Nejlepší hardcore posilovače 2020

Top 10 hardcore posilovačů v 1. čtvrtletí 2020

Rok běží a s ním trh nejsilnějších před tréninků založených na skutečných hardcore stimulantech kolísá. BOOSTERJUNKIES.DE pro vás řadí zábleskové bomby mladých 20. let!

DMAA, DMBA, Eria Jarensis, AMP a and and - seznam běžných aminů, derivátů, zkráceně podnětů, které zajišťují efektivitu, tunelové vidění, soustředění na monstra a tvrdé sezení v tělocvičně, se prodlužuje a prodlužuje. My v BOOSTERJUNKIES.DE nikdy nejsme unavení, pokud jde o testování všech. A obvyklým způsobem jsme to udělali na začátku aktuálního roku: Na základě efektu, poměru cena / výkon, vkusu a rozvržení jsme sestavili náš REVIZOVANÝ hlavní seznam zbrusu nových a nově vydaných posilovačů tréninku v hardcore segmentu.

Netvrdíme, že jsme úplní nebo objektivní správnost. Naším nejlepším a nejčestnějším záměrem je upozornit pouze na nejsilnější a nejkvalitnější posilovače a podle toho je umístit, ale chceme poukázat na jednu věc:


Účinek před tréninkem se u jednotlivých sportovců velmi liší. Je založen pouze na subjektivních a individuálně fyzicky zkušených dojmech.

Jako tým profesionálně studovaných a prakticky zkušených sportovců je naším cílem ukázat vám tendence a reprezentativně a realisticky představit naše vlastní dojmy i dojmy od zákazníků a přátel. Přitom bereme v úvahu sliby a reklamní slogany prezentovaných společností a produktů a porovnáváme je s očekáváními a nakonec zkušenostmi. Pokud jsou k dispozici analýzy nebo základní informace, objasníme přísady a účinky, ale nemůžeme zaručit pravost látek, které jsou v určitých případech skutečně obsaženy. V zásadě však důvěřujeme pouze produktům, které jsou renomované, fungují a vypadají jako vysoce kvalitní a pocházejí od renomované a důvěryhodné společnosti.

Navazuje na 10 nejlepších hardcore posilovačů roku 2020

POZNÁMKA: Níže uvedené výcvik booster jsou extrémně silné a jejich účinek by neměl být podceňován. Před použitím se informujte o správném dávkování a toleranci. Následující posilovače nejsou vhodné pro teenagery nebo začátečníky!

Chaos and Pain "Cannibal Ferox" Nová formule (americká verze)

Potřebujete mnohem víc než jen název „Cannibal Ferox“?
Jeho tvůrci nejsou nadarmo Chaos and Pain, jako absolutní prémiová značka mezi výrobci posilovacích zařízení.
Das Hnací síla značky, Cannibal Ferox, se již objevil v mnoha modifikacích a nových vydáních a vždy se mu podařilo zajistit své následovníky a zajistit dostatečný rozruch a spokojenost.
Posledním vrcholem série byla „stará“ verze Cannibal Ferox Amped V1, na kterou navázal mírně střízlivý nástupnický model.
Nový vzorec také nabízí 365g může obsah ale nyní nejen o téměř 100 g více obsahu, ale také ví, jak zaujmout novým konceptem a formulací.
Překvapivě nepoužíváme 0815 stimulantů z frakce DM **, ale spíše ukázka je založena na výtažku z Orchilean.
A tato inovace se nám opravdu líbila.
Nový Cannibal Ferox to dokáže znovu Zaměření, energie, energie a čerpadla stejně a podle toho se otevírá jako solidní všestranný nové generace 2019 náš Top10.

 

* Reklama / reklama

# 10 - Chaos a bolest
"Cannibal Ferox"

HODNOCENÍ: 7.2 / 10

Psycho Pharma č. 9 - „Edge of Insanity“

Stručně řečeno: Kluci z Psycho Pharma jsou opravdu nemocní!
Každý, kdo inzeruje a navrhl posilovač, to udělá objeví se jako „Kush“ a explodující svalové pumpy, zaměření žiletky a psycho vytrvalost sliby, musí být přesvědčen o svém produktu.
Nyní je třeba říci, že Agmatine a AAKG plně splnit část slibu, Phenibut, N-methylthyramin, yohimbin, halostachin a Octopamin ale nejprve opravdu ukažte, co Edge of Insanity ve skutečnosti dokáže !!!
Předtréninkové cvičení vás doslova sfoukne z ponožek, ale kluci v Psycho Pharma nebrali v úvahu, že existují i ​​méně duševně nemocní a trochu delikátnější cvičenci takový výstřel ponožky včetně pádu / pádu jen částečně odloženo.
Kdo na monstrózní facky a psychedelické hraniční zážitky stojí, je v ideálním případě doporučen s „hranou šílenství“, ale musíte si být vědomi důsledků našeho 9. místa 😉.

