předtréninkové aktivity BEZ stimulantů a objeví se také ve formě 2 částí. V první, nyní následující části, vám představíme 4 posilovače od značek EU, které se zpočátku zdají méně inovativní a experimentální, pokud jde o jejich složení, ale jsou zcela přesvědčivé, pokud jde o dávkování, synergii a zákonnost.

Ve druhé části se také zaměříme na mezinárodní produkty se zajímavými novinkami a přidáme do našeho seznamu zajímavé kandidáty.

DŮLEŽITÉ: Netvrdíme, že jsme úplní nebo objektivní správnost. Naším nejlepším a nejčestnějším záměrem je upozornit pouze na nejúčinnější a nejkvalitnější posilovače čerpadel a podle toho je umístit, ale chceme poukázat na jednu věc:

Účinek posilovače čerpadel se také velmi liší od sportovce k sportovce a závisí na mnoha faktorech. Na jedné straně je založen pouze na subjektivních a individuálně fyzicky prožitkových dojmech, na druhé straně hraje roli výživa, hydratace, typ tréninku, citlivost na inzulín a mnoho dalšího. zásadní roli ve vývoji plnosti a pocitu svalstva, prokrvení a v neposlední řadě tolerance (Sidenote: Některé účinné látky způsobují pokles krevního tlaku, což může mít závažné účinky na zažívací trakt).

Jako tým profesionálně studovaných a prakticky zkušených sportovců je naším cílem ukázat vám tendence a reprezentativně a realisticky představit naše vlastní dojmy i dojmy od zákazníků a přátel. Přitom bereme v úvahu sliby a reklamní slogany prezentovaných společností a produktů a porovnáváme je s očekáváními a nakonec zkušenostmi.
Pokud jsou k dispozici analýzy nebo základní informace, objasníme přísady a účinky, ale nemůžeme zaručit pravost látek, které jsou v určitých případech skutečně obsaženy.
V zásadě však důvěřujeme pouze produktům, které jsou renomované, fungují a vypadají jako vysoce kvalitní a pocházejí od renomované a důvěryhodné společnosti.

Následuje představení čtyř nejlepších posilovačů čerpadel do roku 2021 od evropských značek.

# 4 - ESN - kliková pumpa

O ESN toho není moc co říct. Známá domácí značka internetového obchodu „Fitmart“ a kulturistického fóra „Team-Andro“ je už roky jedním z absolutních průkopníků na evropské scéně a dominuje na trhu s bílkovinami a doplňky.
Se sérií Crank prodává ESN řadu doplňků založených na důkazech pro optimalizaci tréninku, v tomto případě pro maximální zvýšení NO.

Za tímto účelem se Crank Pump skládá z vysokodávkové matrice L-citrulinu, Larginin, Ornitin HCL, glutathion, býčí zápasy, Extrakt z borové kůry a Glycerol.

Část 20 g (20 porcí - 29,39 EUR) poskytuje 6 g L-citrulinu Malát, 3,5 g patentované glykopumpy, 3 g L-arginin-AKG, 2,5 g ornitin HCL, 2 g býčí zápasy, 400mg extrakt z borové kůry a 200mg L-glutathionu.

Tento doplněk pumpy tak poskytuje všezahrnující matrici pro silnou expanzi krevních cév a tím pro zvýšení průtoku krve a ideální hydrataci svalových buněk.

Výsledky hovořily samy za sebe, vizuálně i hmatově, a potvrzují, že ESN Crank má v tomto žebříčku legitimní místo. Pouze dávka účinné látky mohla být zvýšena v jednom či druhém bodě, ale výsledek v symbióze a jako celek je naprosto konzistentní a uspokojivý.

Ilustrace posilovače klikové pumpy ESN

* Reklama / reklama

ESN - kliková pumpa

 • Komplexní matrice účinných látek
 • silná expanze krevních cév a ideální hydratace svalových buněk
 • 6g L-citrulinu Obsahují malát

# 3 PEAK - Epická pumpa

Značka Peak také po mnoho let obohacuje doplňkovou hru v této zemi a je díky mnoha velkým jménům ve svém týmu jednou z nejvyhledávanějších značek na scéně.

Epická pumpa se valí zezadu a šokuje neuvěřitelnými 16g prekurzory oxidu dusnatého a slibnou přezdívkou „Hardcore Veins Stretcher“. Není to jen ztělesnění funkce „maximálního dávkování“, ale zaujme také maximální biologickou dostupností dobře vybraných substrátů a speciálních sloučenin.

Epická pumpa dodává 25 g zavedené a silné aminokyseliny na 20 g (29,39 dávek - 8 EUR) L-citrulinu Malátujte a doplňte dalších 6 g L-AAKG. K dispozici jsou také 4g býčí zápasy, další 2 gramy L-arginin ve formě dusičnanů a 1 g extraktu z červené řepy.

Posilovač tréninku tak maximalizuje arginin-Úrovně v krvi a optimalizuje syntézu oxidu dusnatého díky účinným dusičnanovým sloučeninám.

I když se doplňková fakta zdají být poměrně jednoduchá a prostá, jejich samotné dávkování svědčí o know-how a má odpovídající účinky. Epická pumpa má svůj zdokonalení pouze ve svém dlouhodobém efektu, ale vizuální efekty jsou působivé po celou dobu tréninku.

