Hardcore boosterRecenze produktu

Core Labs X - Nitric Bomb v testu

Recenze: Core Labs X Nitric Bomb – Co umí nástupce Hyper Power?

Core Labs X se svým nejnovějším boosterem se slibným názvem „Nitric Bomb“ opět přináší produkt pro skutečné fanoušky tvrdých stimulantů. Core Labs X už s „Hyper Power“ způsobilo docela senzaci a nabízí se nám otázka, zda je tento booster také přesvědčivý.

Kromě výrobce Core Labs X, který představuje inovativní a výkonné produkty na scéně silových sportů, vás první pohled na štítek také přiměje chtít více nebo další trénink. Zejména kombinace 350 mg Kofein120 mg DMHA a 50 mg DMAA ve spojení s dalšími (tvrdými) stimulanty, které jsou zaměřeny především na spalování tuků, tvorbu energie, náladu a zaměření, se čte velmi slibně.

Core Labs X Nitric Bomb Booster
Složení Core Labs X Nitric Bomb Ingredients
Fotografie z Core Labs X Nitric Bomb

* Reklama / reklama

Core Labs X – Nitric Bomb

 • Highstim booster s DMAA a DMHA
 • Obrovské soustředění a extrémně zlepšující náladu
 • Vysoká hladina energie po dobu 2 až 3 hodin

Co je zahrnuto: Ingredience a dávky

Množství na porci (1 odměrka / 8,5 g)
Vitamín C350 mg
Vitamin D310 mg
Vitamin B350 mg
Vitamin B65 mg
Magnézium Uhličitan50 mg
Beta alanin3000 mg
L-Citrulin2000 mg
Kreatin HCl500 mg
N-acetyltyrosin500 mg
Taurin500 mg
Acetyl L-karnitin350 mg
Kofein bezvodý350 mg
DMHA120 mg
DMAA50 mg
Zelený čaj 98%50 mg
Synephrine HCL 50 mg
Hordinine HCL50 mg
Grape Seed Extract20 mg
L-theanin20 mg
metyl Synephrine HCL10 mg
Černý pepř Extract10 mg
N-methyltyramin HCL5 mg
naringenin5 mg
Yohimbin HCL2,5 mg

V Core Labs X Nitric Bomb jsou obsaženy následující složky

Kromě 5 vitamínů a minerálů je v Nitric Bomb celkem 19 dalších účinných látek. Velikost porce je 1 odměrka nebo 10 gramů a obsahuje celkem 30 porcí.

O jednotlivých složkách a jejich dávkování:

Vitamín C: Pomáhá vám udržet váš tréninkový výkon. Zde jsme zahrnuli 350 mg.

Vitamin D3: Zajišťuje zdravou imunitní obranu a dodává kostem a svalům potřebné množství draslíku. Obsahuje 10 mg.

Vitamin B3 (Niacin): Vitamin B3, často také jako Niacin tzv. působí proti únavě a svalové únavě. Lidé, kteří jsou obzvláště citliví na Niacin reagovat, pravděpodobně znát tzv.Niacin-Spláchnout". Rozšíření cév vede k zarudnutí kůže a pocitu horka, ale to není nebezpečné. Obsahuje 50 mg.

Vitamin B6 (pyridoxin): Vitamin B6 se podílí na četných metabolických procesech v těle, zejména na metabolismu aminokyselin a tím nepřímo na procesech budování svalů. Obsahuje 5 mg.

Magnézium: Zejména fyzicky aktivní lidé mají vyšší potřebu hořčíku, jednoho z nejdůležitějších minerálů ze všech, protože každá buňka v těle je zodpovědná za jejich energetický metabolismus. Magnézium je instruován. To také funguje Magnézium Působí proti svalovým křečím. Obsahuje 50 mg.

Vitamíny a minerály, které obsahuje, jsou příjemným plusem, ale naše čtenáře samozřejmě zajímají hlavně následující ingredience, které tvoří posilovač tréninku:

Beta-alanin: Beta-alanin je neesenciální aminokyselina, což znamená, že si ji tělo dokáže vyrobit samo. Beta-alanin oddaluje únavu svalů a může tak zintenzivnit vaše tréninkové jednotky. To se musí udělat Beta-alanin být však dodávány dlouhodobě. Často doprovázeno požitím Beta-alanin je typický "pocit mravenčení". Spoiler: Tady jsme to nemohli určit. Obvyklá dávka je 3000 mg.

