Nejlepší hardcore posilovače 2022

Nejlepší hardcore posilovače 2022

Rok běží a s ním trh nejsilnějších před tréninků založených na skutečných hardcore stimulantech kolísá. BOOSTERJUNKIES.DE pro vás řadí zábleskové bomby mladých 20. let!

DMAA, DMBA, Eria Jarensis, AMP a and and - seznam běžných aminů, derivátů, zkráceně podnětů, které zajišťují efektivitu, tunelové vidění, soustředění na monstra a tvrdé sezení v tělocvičně, se prodlužuje a prodlužuje. My v BOOSTERJUNKIES.DE nikdy nejsme unavení, pokud jde o testování všech. A obvyklým způsobem jsme to udělali na začátku aktuálního roku: Na základě efektu, poměru cena / výkon, vkusu a rozvržení jsme sestavili náš REVIZOVANÝ hlavní seznam zbrusu nových a nově vydaných posilovačů tréninku v hardcore segmentu.

Netvrdíme, že jsme úplní nebo objektivní správnost. Naším nejlepším a nejčestnějším záměrem je upozornit pouze na nejsilnější a nejkvalitnější posilovače a podle toho je umístit, ale chceme poukázat na jednu věc:


Účinek před tréninkem se u jednotlivých sportovců velmi liší. Je založen pouze na subjektivních a individuálně fyzicky zkušených dojmech.

Jako tým profesionálně studovaných a prakticky zkušených sportovců je naším cílem ukázat vám tendence a reprezentativně a realisticky představit naše vlastní dojmy i dojmy od zákazníků a přátel. Přitom bereme v úvahu sliby a reklamní slogany prezentovaných společností a produktů a porovnáváme je s očekáváními a nakonec zkušenostmi. Pokud jsou k dispozici analýzy nebo základní informace, objasníme přísady a účinky, ale nemůžeme zaručit pravost látek, které jsou v určitých případech skutečně obsaženy. V zásadě však důvěřujeme pouze produktům, které jsou renomované, fungují a vypadají jako vysoce kvalitní a pocházejí od renomované a důvěryhodné společnosti.

Navazuje na 10 nejlepších hardcore posilovačů roku 2022

POZNÁMKA: Níže uvedené výcvik booster jsou extrémně silné a jejich účinek by neměl být podceňován. Před použitím se informujte o správném dávkování a toleranci. Následující posilovače nejsou vhodné pro teenagery nebo začátečníky!

# 10: Blackstone Labs-Dust X:

Značka Blackstone Labs od zakladatele společnosti PJ Brauna je nyní pevně zavedeným hráčem na poli hardcore suplementů, ať už jde o prohormony, SARM nebo dokonce posilovače tréninku. Dust X také opět dodává brutálně a je to nejvyšší dávka a nejsilnější booster značky. Slibuje dlouhotrvající energii a opravdu dobrou svalovou pumpu pro hardcore booster. Ten je zajištěn 4 gramy citrulin malátu a 1 gramem agmatin sulfátu na porci. Kromě „hlavního hrdiny“ v podobě ohromných 150 mg DMHA na porci zaujme Dust X především obrovskou náloží psychoaktivních nootropik (dimethylaminoethanol, fenyletylamin, L-tyrosin a Huperzine A), které zajišťují první - zaměření třídy. To vše dohromady je zasloužené místo v naší top 10. Tip: Ze 6 příchutí se velmi doporučuje příchuť Sour Gummy Bear. 

Vlastnosti produktu:

 • 150 mg DMHA
 • Silné zaměření
 • S agmatin sulfátem

* Reklama / reklama

# 10: Blackstone Labs-Dust X:

HODNOCENÍ: 7.1 / 10

#9 Moderní hardcore - Arez Titanium

Legenda je zpět! Poté, co si Modern Hardcore zajistilo práva na booster AREZ, vydal výrobce vlastní verzi a hned nás nabudil. Může za to především téměř nezměněný vzorec. Opět, 3000 mg L-citrulinu a 500 mg agmatin sulfátu na porci poskytuje pumpu. Obsahuje 3200 mg beta-alaninu, který působí proti svalové únavě. Booster přátelé, kteří mají rádi typické mravenčení beta-alaninu (beta-tingle), si zde přijdou na své. S 250 mg cholin bitartrátu zohledňuje se také vaše duševní zdatnost a kognitivní výkon. Samozřejmě existují také všechny druhy tvrdých stimulantů, kolem 175 mg extraktu Juglans Regia (známějšího jako DMHA), 75 mg Extrakt z Eria Jarensis, 30 mg synefrinu stejně jako 10 mg Hordenine opět v této verzi. 300 mg kofeinu a 200 mg B-fenyletylaminu poskytuje potřebnou dávku energie. Neuvěřitelných 2,5 mg alfa yohimbinu poskytuje extra porci motivace a síly. Stručně řečeno: Nové vydání je také naprosto přesvědčivé. 