* Reklama / reklama

Psycho Pharma č. 9 - „Edge of Insanity“

HODNOCENÍ: 7.7 / 10

# 8 Metabolic Nutrition - ESP Extreme (nová verze)

Energy Stimulant Pre-Workout - Jeden název programu, který je s tímto produktem špatný, je. Zatímco plášť posilovače se zdá být o to sterilnější a konzervativnější, téměř jako farmaceutické zboží, o to více efekt je do očí bijící.
Pokud věříte informacím z interních kruhů, povzbuďte statný 444mg DMHA tito skuteční garanti zaměření!
I když obsahuje pouze asi 3 g účinných látek, posilovač je obzvláště působivý, pokud jde o něj Zaostřete a jeďte. Díky tomu je absolutním zabijákem, zejména pro těžké tréninky nohou a komplexní cvičení celého těla.
Absence čerpadla je zde výhodou. Vedle jeho dlouhodobý účinek ESP Extreme září především svým úplná svoboda od vedlejších účinků.
S přidáním malého množství agmatinu a / nebo citrulinu je jasným uchazečem o přední místa, ale jako samostatná fokusní příšera za holisticky navrženými posilovači se „pouze“ umístila na 8. místě! - Nicméně si to nezapomeňte všimnout a nepřehlédněte to 😉

 

* Reklama / reklama

# 8 Metabolická výživa - ESP Extreme

HODNOCENÍ: 7.8 / 10

# 7 Blackstone Labs - Dust X

Pokud jde o hardcore doplňky, značka Blackstone Labs od zakladatele společnosti PJ Braun již dávno přestala být prázdnou břidlicí. Bez ohledu na to, zda jde o prohormony, šlachy a další látky ochotné experimentovat - štítku nic nechybí. Ani na jednom silný před tréninkem. Dust X je nejvyšší dávkou a nejsilnějším posilovačem značky a příslibů dlouhotrvající energie a zvýšený pocit napumpování svalů. Ty se starají o 4 g citrulin malátu a 1 g agmatinsulfátu.
Další 150mg DMHA Dust X především zaujme jedním plná dávka psychoaktivních nootropik (Dimethylaminoethanol, fenylethylamin a Huperzin A) to pro jednoho Speciální kvalitní zaměření starat se.
Dostatečný důvod k tomu, abychom odměnili tento posilovač zvyšující koncentraci 7. místem! Doporučujeme příchuť Sour Gummy Bear 😉

* Reklama / reklama

# 7 Blackstone Labs - Dust X

 HODNOCENÍ: 7.9 / 10

# 6 Alpha Lion - Super člověk

Tato zlatíčko zapůsobí nejvyšší kvalita. Plechovka ve vašich rukou sama o sobě vyplatí investici necelých 40 eur a Super Human vylepšuje každou polici s posilovačem z hlediska vzhledu i kvality.
Fakta o doplnění se zdají stejně kvalitní. Plně 17,54 g distribuovat SUPERHUMAN ENERGY MATRIX (včetně100mg DMHA), MATICA NAD LIDSKÝMI ČERPADLY (ua 7 g citrulinu! a 100 mg S7), MATICA SUPERLIDSKÉ SÍTĚ (včetně 3,5 g beta alaninu), ANTI CRASH MATRIX (350 mg theaninu) a SUPERHUMAN ABSORPTION MATRIX (10 mg extraktu z černého pepře). Více než tucet ingrediencí v učebnicových dávkách zajistit v symbióze pro a všestranný úspěšný zážitek z posilovače, což je méně „tvrdé“ než u některých konkurenčních produktů, ale je ideálně koordinované a vyvážené. V závislosti na osobních preferencích lze Super Human určitě klasifikovat lépe a umístit ho do suverénního středu, Super Human je naprosto zasloužený.