L-citrulinu: Toto je také neesenciální aminokyselina. L-citrulinu je pravděpodobně nejčastěji používanou složkou tréninkových posilovačů a zajišťuje zvýšenou produkci oxidů dusíku v těle, čímž zlepšuje krevní oběh a nakonec i oblíbenou pumpu. Zde obsažených 2000 mg je trochu málo dávkovaných, dvojnásobné množství by podle nás bylo vhodné.

kreatin HCL: Jedná se o formu kreatinu s nejlepší rozpustností. Toho je dosaženo spojením hydrochloridové skupiny (HCL). To má za následek vyšší biologickou dostupnost a lepší absorpci ve srovnání s kreatin- Monohydrát. S 1000 mg je dávkování rozhodně dostatečné, protože dávky jsou výrazně nižší než u kreatin-Pro stejný účinek jsou potřeba monohydráty.

N-acetyltyrosin: Acetylovaná forma L-tyrosin zajišťuje lepší absorpci a biologickou dostupnost. tyrosin je potřebný například k produkci dopaminu, adrenalinu a noradrenalinu.

To má za následek zvýšení koncentrace a motivace, stejně jako působí proti únavě. Obsahuje dobrých 500 mg.

býčí zápasy: Jedná se také o neesenciální aminokyselinu, která je známá především z různých energetických nápojů. býčí zápasy působí mnoha způsoby a zvyšuje duševní výkonnost, podporuje spalování tuků, působí jako stimulant a má antioxidační účinek. Obvyklá doporučená dávka je 1000-3000 mg. Obsahuje 500 mg.

Acetyl-L-karnitin: Jedná se o ester aminokyseliny L-karnitinu. Používá se jako vysoce účinné nootropikum Acetyl-L-karnitin, nebo zkráceně ALCAR, často používaný v posilovačích mozku. Doporučené dávkování se liší, ale často se pohybuje v rozmezí 1000 mg až 3000 mg, někdy i vyšší (s pomalým zvyšováním). Zde je 350 mg.

(bezvodý) Kofein: Pod bezvodým kofeinovým práškem (bezvodý kofein) se stává nejčistší formou Kofein ve farmaceutické kvalitě. Obvyklá dávka pro (hardcore) boostery je 350 mg.

DMHA: Jako nástupce DMAA vykazuje strukturální podobnosti a je pravděpodobné, že narazil na všechny hardcore boostery více než jednou. Složka poskytuje zvýšení energie a motivace, stejně jako ostrost zaostření. Snižuje také toleranci bolesti a umožňuje vám trénovat ještě tvrději. Při 120 mg je dávka v horním rozmezí.

DMAA: Matka tvrdých stimulantů a svým účinkem srovnatelná s její nástupnickou látkou DMHA, jen těžší. Je zde tedy zahrnuto „jen“ 50 mg, což je ovšem pro DMAA představuje dobrou dávku.

Zelený čaj 98%: Zde jsou v popředí zdraví prospěšné aspekty, jako jsou protizánětlivé účinky a účinky snižující krevní tlak. Zelenému čaji se ale připisuje i mírně zvýšené spalování tuků. Jako přirozený zdroj Theanine působí také proti vedlejším účinkům Kofein naproti. Doporučené dávkování je mezi 250 a 500 mg. Obsahuje pouze 50 mg.

Synefrin HCL: Chemicky je alkaloid získaný z hořkého pomeranče blízce příbuzný efedrinu, a proto má podobný účinek. Synefrin podporuje spalování tuků a potlačuje chuť k jídlu. Synefrin také zlepšuje krevní oběh a zaostřuje pozornost. S 50 mg je to velmi dobrá dávka.

Hordy HCL: Kromě jeho použití ve spalovačích tuků Hordy často se také používá v posilovačích mozku, protože má stimulační účinek na centrální nervový systém. Takže zostřuje příjem Hordy zlepšuje soustředění, zlepšuje koncentraci a zvyšuje obecnou kognitivní výkonnost. Obvyklá dávka je 50 mg.

Grapefruitový extrakt: Extrakt z hroznových jader funguje především jako antioxidant. Obsahuje 20 mg.

L-theanin: Theanine má nootropní účinek, a proto se často používá v posilovačích mozku. Má uklidňující účinek, snižuje stres a zaostřuje pozornost. Jak již bylo napsáno výše, dochází Theanine také vedlejší účinky Kofein naproti. 20 mg je však velmi malá dávka.

