Nejlepší zesilovače DMAA

Nejlepší zesilovače DMAA v kostce | PŘEDBĚŽNÝ BOOSTER Ranking 2022 - Top 10

Rok 2022 je v plném proudu! - A to znamená, že je čas na aktualizaci našeho exkluzivního DMAA Booster Ranking 2022!
- Které posilovače před tréninkem jsou letos na vrcholu díky svému pronikavému efektu a jaké inovace můžeme uvítat v kruhu nejlepších hardcore stroboskopických bomb!? Boosterjunkies.de vás osvítí!

DŮLEŽITÉ: Hardcore boostery jsou specializovaným produktem a měly by tak zůstat! Tento typ doplňku, zejména s přísadou DMAA, je zaměřen výhradně na zkušené sportovce a silové sportovce, kteří se tomuto sportu věnují již roky a ve výjimečných případech se uchylují k takovým silným a výkon zvyšujícím stimulantům, aby kompenzovali svůj stresující každodenní život. Ani tréninkové začátečníky, dospívající ani sportovci se zdravotními problémy nepotřebují k dosažení svého ideálního výkonu tvrdý posilovač!

Drazí přátelé dobře upravené posilovací spotřeby,

Zatímco jsme stále v nejhlubších zimních měsících, posilovač DMAA zažívá své druhé jaro a trh je k potěšení všech posilovacích feťáků posetý horkými předtréninkami, které díky legendární látce poskytují silnou páru v cvičení.
Ačkoli se na trhu stále více prosazují DMBA, DMHA, výtažek z Eria Jarensis a další stimulační inovace, ve scéně stále dominují 1,3-dimethylpentylamin nebo 2-amino-4-methylhexan nebo geranamin, které jsou vám známé jako DMAA!

DMAA, sympatomimetikum a často nesprávně označované jako derivát amfetaminu, je farmaceutická látka a je na seznamu zakázaných narkotik v Německu. Vzhledem ke svému přirozenému původu (který se nachází v pelargónie) však může být pod zástěrkou legální šedé oblasti instalován a prodáván v tvrdých posilovačích tréninku.

Možná si pamatujete rok 2017, kdy generální ředitel Hi-Tech Pharmaceuticals Jared Wheat a FDA (Food and Drug Administration) bojovali v divoké soudní bitvě o legalizaci látky. Nejen od té doby však neustále panuje neustálá nejistota ohledně neškodné spotřeby, obchodu a držení produktů DMAA bez následků.

Produkty obsahující DMAA se nicméně počítají a stále budou počítat mezi kasovní hity posilovačů tréninku a těší se téměř legendární pověsti svého účinku.
Tento humbuk lze vysledovat až k otci všech předtréninků: legendární Jack3d z USP Labs.
Jako první produkt na posilování tréninku využíval stimulant DMAA a dodnes je oblíbený u fanoušků a nostalgických fanoušků.

To je přesně to, co se trh s doplňky snaží znovu a znovu uspokojit a trvale se vázat na posilovače DMAA.

Bohužel složení novějších posilovačů před tréninkem často trpí naprostou neomezenou účinností stimulantu a není příliš sofistikované. Pokud porovnáte starou recepturu Jack3d s inovativní matricí novějšího produktu, všimnete si řady přísad, jako jsou komplexy vitamínů, pečlivě koordinované vzorce pump a přidané rostlinné extrakty a aminokyseliny.
Ty nejen tlumí drtivé následky látky podobné amfetaminu, ale také přispívají ke zlepšenému přísunu živin, zvýšené pumpě nebo příjemnějšímu zaměření.

My v Boosterjunkies.de si dáváme za úkol v pravidelných intervalech upozornit na tyto produkty a představit pouze ty nejlepší a nejúčinnější hardcore boostery.
Následně vám chceme představit ty nejlepší boostery DMAA nového roku 2020.

Je důležité, aby účinek přípravku před tréninkem byl vždy subjektivní a mohl se u každého sportovce úplně lišit!
Naše hodnocení je omezeno na osobní zkušenosti našeho rozsáhlého týmu a dojmy zkušených zákazníků a přátel. Samozřejmě do hodnocení samozřejmě zahrneme prohlášení na etiketách příslušných produktů, ale nemůžeme zaručit autentičnost ani záruku za skutečně obsažené látky. Přesto ručíme za kvalitu jednotlivých výrobců a produktů a do žebříčku jsme zařadili pouze ty boostery, které na nás udělaly vážný, důvěryhodný a kvalitní dojem!