Fotografie posilovače čerpadel Epic Pump od společnosti Peak

* Reklama / reklama

PEAK - Epická pumpa

 • Vysoká dávka účinných látek pro čerpadlo
 • 8g L-citrulinu a 6 g L-AAKG
 • Působivé čerpadlo

# 2 NP NUTRITION - Budoucnost

NP Nutrition dlouho působilo pod radarem mnoha silových a fitness sportovců a především se muselo potýkat s jednoduchým uspořádáním a zastaralým obrazem. Ale po působivé reanimaci s pomocí známých ovlivňovatelů a odborníků ze scény zvládl NP Nutrition obrat ve velmi krátké době a dokázal pro svůj tým získat mnoho ctižádostivých i zavedených kulturistických sportovců a profesionálů. od té doby neustále rozšiřuje své portfolio o důmyslné produkty Znalosti a kvalita.

Budoucnost je založena na testování a srovnání mnoha konkurenčních produktů a tvrdí, že je něco úplně nového a je považováno za non-plus-ultra, pokud jde o doplňky před tréninkem bez stimulantů.

Za přibližně 22,7 g (22 dávek - 39,20 €) 6 g L-citrulinu, 5g Glycerol, 4g AAKG, 2g arginin Dusičnany a 1 g extraktu z červené řepy dohromady.

To vede k maximálnímu rozšíření krevních cév a zvýšení přísunu živin do svalů. Kromě toho existuje pozitivní účinek aktivního odstraňování nežádoucích odpadních produktů a znečišťujících látek.

Vlastnosti a doba trvání efektů jsou vždy působivé, pouze s ohledem na vkus a kreativitu je vzorec trochu plochý - #MeckernAufHohemNiveau

Obrázek posilovače čerpadel Budoucnost od společnosti NP Nutrition

* Reklama / reklama

NP Nutrition - budoucnost

 • 6g L-Citrulin, 5g Glycerol, 4g AAKG, 2g arginin a 1 g extraktu z červené řepy
 • Maximální expanze krevních cév
 • Dlouhotrvající efekt čerpání

# 1 BPS Pharma - Not4Pussy Ultimate Pump Matrix

Každý, kdo hledá neobvyklé produkty, inovativní kombinace účinných látek a extrémní účinky, je v BPS Pharma najde. Rajka mezi značkami EU se od svého založení odvážila hrát s ohněm a ráda si hraje v legální šedé oblasti. Tvrdé posilovače, posilovače libida a čepice spalovačů tuků psychedelické značky se rádi vrhnou na jednu nebo druhou pochybnou látku.

Ultimate Pump Matrix je však jiný, což zaujme bezchybným a legálním složením osvědčených a nových vzrušujících účinných látek. Každý, kdo dosud znal německý trh, bude marně hledat srovnatelné produkty tohoto typu.

Protože na rozdíl od mnoha konkurenčních produktů je nitrosigin z USA základním pilířem posilovače čerpadel. Tato patentovaná forma aminokyseliny L-arginin má pověst zvláště dlouhodobého.

Každá 12g dávka (22 porcí - 38,95 EUR) kombinuje 3,75g L-Citrulin, 1,305 g nitrosiginu, 300 mg býčí zápasy, 170 mg extraktu z borové kůry a 68 mg extraktu z pycnogenolu nebo borové kůry do matrice pumpy s velmi zvláštním spektrem aktivity.

Protože navzdory skutečnosti, že velikost porce je poměrně malá, čerpací efekt trvá nepřiměřeně dlouho a ukázal se jako dosud nejsilnější. U žádného z dosud zmíněných produktů nebyly svaly tak pevné a plné.
Ačkoli byla pleť méně změněna (co se týče vaskularity), obvod a zakřivení svalů byly mimořádně zvětšené a dokonce i po tréninku jste byli celý den kulatí a širokí.

Matice BPS Pharma Not4Pussy Ultimate Pump

* Reklama / reklama

BPS Pharma - Not4Pussy ULTIMATE Pump Matrix

 • Speciální matrice pumpy díky nitrosiginu a dalším účinným látkám
 • Extrémně silný čerpací efekt
 • Velmi dlouhotrvající účinek

Nyní záleží na vás! - Co jste jedli, jste dostatečně opilí, jaký typ tréninku sledujete, jak metabolizujete přísady?

Nakonec jsou všichni čtyři kandidáti skutečně silní a slouží svému účelu více než uspokojivě. Do jaké míry máte vysoké dávky klasiky arginin a Citrulin upřednostňujete, nebo upřednostňujete návrat k novinkám a případně je doplníte levnými aminokyselinami, je jen na vás. Při výběru správného posilovače čerpadla hraje roli také definice čerpadla, ať už je to zvláště vaskulární nebo zvláště kulaté a plné.
Všechny posilovače jsou k dispozici v našem partnerském obchodě STAYFOCUSED.DE za uvedené ceny (viz závorky) a jsou rozhodně užitečné, pokud se nechcete dát dohromady a míchat.

Tlačítko Zpět nahoru