* Reklama / reklama


# 6 Alpha Lion - Super člověk

HODNOCENÍ: 8.1 / 10

# 5 Condemned Labz - Convict Stim

Ein skutečný zasvěcený tip a těžko se v této zemi dostat je další hardcore posilovač z Velké Británie. Díky tomu je především působivý kvalitní prezentace, koncepce a nakonec odpovídající efekt. Kromě obyčejných 225 mg 2-aminoisoheptanů a 50 mg halostechinů přehlídka z řady Elite stále obsahuje takové úžasné přísady jako Grains of Ráje (Paradoxiny), ale také bohatý 4g L-Citrullin pro slibnou pumpu. Bez přílišného pronásledování srdečního rytmu do očividných koulí, pořád slušného Boom spalování kalorií a rychlost metabolismu Slibný, Convict Stim představuje poněkud odlišný posilovač v našem žebříčku Top10 a mohl by být také zařazen výše v závislosti na individuálních preferencích a potřebách (tendence ke spalovačům tuků, viz 3mg yohimbin).


Odsouzený labzský trestanec Stim

* Reklama / reklama

# 5 Condemned Labz - Convict Stim

HODNOCENÍ: 8.3 / 10

# 4 Glaxon - GFY

V mnoha ohledech jeden Novinka, představuje GFY od společnosti Glaxon. Značka se objevila z ničeho prostorné rozložení z půdy.
Glaxon je přitom vlajkovou lodí, nejen jednou „Multimédia vydavatelská značka“ být, ale také více než jen značka životního stylu, her nebo kulturistiky.
Jejich cíl nelze formulovat jednodušeji: „Aby byl skvělý Sh! T“ ..
A tento posilovač se skutečně stal úžasným!
Toto před tréninkem střílí na všechny s velkými zbraněmi alfa- a beta-adrenergní receptory. Spouští adrenalinový ohňostroj a má dva různé efekty. Za prvé to dává tělo dovnitř „Bojový nebo letový režim“ a na druhé straně aktivuje rozklad nahromaděných mastných kyselin v těle.

Postarejte se o to, mimo jiné Synefrin, halostachin a higenamine stejně jako nootropicky účinné Cholinace (patentovaný vzorec od cholinu + bitartrátu + alfa-GPC, citicolin) a Extrakt z Mucuna pruriens.

Výsledkem je posilovač s do očí bijícím vzhledem, podmanivou formulí a výrazným efektem! Díky důkladnému pohledu na značku předpovídáme Glaxon horký doplněk roku 2020 a s GFY jej iniciují více než působivě!

 

* Reklama / reklama

# 4 Glaxon - GFY

HODNOCENÍ: 8.4 / 10

# 3 American Metabolix - Havok Hardcore

Americká značka Metabolix, za kterou stojí bývalý zakladatel Cellucor, vrhá posilovač do ringu s Havok Hardcore 16 g na porci je obtížné. To poskytuje dostatek prostoru pro plné využití 6 g L-citrulinu, 1,2 g betainu a 1g patentovaná Agmasstakže si prakticky vyhodíte do vzduchu košile - ale stále existuje spousta prostoru pro stimuly a další vtipy. Kromě vyzkoušených věcí, zejména magie 150 mg 1,4 DMAA stejně jako 1 g alfa Yohimbin a 75mg hordeninu úsměvy na tvářích spotřebitelů.
Havok Hardcore popisuje perfektní Symbióza množství a kvality obsažených složek a přináší téměř stejně teoreticky jako prakticky neporušitelný celkový balíček vše, co potřebujete pro úspěšné cvičení. The Odbornost od mnoha guru scény se cítí skrz naskrz od otevření plechovky až po poslední strouhanku tohoto jemně pojatého prášku a promění každý zaplacený cent v jeden investice do školení se vyplatí až do maxima jednotlivce!

* Reklama / reklama

# 3 American Metabolix -
Havok Hardcore

HODNOCENÍ: 8.9 / 10

# 2 Centurion Labz - Rage XXX

Skoro se dalo očekávat, že Centurion Labz také velmi vysoké zastoupení v tomto žebříčku mělo by. Protože od Rage a jeho odnoží byla společnost schopná dodávat a přesvědčovat bez přerušení.
Je pravda, že obsahuje porci posilovače „Pouze“ 9,4 g a údajně zbytečné přísady, jako je beta-alanin a L-taurin, jsou zahrnuty, ale tyto látky vynikají pod Energy and Focus Blend DMHA, hordenin a Yohimbin obzvláště vynikající.