Vlastnosti produktu:

 • Téměř nezměněný vzorec oproti originálu
 • 2,5 mg Alpha Yohimbine
 • Lahodné příchutě
Titanium MHN Arez

* Reklama / reklama

#9 Moderní hardcore - Arez Titanium

HODNOCENÍ: 7.7 / 10

#8 Insane Labz - Psychotic

Insane Labz nyní vydal různé varianty své série Psychotic. Podle nás však „originálního“ Psychotika nic nepřekoná. Srdcem 4459 mg patentované směsi (ano, nejsme její přátelé, ale účinek je prostě přesvědčivý) je patentovaná aktivní složka Insane Labz „AMPiberry“ (oficiálně extrakt z jalovcových bobulí, ale upřímně: existuje něco zcela jiný zde 😉. Základ zase tvoří beta alanin, kreatin a kofein. Dimethylaminoethanol (DMAE), Hordenin a Huperzine Serrata zajišťují zvýšení kognitivní výkonnosti. Alpha Yohimbine se naopak zapotíte. Zde získáte „klasický“ hardcore booster, který dokáže naplno využít své přednosti, zejména co se energie, výdrže a soustředění týče. U lodiček bohužel zaostává, čemuž se vzhledem k označení nelze divit. 

Vlastnosti produktu:

 • Patentovaná účinná látka AMPiberry
 • S alfa yohimbinem
 • Tip na cenu
Šílený Labz psychotik

* Reklama / reklama

#8 Insane Labz - Psychotic

HODNOCENÍ: 7.8 / 10

# 7 Condemned Labz - Convict Stim

Po dlouhou dobu považováni za skutečný zasvěcený tip a stále není snadno dostupný, kluci z Condemned Labz z Velké Británie přinesli na trh hardcore booster, který obsahuje neuvěřitelných 225 mg 2-aminoisoheptanu (DMHA) a 50 mg může přijít higenamin. 15 mg paradoxinů Grains of Paradise a 3 mg Yohimbin HCL také zvyšují spalování tuků, aniž by příliš zvýšily vaši srdeční frekvenci. Pro svalovou pumpu je zahrnuto 4000 mg čistého L-citrulinu.

Vlastnosti produktu:

 • Silná hladina energie
 • 225 mg DMHA
 • tip
Odsouzený labzský trestanec Stim

* Reklama / reklama

# 7 Condemned Labz - Convict Stim

 HODNOCENÍ: 7.9 / 10

# 6 APS MESOMORPH V4

Mezomorf ve V4 propaguje prominentně slogan „Fueled by Geranium Extract“ – nic jiného než DMAA. Mesomorph se tak vrací ke svým počátkům úspěšné první původní verze. Stejně jako u předchozích verzí Mesomorph, V4 také přichází s patentovanou směsí nebo třemi z nich, přičemž "Neuromorph-Energized Stimulant Matrix" s 1860 mg je nejzajímavější směs pro všechny nadšence stimulace. Najdete zde mimo jiné methylxanthin bezvodý, který má podobný účinek jako kofein a rozšiřuje průdušky, 2-aminoisoheptan (DMHA) nebo extrakt z pelargónie (tj. DMAA). Celkově je v Mesomorph V4 velké množství ingrediencí, to vše s ohromnou velikostí porce 15,5 g. Posilovač je velmi vyvážený a dokáže přesvědčit ve všech kategoriích, aniž by riskoval „přehnané“ efekt srovnatelně „hladký“ a nepřichází spolu s páčidlem. 

Vlastnosti produktu:

 • Blízko původní verzi
 • S extraktem z pelargónie
 • Lahodné příchutě

* Reklama / reklama


# 6 APS MESOMORPH V4

HODNOCENÍ: 8.1 / 10

#5 URX bomba

Pokud původní verze stále obsahovala DMAA, byl výrobce nucen vzorec poněkud upravit kvůli zákonným požadavkům atd. Výsledkem je velmi silný booster DMHA, který obsahuje 200 mg této látky. Dále je zde 350 mg kofeinu, 100 mg theobrominu a 35 mg theofylinu. Pumpu zajišťuje 2500 mg argininu a 500 mg agmatinu. 15 mg isopropylnorsynefrinu a 3 mg alfa yohimbe zajišťují spalování tuků. Závěr: Jako skála pevná kompilace. Spousta energie a elánu do tréninku je zaručena. 