Tady je 10 nejlepších stimovacích bomb ze segmentu posilovačů tvrdého tréninku obsahujících DMAA 2022:

10 nejlepších DMAA zesilovačů na první pohled

#10 Cartel Labz - Omerta

S Omertou získáte extrémně silný hardcore booster, který obsahuje 120 mg DMHA navíc ke 100 mg DMAA, čímž posunete váš trénink na novou úroveň. Ale to není vše: higenamin HCL, hordenin HCL, yohimbin HCL, dvě formy kofeinu (bezvodý kofein a kofein citrát) a a a ... Je zde zahrnuto celkem 22 účinných látek - příliš mnoho na to, abych je všechny vyjmenoval jednotlivě, ale jejich účinek je zvučný. Jediná nevýhoda: Výrobce používá pro svůj booster proprietární směs, takže přesné dávkování (s výjimkou dvou „hlavních aktérů“ DMAA a DMHA) není jasné. Tato okolnost brání vyššímu umístění v našem žebříčku.

Vlastnosti produktu:

 • Dvě formy kofeinu pro opožděný účinek
 • Kombinace 120 mg DMAA a 100 mg DMHA
 • Obsahuje vitamíny a minerály pro lepší regeneraci
Obrázek z plechovky Cartel Labz Omerta

* Reklama / reklama

#10 Kartel Labz-Omerta

HODNOCENÍ: 7.2 / 10

#9 Kevin Levrone – Scatterbrain 2.0

„Maryland Muscle Machine“ Kevin Levrone již pod svým jménem uvedl na trh několik doplňků, včetně Scatterbrain 2.0. Posilovač se opírá o matrici síly 5500 mg a matrici intenzity 675 mg. Všechny složky jsou uvedeny jednotlivě a v příslušných dávkách, základem je 400 mg kofeinu, velmi dobrá dávka. S 50 mg DMAA nabízí booster dobrou volbu, zejména pro „začátečníky“ v segmentu hardcore boosterů. Preferovali bychom vyšší dávkování některých složek (např. citrulin malát, L-arginin, L-tyrosin) a raději bychom se obešli bez 1000 mg kreatin monohydrátu.

Vlastnosti produktu:

 • 400 mg kofeinu
 • 50 mg kofeinu
 • Agmatin sulfát 1000 mg
Obrázek z Kevin Levrone Scatterbrain 2.0

* Reklama / reklama

#9 Kevin Levrone – Scatterbrain 2.0

HODNOCENÍ: 7.9 / 10

č. 8 Hi-Tech Pharma – Jack'd Up

Výrobce z Georgie v Americe je od 80. let jedním z nejúspěšnějších hráčů na trhu doplňků. S Ultimate Orange společnost položila nejen základy pro všechny předtréninkové a hardcore posilovače dneška, ale také pravidelně vyvolala senzaci s kasovními hity jako HydroxyElite a Off The Chain.
Tedy také u Jack`d Up, vylepšeného vzorce původního jmenovce, USP Labs Jack3d.
Stejně jako originál váží také 5,55 g, ale byl rozšířen o 3 formy kreatinu a agmatinu, což je patentovaná směs luminární repliky trumfů s minimálně 50 mg DMAA a také vynikající chutí.
Tento posilovač je určitě zasvěceným tipem pro nostalgiku a děsivě se blíží milovanému pocitu legendárního otce všech hardcore posilovačů!
Není nijak zvlášť sofistikovaný a podle dnešních standardů už rozhodně není odlehlým místem v pozitivním smyslu, ale zaslouženou zárukou úspěchu v nové podobě - ​​8. místo pro nového starého Jacka 😉

Vlastnosti produktu:

 • Zasvěcený tip pro nostalgiky
 • Vrací starý pocit Jack3d
 • Přidán agmatin a 3 formy kreatinu
HiTech Pharma - JACK'D UP

* Reklama / reklama

#8 Hi-Tech Pharma Jack'd Up

HODNOCENÍ: 8.1 / 10

#7 Science Submission - Rocky 1.3

Stejně jako čistý svršek, tento hardcore booster v šatech Balboa zasáhne rovnou dvanáctku. To zajišťuje zejména ohromných 100 mg DMAA. Kromě toho obsahuje 8500 mg silná patentovaná směs také všechny druhy dalších hardcore stimulantů, které vám umožní protočit se v ringu nebo v tělocvičně. Nejen, že vám Rocky KO poskytne soustředění, které vás prožene tunelem jako 12 kol boje plného boxu, ale děsivě vám dodá agresivitu Ivana Draga, který ve filmu Rocky IV vyvolal strach a hrůzu. Rocky KO opravdu není nic pro vzdušné polibky, protože vás po tréninku doslova umlátí měkoučké jako plenka. Pokud chcete těžit z pozitivních a stimulujících účinků hardcore boosteru, musíte se také smířit s tím nejkvalitnějším peřím, které následuje. Technicky špičková, patentovaná směs a následné efekty brání vyššímu hodnocení.