Nelze určit, zda existuje nesrovnatelná kvalita surovin je Dávky jednotlivých účinných látek v závoji matrice nebo zda obsahuje „více“ nebo „jiné“, než bylo právě uvedeno - ale ačkoli Rage XXX nebylo teoreticky možné očekávat tak vysoko, jeho hlasitý efekt po ani 15 minutách po užití a buďte dlouhotrvající tlak víc než jen argument pro zasloužené druhé místo!

* Reklama / reklama

# 2 Centurion Labz - Rage XXX

HODNOCENÍ: 9.0 / 10

# 1 Devil's Pharma - Devil's Work

A v čísle 1 to vlastně má Nováček hotovo, které od svého vzniku udělalo víc než jen velké vlny! Tento „Vysoce stimulační před tréninkem“ opravdu přináší vše, co potřebujete ke zvýšení bdělosti a koncentrace a fakta o doplňcích působivě ukazují, co to znamená když vývojáři o tom opravdu přemýšlejí a znovu rozsáhlé know-how Vlastnosti!
Výsledkem je a Všestranný talent s plnou porcí velikosti 12 g, která kombinuje opravdu všechno stejně pro čerpadlo a Fokus starat se.
Symbióza citrulin malátu, AAKG, AGmasy, glycerolu a norvalinu stanoví, že Matice čerpadla non-plus-ultra-a to je stejně dlouhotrvající, protože je nafouklé a cévní. Na neporovnatelná stimulace nakonec opotřebení 250mg DMHA, 45mg hordeninu, 15mg higenaminu, 2mg yohimbinu HCL a mnoho dalšího!

V neposlední řadě značka zaujme jedním profesionální rozvržení do posledního detailu a dokonce při pojmenovávání jeho odrůd (Monstrous Mango, Tweaked Tangerine Claw, Devils Candy) jasně říká, že se člověk snaží používat i maličkosti, odlište se od konkurence - s úspěchem!

* Reklama / reklama

# 1 Devil's Pharma - Devil's Work

HODNOCENÍ: 9.0 / 10

Máte-li na výběr, jste zkaženi na výběr!

A s tím jsme v tomto bodě skončili ... což vám automaticky neuľahčuje! I když máme nejjasnější svědomí, že jsme vám představili 10 produktů nejvyšší kvality a kvality, každý si zaslouží podrobit se alespoň jednomu testu a být individuálně vybrán pro dlouhodobé používání. Každý z nich má díky svým velmi odlišným vlastnostem potenciál stát se vaším vlastním nejlepším hardcore posilovačem roku 2019. Vítaná příležitost, kterou náš partnerský obchod STAYFOCUSED.DE. vám v tomto okamžiku nabízí nákup posilovacích vzorků. Rok je stále mladý a trh je tak dynamický jako kdykoli ... buďte ochotní experimentovat, sbírat ty nejkrásnější a nejlepší plechovky a sestavit sbírku nejnásilnějších stim-bomb podle svých potřeb;) Existuje spousta nabízí ...

Náš slib

Slibujeme vám, že každý z nabízených zesilovačů stojí za peníze, neuspokojivé produkty nebyly zahrnuty do našeho hrabání! Posuzovali jsme posilovače co nejobjektivněji na základě našich zkušeností a nespoléhali jsme se na žádné marketingové sliby od výrobce. Zde uvedené posilovače tréninku se osvědčily v našich všestranných testech, v intenzivních tréninkových jednotkách a zvítězily nad konkurencí. K tomu jsme použili naše vlastní testy, zkušenosti od jiných sportovců a hodnocení pro naše hodnocení. Všechny testované produkty se osvědčily a jsou skutečnými hardcore posilovači a byly hodnoceny v kategoriích ingrediencí, účinku (zaměření, síla, energie a pumpa), chuti a rozpustnosti i poměru cena / výkon. Pro každou kategorii bylo uděleno skóre mezi 1 a 10 body.

Poznámka:

V tomto žebříčku vás chceme informovat o nejlepších posilovačích školení, abychom vám pomohli při rozhodování o nákupu a ušetřili vás zklamání a vaši peněženku. Naše posilovací recenze představují naše subjektivní dojmy a netvrdí, že jsou obecné. Účinek jednoho a téhož produktu se může u jednotlivých lidí lišit! Doplňky před tréninkem by se neměly užívat trvale nebo předávkováním. Použití a dávkování posilovačů před tréninkem je zcela na vaše vlastní riziko.

Tlačítko Zpět nahoru