Vlastnosti produktu:

 • Vrací pocit staré bomby
 • 200 mg DMHA
 • S 3 mg alfa yohimbinu

* Reklama / reklama

#5 URX bomba

HODNOCENÍ: 8.4 / 10

#4 Hammer Labz – atomová síla

Hammer Labz, americký výrobce sportovních doplňků, spoléhá ve svých produktech na vysoké výrobní standardy a vždy silné a účinné aktivní složky. Produktové portfolio výrobce nyní zahrnuje širokou škálu produktů, jako jsou SARM, prohormony nebo PCT produkty potřebné po vyléčení. Zde je Hammer Labz zaměřeno na zkušené sportovce a atomová síla není výjimkou.„Octa Stim & Focus Blend“ – jak název napovídá – obsahuje osm vybraných ingrediencí, které se při příštím cvičení v posilovně skutečně rozjedou. Jsou zde zahrnuty mimo jiné Eria Jarensis, Dynamine, Kigelia Africana a také DMHA (100 mg) a DMAA (75 mg). Složky ostatních směsí („5hvězdičkové nootropika“, „Quadro Anti-Crash & Defence“, „Thermo Blend“ a „Quadro Pump & Vascularity“) také hovoří jasnou řečí. Tady to bylo polstrované a nevysypané.

Vlastnosti produktu:

 • Prémiový výrobce
 • Kombinace DMAA a DMHA
 • Silná kombinace energie, soustředění a pohonu

* Reklama / reklama

#4 Hammer Labz – atomová síla

HODNOCENÍ: 8.8 / 10

#3 Psycho Pharma - Edge of Insanity

Posilovač od kluků z Psycho Pharma inzeruje pocit jako „Kush“ (konopný kmen) a Edge of Insanity vás může opravdu dohnat na „pokraj šílenství“. 😉. Zejména ohromné ​​4 mg alfa yohimbinu mají co nabídnout a nejsou pro slabé povahy. Studený pot a zvýšený příchozí tep. Kromě těchto 4 mg Alpha Yo existuje také 5 mg Yohimbin HCL. Vytvořte základ pro vaši energetickou hladinu 350 mg kofeinu, 20 mg theobrominu a 75 mg Infinergy. 

1000 mg kyseliny gama aminomáselné (GABA) obsahovalo pomoc proti tréninkovému stresu a pro duševní relaxaci a rovnováhu, na pumpu ohromných 8000 mg citrulin malátu a proti svalové únavě 3200 mg beta alaninu. 

Vlastnosti produktu:

 • Dvě formy kofeinu pro opožděný účinek
 • Neuvěřitelných 4 mg Alpha-Yohimbin + 5 mg Yohimbin HCL
 • Lahodné příchutě

* Reklama / reklama

#3 Psycho Pharma - Edge of Insanity

HODNOCENÍ: 8.9 / 10

#2 Dark Labs – Crack Reloaded

Poté, co Dark Labs způsobily senzaci crackem a limitovanou (a ještě silnější) verzí Crack Gold, doplňuje polský výrobce doplňků své portfolio o Crack Reloaded. Výsledkem je booster, který nevyžaduje DMHA a DMAA a místo toho využívá sofistikovanou formuli, která se vyznačuje zejména rozumnou kombinací tří různých forem kofeinu (bezvodý kofein, citrát kofeinu, kaff2 malát™ (malát dikafeinu)). To zvyšuje hladinu energie rychle a nepřetržitě, což vám umožní zvládnout i dlouhé tréninky s potřebnou energií a bdělostí. Kromě toho existuje celá řada přísad, včetně extraktu z Lions Mane Extract, Alpha GPC, Noopept a N-Phenethyl Dimethylamine Citrate (známější jako Eria Jarensis), které zajišťují silné soustředění na trénink. U citrulinu malátu a Agmatine sulfátu se samozřejmě nezanedbává pumpa při tréninku. Stejně jako u všech ostatních složek, i Dark Labs spoléhá na rozumné a ověřené dávkování. To v kombinaci s vysokými standardy kvality, které Dark Labs klade na své produkty, zajišťuje, že Crack Reloaded opět stanoví nové standardy.