Vlastnosti produktu:

 • Dvě formy kofeinu pro opožděný účinek
 • 100 mg DMAA
 • Extrémně silný
Obrázek z Submission Science Rocky 1,3

* Reklama / reklama

#7 Science Submission - Rocky 1.3

HODNOCENÍ: 8.2 / 10

#6 USP Labs – Jack3d (nový)

Jack je zpět! Poté, co se objevilo nespočet (víceméně) dobrých replik a padělků legendárních Jack3d a USP Labs přinesly na trh také různé nástupce, z nichž některé byly oproti původní verzi značně oslabeny, nová verze začíná tam, kde byla původní, byla zastavena . Nejnovější verze také sází na patentovanou směs a velikost porce 5,55 g - 16,65 g (tj. 1-3 odměrky). Na rozdíl od původní verze je zde kromě extraktu z pelargónie (DMAA) použito DMHA. S nejnovější verzí Jack3d si USP Labs pamatuje svůj původ a úspěchy a přináší silný booster.

Vlastnosti produktu:

 • 405 mg kofeinu na plnou porci (3 odměrky)
 • Kombinace DMAA (extrakt z pelargónie) a DMHA
 • S yohimbinem
Obrázek z USP Labs Jack3d

* Reklama / reklama

#6 USP Labs – Jack3D (nový)

HODNOCENÍ: 8.5 / 10

#Laboratoře lebek – Andělský prach

Výrobce Skull Labs oslavil svůj debut na scéně doplňků svým hardcore boosterem Angel Dust – a s okamžitým úspěchem.

Ještě předtím, než skutečné stimulanty začnou působit, zaznamenáte téměř okamžitě po požití typické beta-alaninové mravenčení a silné „návaly niacinu“, které spouští právě tato složka (niacin nebo vitamín B3). Od této chvíle už víte, že tento booster bude řádně chrastit.

The Angel Dust spoléhá na kombinaci kofeinu (300 mg), DMAA (100 mg) a DMHA (100 mg). To zajišťuje spoustu energie, tahu a soustředění v tréninku a posouvá váš výkonnostní limit o pořádný kus nahoru. A jako by DMAA a DMHA již nepodporovaly vaše spalování tuků, existují také 2 mg yohimbinu a alfa-yohimbinu - bye bye love handles. Seznam stimulantů, které obsahuje, je samozřejmě mnohem delší. Z označení a efektu je znát, že Skull Labs nechtěli svůj první booster přinést na trh tajně, potichu a potichu, ale s maximální pozorností – celkem povedený a nic pro začátečníky.

Vlastnosti produktu:

 • Kombinace DMAA a DMHA
 • Nejlepší niacinový výplach
 • S yohimbinem a alfa yohimbinem
Fotografie plechovky posilovače Angel Dust Skull Labs

* Reklama / reklama

#5 Skull Labs - Angel Dust

HODNOCENÍ: 8.7 / 10

#4 Fitaflex - Fitfire

Při pohledu na prezentaci a štítek se vám nevyhnutelně vybaví starý přítel: APS Mesomorph. A skutečně, toto je skutečný mezomorfní klon. Kdo zde však předpokládá efekt 1:1, bude naštěstí zneužíván. Fitfire přijímá pozitivní efekty, pokud jde o zaměření, pohon a euforii svého „zdroje inspirace“, pumpy jsou také působivé, ale nezpůsobují žádné špatné následky nebo vedlejší účinky, protože se vyskytovaly častěji u originálu.

Fitfire vás posouvá na hranice toho, co je možné a ještě dále, ale také vám poskytuje tolik potřebnou regeneraci. Fitaflex navíc nabízí svůj booster v mnoha různých a lahodných příchutích – pro každého si určitě něco najde.

Vlastnosti produktu:

 • Osvědčený mezomorfní vzorec
 • Silné a dlouhotrvající zaměření a pohon
 • Lahodné příchutě

* Reklama / reklama

#4 Fitaflex - Fitfire

HODNOCENÍ: 8.9 / 10

#3 100% dovednosti - Kill Zone Hardcore

S Kill Zone Hardcore se do našeho žebříčku, který překypuje hardcore stimulanty, dostal absolutní undergroundový booster. Kromě AMP citrátu, synefrinu, oktopaminu, extraktu Kigelia Africana a yohimbinu zde najdete také DMHA a DMAA. To však zdaleka nejsou všechny stimulanty, ale představuje pouze malý výňatek z etikety, která je velmi obsáhlá s 29 složkami, které jsou založeny na celkem třech směsích ("Nitric Oxide System", "Cell Volumizing Complex" “ a „Neuro Energized Simulant System“) k distribuci. Jak název napovídá, tento booster není pro začátečníky a cílí na zkušené uživatele – nejen účinkem, ale i chutí. To však lze s ohledem na silný účinek přehlédnout. Nemusí to chutnat, musí to fungovat – a to Kill Zone Hardcore dělá.

