Obvykle

Vydání: Devils Pharma - Devil's Work


„Pokud máte ďábla jako přítele, budete se v pekle dobře bavit!“ - S Ďáblovým dílem od Devils Pharma uzavřete smlouvu s ďáblem!

Posilovací rok 2019 se blíží ke konci a vykouzlí z klobouku na chladné období zcela nového výrobce, který dokáže zahřát mysl! Devils Pharma je výrobce z USA, který chce svým prvním předtréninkem zaujmout hardcore posilovací scénu.
Kromě podmanivého rozložení společnosti a produktu přináší také skutečně atraktivní a stejně účinný vzorec!

Na rozdíl od mnoha posilovačů od konkurenčních společností Devil's Work nenásleduje trend ultrakoncentrovaného stimbombu, který střílí slepé, rozptýlené výstřely na malou velikost porce, nabízí komplexní škálu přísad a účinků.
Allein velikost porce neuvěřitelných 12 g mluví za tu možnost Zvýšení koncentrace a krevního oběhu propagovat stejně.
Za tímto účelem byly stimulanty a čerpací látky instalovány ve stejné míře a slibují komplexní a uspokojivý účinek s ohledem na všechna očekávání a přání!

Co můžete očekávat od doplňujících faktů o Hardcore Booster?

téměř 8g jedna velikost porce slouží pouze k rozšíření vašich žil a maximalizaci průtoku krve do svalů. To se projevuje nafouknutou pumpou, mapovitými žilkami a ideálním přísunem živin do vašich svalových hor.
Postarejte se o to, mimo jiné

3g Citrulin Malát
3g AAKG
1g AGmasa (Agmatine Sírany)
725mg Glycerol
220mg L-Norvalin

Na druhou stranu mnoho silných stimulantů zajišťuje soustředění, bdělost a nutnost trénovat. které lze najít pouze ve formě a složení ve skutečných produktech v USA 😉
Mluvíme zde například o

250mg DMHA (2-aminoisoheptan)
45mg Hordinine
15mg Higenamine
a 2 g Yohimbin HCL!

Kromě těchto více než lákavých ingrediencí se Devils Pharma může pochlubit také podrobným rozvržením, které je vyčerpáno do posledního.

Nejen plechovka produktu inspiruje bombastickým designem, Devils Pharma ohlašuje další kroky, například v podobě košil a dalších produktů, které mají výslovně formovat scénu!

Zatím platí chutě Čertovské bonbóny a Monstrous Mango jako potvrzeno, ale výrobce již pracuje na dalších odrůdách pro tento slibný posilovač! V plechovce jsou plné Části 30 v ceně.

Podívejte se na Stayfocused.de a získejte kopii těchto ďábelských věcí!

Ďáblové pracují
Posilovač ďábelské práce

 

Devils Pharma - Ďáblova práce
>> K nabídce <

 

 

 

Podobné položky

Mohlo by vás zajímat
Uzavřít
Tlačítko Zpět nahoru