Vlastnosti produktu:

 • Osvědčená kvalita Dark Labs
 • Rychlá, vysoká a dlouhotrvající hladina energie
 • Silné zaměření
Obrázek znovu načten z cracku Dark Labs

* Reklama / reklama

#2 Dark Labs – Crack Reloaded

HODNOCENÍ: 9.0 / 10

# 1 Devil's Pharma - Devil's Work

The Devil's Work od Devil's Pharma je skutečným všestranným talentem, pokud jde o hardcore boostery. S plnou velikostí porce 12 gramů kombinuje všechny ingredience, aby ve stejné míře poskytl energii, pohon, soustředění a napumpování. To druhé je zajištěno symbiózou citrulin malátu, AAKG, AGmass, glycerolu a norvalinu, pumpové matrice, která se zřídka vyskytuje v hardcore boosterech a je stejně dlouhotrvající, nadýchaná a prokrvená. 

Zajímavé je také použití nootropik jako Mucuna Pruriens (40 mg) ke stimulaci dopaminergního systému. Samozřejmě se nešetří ani v oblasti „klasických“ hardcore stimulantů, seznam ingrediencí je dlouhý a přesvědčí vynalézavou kombinací a dávkováním všech jednotlivých ingrediencí. Zde 250 mg DMDH upoutá pozornost tvrdého konzumenta boosteru, ale také 50 mg synefrinu HCL, 45 mg hordeninu, 15 mg higenaminu, 2 mg yohimbinu HCL stojí za víc než jen pohled a křik, aby otestovali tento booster. V neposlední řadě značka zaujme profesionálním layoutem do posledního detailu a dokonce už při pojmenování svých odrůd (Monstrous Mango, Tweaked Tangerine Claw, Devils Candy) dává najevo, že se snaží odlišit od konkurence i drobnostmi – s nimi v pravém slova smyslu obrovský úspěch!

Vlastnosti produktu:

 • Skutečný hardcore posilovač všestranný talent
 • 250 mg DMHA
 • Kombinuje energii, pohon, soustředění a pumpu ve stejné míře

* Reklama / reklama

# 1 Devil's Pharma - Devil's Work

HODNOCENÍ: 9.1 / 10

Máte-li na výběr, jste zkaženi na výběr!

A s tím jsme v tomto bodě skončili ... což vám automaticky neuľahčuje! I když máme nejjasnější svědomí, že jsme vám představili 10 produktů nejvyšší kvality a kvality, každý si zaslouží podrobit se alespoň jednomu testu a být individuálně vybrán pro dlouhodobé používání. Každý z nich má díky svým velmi odlišným vlastnostem potenciál stát se vaším vlastním nejlepším hardcore posilovačem roku 2019. Vítaná příležitost, kterou náš partnerský obchod STAYFOCUSED.DE. vám v tomto okamžiku nabízí nákup posilovacích vzorků. Rok je stále mladý a trh je tak dynamický jako kdykoli ... buďte ochotní experimentovat, sbírat ty nejkrásnější a nejlepší plechovky a sestavit sbírku nejnásilnějších stim-bomb podle svých potřeb;) Existuje spousta nabízí ...

Náš slib

Slibujeme vám, že každý z nabízených zesilovačů stojí za peníze, neuspokojivé produkty nebyly zahrnuty do našeho hrabání! Posuzovali jsme posilovače co nejobjektivněji na základě našich zkušeností a nespoléhali jsme se na žádné marketingové sliby od výrobce. Zde uvedené posilovače tréninku se osvědčily v našich všestranných testech, v intenzivních tréninkových jednotkách a zvítězily nad konkurencí. K tomu jsme použili naše vlastní testy, zkušenosti od jiných sportovců a hodnocení pro naše hodnocení. Všechny testované produkty se osvědčily a jsou skutečnými hardcore posilovači a byly hodnoceny v kategoriích ingrediencí, účinku (zaměření, síla, energie a pumpa), chuti a rozpustnosti i poměru cena / výkon. Pro každou kategorii bylo uděleno skóre mezi 1 a 10 body.

Poznámka:

V tomto žebříčku vás chceme informovat o nejlepších posilovačích školení, abychom vám pomohli při rozhodování o nákupu a ušetřili vás zklamání a vaši peněženku. Naše posilovací recenze představují naše subjektivní dojmy a netvrdí, že jsou obecné. Účinek jednoho a téhož produktu se může u jednotlivých lidí lišit! Doplňky před tréninkem by se neměly užívat trvale nebo předávkováním. Použití a dávkování posilovačů před tréninkem je zcela na vaše vlastní riziko.

Tlačítko Zpět nahoru