Obvykle

Nejnovější hardcore posilovač Submission Science Rocky KO

PLNĚ NA 12 - VĚDECKÉ VĚDĚ „ROCKY 1,3“ ZÍSKÁ SPARRING PARTNER - „ROCKY KO“

Na začátku května to Boosterjunkies.de hlásil s Věda o podání ve startovních blocích je nový výrobce, který ví, jak zaujmout nejen svou produktovou řadou, ale také vynikající kvalitou. Výběr a složení produktů je konzistentní a prvních pár týdnů na německém trhu prokázalo, že americký výrobce je na dobré cestě k tomu, aby se etabloval v oboru doplňků.

O rozruch se postaral zejména hardcore booster ROCKY 1,3, protože nejen jeho svěží design byl okamžitě inspirativní, ale i designérský podnět, z něhož byl pojmenován, vytvořil scénu v radostném očekávání.
A posilovač pod maskou Rockyho Balboa doslova vzdal tvář, stal se bestsellerem a zaslouženě se umístil na 6. místě v žebříčku posilovačů nejlepších DMAA-Booster na Boosterjunkies.de.
70mg 1,3-dimethylamin hovoří jasným jazykem a poskytuje dokonalý úder ve vašem tréninku!

Submission Science nyní jedná příkladně a nyní se snaží navázat na úspěch ve velmi krátké době a okamžitě uvést na trh velkého a ještě lepšího bratra ROCKY 1,3 - ROCKY KO by to měl napravit!
Náš partnerský obchod STAYFOCUSED.DE má exkluzivní vzorek nového hardcore posilovače ze země neomezených možností a všichni zúčastnění jsou nadšení!
Výrobce dělá vše správně a zbytečné nahrazuje kreatin ve vzorci s dalšími užitečnými a znatelnými přísadami.
Stejně tak obrovská dávka DMAA zvýšeno o dalších 30mg a nyní zaujme celých 100mg!

Zde je přehled toho, o čem přesvědčí SUBMISSION SCIENCE ROCKY KO:

Proprietární směs 8500mg

Citrulin Malát 2: 1, AGmasa (Agmatine sulfát), N-acetyltyrosin, Kofein Citráty, Kofein bezvodý, 1-3 dimethylamin (100 mg), Synefrin Hcl, Higenamine Hcl, Hordein Hcl, L-Norvalin, Schisandra Chinensis, Yohimbin HCl, Huperzine, Vitamin B12, Vitamin D3

Nejen to Kreatin Hcl a - dusičnany byly zcela odstraněny přidáním synefrin, Higenamine, Hordinine a yohimbin tento posilovač se ve srovnání s již tak silným předchůdcem stává skutečným stimbomem!

První testy z naší strany byly více než slibné a čekáme, až pošleme ROCKY KO do ringu i v této zemi! Jsme přesvědčeni, že ví, jak poslat svou konkurenci na prkna v bitvě o hardcore boostery!

Pokud se chcete přesvědčit o kvalitě Rocky KO, můžete získat posilovač na Stayfocused.de.

>> K nabídce <

Podání Science Rocky 1,3

 

 

 

 

 

 

 

Podobné položky

Tlačítko Zpět nahoru