Vlastnosti produktu:

 • Podzemní posilovač se silným dopadem
 • Kombinace DMAA a DMHA
 • Zaměřeno na zkušené uživatele boosterů

* Reklama / reklama

#3 100% dovednosti - Kill Zone Hardcore

HODNOCENÍ: 9 / 10

# 2 BlackOut doplňky - OKAMŽITÉ

Americký výrobce Blackout Supplements s Instinctem uvedl na trh opravdové všestranné zařízení. S 9,5 g na porci poskytuje Instinct pěknou rovnováhu energie, pohonu, soustředění a napumpování. Plných 6 g aktivních pumpových látek (3 g citrulin malátu, 2 g L-argininu a 1 g agmatin sulfátu) zajišťuje to druhé. Pokud jde o stimulanty, booster obsahuje 200 mg bezvodého kofeinu, 50 mg hordeninu, 20 mg Higenaminu, neurčitá množství Synephrine HCL a Yohimbin HCL a to vše spolu s neuvěřitelných 100 mg DMAA.

Vlastnosti produktu:

 • Skutečný všeuměl mezi hlasovými bombami DMAA
 • 100 mg DMAA
 • Rovnováha energie, soustředění, pohonu a pumpy
Posilovač instinktu

* Reklama / reklama

# 2 BlackOut doplňky - OKAMŽITÉ

HODNOCENÍ: 9.1 / 10

#1 A VÍTĚZ: Hazard Core – ASHES

Tento výkonný předtréninkový trénink nejen kombinuje dva, ale tři silné stimulanty v jednom produktu: DMHA (2-aminoisoheptan) 1,3 DMAA, AMP citrát - to není vše... obsahuje také oktopamin, Alpha GPC, Synefrin HCL, Methyl -Synefrin HCL a Higenamin HCL. Bohužel nemůžeme říci, jak dopadne dávkování jednotlivých látek, neboť množství se skrývá za směsí „Neuro Energized Stimulant Ignition System“ 1250 mg. Za to rozhodně bodík, ale jedna věc je jistá, že tohle monstrum STIM opravdu bouchá! Chcete-li tomu zabránit a zabránit havárii, "Electrolyte Vita Support Mix" s různými vitamíny a minerály, jako jsou; vitamín C, vitamín B6, vitamín B12, niacin, sodík, draslík a hořčík.

Dvě směsi „Nitric Ocide System“ a „Cell Volumizing ATP Complex“ zajišťují plné napumpování a pomohou vám zajistit, že ve vašich buňkách bude dostatek zásob ATP, aby se pára stimulů dostala do žehličky.

Vlastnosti produktu:

 • Kombinace DMAA a DMHA
 • Nabité tvrdými stimulanty
 • S podpůrnou matricí Electrolyte Vita
Fotografie hardcore posilovače Hazard Core Ashes

* Reklama / reklama

#1 Jádro nebezpečí – popel

HODNOCENÍ: 9,3 / 10

A teď jsi na řadě ty!

Naše práce je v tomto bodě hotová a představili jsme vám deset špičkových hardcore posilovačů. Bez provinilého svědomí vám můžeme doporučit každý z těchto prvotřídních přípravných tréninků a apelovat pouze na vás, abyste si vybrali ten správný produkt pro vás. Která z těchto zábleskových bomb DMAA je pro vás ta pravá a zda si RAGE sám zaslouží zlatou medaili, v tuto chvíli nemůžeme a nechceme odpovědět! Účinek a pocit hardcore posilovačů jsou založeny výhradně na subjektivních zkušenostech a mohou se u jednotlivých lidí značně lišit!
Využijte nabídku našeho partnerského obchodu STAYFOCUSED.DE a díky nabídce posilovacích vzorků dostatečně otestujte každý předtrénink.
Nebo buďte ochotní experimentovat a sbírat a dát jednu z těchto zaručeně účinných plechovek DMAA na polici!

Poznámka:

Pomocí žebříčku vás chceme informovat o nejlepších tréninkových posilovačích, které vás podpoří při rozhodování o nákupu a ochrání vás před zklamáním a ochrání vaši peněženku. Naše booster recenze představují naše subjektivní dojmy a nemají žádný nárok na obecnou platnost. Účinek jednoho a téhož produktu se může u každého člověka lišit! Předtréninkové doplňky by se neměly užívat trvale a nepředávkovat se. Použití a dávkování předtréninkových posilovačů je zcela na vaše vlastní riziko.

Tlačítko Zpět nahoru