Obvykle

APS Nutrition Mesomorph - Srovnání Fake vs. Original

APS Nutrition Mesomorph - Srovnání Fake vs. Original

V tomto článku se chceme věnovat tématu, které máme na mysli už dlouho. Po nějakou dobu se šířily zprávy, že byl znovu zkopírován posilovač, jak přesně se můžete chránit před padělky, které najdete zde.

Každý, kdo se zájmem sleduje novinky ve fitness komunitě, jistě slyšel, že je legendární DMAA Verze posilovače Mesomorph se již nevyrábí. Aby však nenechali spotřebitele na trhu s prázdnými rukama, uvedl americký výrobce APS Nutrition na trh novou verzi, která je ke zklamání mnoha daleko slabší a především naší oblíbenou látkou DMAA již neobsahuje. Zastavení výroby populární první verze vedlo nejen k enormnímu nárůstu ceny posledních zbývajících kopií, ale také ke skutečnosti, že pochybné dealery poháněla chamtivost po penězích, aby přinesly na trh padělky doplňku. Jak se můžete chránit před těmito napodobeninami a odlišit originál od kopie, chceme vám vysvětlit v následujícím textu. Úplně první a obvykle usvědčující známkou padělaného produktu je cena. Bez ohledu na to, jak moc bychom si to všichni přáli - tento posilovač za 39,90 EUR nikdy nedostaneme. Obchodovány jsou originály DMAA Verze nyní od více než 50,00 EUR. Udělejte si tedy laskavost a nevěřte na „skvělé nabídky“ nebo „speciální ceny“ - v tomto případě má kvalita (bohužel) svou cenu a dobrý produkt jde ruku v ruce s vysokou kupní cenou.

Nejen cena však může být použita jako indikace k vyhledání kopie posilovače.
Jak na to, falešná verze může být na první pohled snadno odhalena.

APS Nutriton Mesomorph Fake vs Original
Porovnání dvou verzí mesomorph ukazuje, jak snadné je odlišit originál od klonu.
  1. Logo APS Nutrition je menší a tmavší než kopie.
  2. Ve falešné verzi mezomorfu místo textu DMAA ROZŠÍŘENO, „NOVÝ SUPER KONCETRÁT“ na obrázku.
  3. Při bližším zkoumání je patrné, že průběh klonu APS mezomorph je zobrazen méně podrobně. Velikost písma se také liší od originálu.
  4. Popis Vzorec přeplňované energie, není k dispozici u originálu!
  5. Jako obvykle se váha udává v gramech pro skutečný mezomorf a jednotka hmotnosti se také zobrazuje v oz.

>> KOUPIT APS MESOMORFIC <

Originál legendárního posilovače najdete u našeho partnera Stayfocused.de s poukazem 10. feťák znovu popadnete pár procent.

APS Nutriton Mesomorph Detailní pohled na ingredience
Fakta o doplňcích na zadní straně mezomorfu opět ukazují rozdíl mezi falešným a originálním

Nabízené příchutě mohou také pomoci odhalit kopii. Ty jsou nabízeny pouze ve variantách Pinapple & Watermelon. Pokud byste měli narazit na jednu z následujících uvedených verzí, můžete si být docela jisti, že čelíte originálu.

- Sněhový kužel
- Tutti Frutti
- Zelené jablko
- Rocket Pop
- Růžová limonáda

APS Nutrition Mesomorph v příchutích Tutti Frutti Green Apple Candy
Obrázek ukazuje omezené příchutě Tutti Frutti a Green Apple Candy z APS Nutrition Mesomorph.

Na základě výše uvedených skutečností můžete nyní snadno rozlišit levný falešný od legendárního originálu mezomorfu.

Další tip: Posilovač si objednejte pouze v renomovaných obchodech, které mají dobré hodnocení zákazníků! Vyvarujte se nespolehlivých zdrojů, jako jsou online klasifikované reklamy od soukromých prodejců nebo reklamy na aukčních portálech.

Nyní jste dobře informováni a možná jste připraveni provést objednávku. Pokud vás tedy legendární posilovač stále zajímá nebo dokonce hledáte přímé srovnání, podívejte se na našeho partnera Stayfocused. Zde získáte obě „varianty“ - původní mezomorf, jako org. Prohlášena americká verze, stejně jako falešná verze, která je označována jako „klon“, a tedy také naznačuje, že se nejedná o originál. Abychom byli spravedliví, Stayfocused spoléhá na transparentnost a ukazuje s cenovým rozdílem 15 €, který produkt je originální a který je falešný.

Chcete si znovu užít původní verzi mezomorfu. Nakupte nyní a uložte pomocí kódu voucheru 10. feťák s naším partnerem Stayfocused.de dalších 10% procent z vaší objednávky!

 

APS Mesomorph - původní americká verze 
>> K nabídce <

 

 

 

Podobné položky

Tlačítko Zpět nahoru