Methyl Synefrin HCL: Jedná se o látku podobnou efedrinu, známější jako oxilofrin. Jedná se o lék ze skupiny sympatomimetik, který se používá k léčbě nízkého krevního tlaku. Obsahuje 10 mg, což je mnohem méně, než je předepsáno dospělým pacientům, ale je třeba říci, že v těchto případech je přítomen lék.

Černý pepř Extract: Extrakt z černého pepře zvyšuje biologickou dostupnost ostatních účinných látek. 10 mg je velmi dobrá dávka.

N-methyltyramin HCL: N-methyltyramin je chemická sloučenina ze skupiny fenylethylaminů. Složka je tedy trochu podobná Hordy nebo synefrin. Obsahuje však pouze 5 mg.

naringenin a Naringinu: Naringinu Na jednu stranu působí antioxidačně, na druhou stranu působí i jako dokonalý synergický substrát Kofein a zvyšuje jeho biologickou dostupnost. Obsahuje 5 mg, velmi nízká dávka.

Důležité: Každý, kdo pravidelně užívá léky, by měl Naringinu neužívejte jej bez porady s lékařem (a proto nejezte grapefruity). Složka zajišťuje zvýšení účinků (a vedlejších účinků) některých léků.

yohimbin HCL: Tato složka, získaná z kůry afrického stromu yohimbe, je jak sexuálním zesilovačem, tak vysoce účinným spalovačem tuků. I zde bývá dávka 2,5 mg nižší.

Závěr přísady:

Core Labs X do svého boosteru opět nacpali spoustu ingrediencí a zřejmě nešetřili ani na hardcorových stimulantech. I když dojde k poddávkování některých složek, doufáme v synergický účinek látek. Očekávat zde můžete opravdu hodně, zejména co se týče energetické úrovně a zaměření.

Náš dojem z designu obalu Core Labs X Nitric Bomb

Design je tedy poměrně neokázalý. Větší pozornost přitahují varovné štítky (výrobek s vysokou stimulací, předtréninkový trénink pro pokročilé uživatele, varování: extrémně silný, pouze pro pokročilé uživatele) a sliby (extrémní energie, intenzivní zaměření, rychlý výkon a výkon). Jinak je provedení převážně černé, načrtnuté písmo a příchuť jsou na přední straně, jednotlivé ingredience, návod ke spotřebě, další upozornění, pečeť GMP (Good Manufacturing Practice) a nápis "Made in USA" jsou na zadní straně ". Vše v angličtině.

Chuť a rozpustnost Core Labs X Nitric Bomb

Posilovač je k dispozici ve dvou příchutích - „Fruit Punch“ a „Strawberry Watermelon“. Vyzkoušeli jsme jen „Fruit Punch“. Jedna odměrka (1 odměrka) by měla být rozpuštěna v 8–10 oz vody (= 235–295 ml). První dojem po protřepání: prášek se dobře rozpouští a nezanechává žádné zbytky na dně třepačky. Při protřepání se vytvoří spousta pěny, ale rychle se znovu zhroutí. Chuť je - no, přijatelná. Jelikož pouze 14,5 g porce (2 g) jsou tvořeny aromatickými přísadami, jako je maltodextrin, kyselina citrónová atd., Neměli byste očekávat kulinářský zážitek. Převládající chuť je „hořká“ díky vysokému obsahu citrulinu. Vůně ovocného punče je patrná pouze v závěru. Sladidla zjevně nejsou dostatečně používána, ale ani u jiných posilovačů to není o moc lepší. Vzhledem k poměru dávkování je chuť v pořádku.

Geschmack
rozpustnost

Jak funguje Core Labs X Nitric Bomb?

Za prvé: Žádný booster nefunguje stejně pro všechny spotřebitele, takže zprávy o účincích jsou vždy zprávy o subjektivních zkušenostech. Nitric Bomb byl několikrát testován dvěma členy týmu; pocity byly u obou podobné. Test byl proveden naběračkou.

🤓 bdělost a energie (9/10)

Rozhodně jedna ze silných stránek posilovače. První příslib „Extreme Energy“ na obalu můžeme rozhodně podtrhnout. Přibližně 15 minut po požití je již patrný nárůst energetické hladiny. Přibližně 2 až 3 hodiny zůstává energetická hladina na nejvyšší úrovni v kombinaci s absolutním „vysokým“, tj. efektem zlepšujícím náladu.

🤯 Zaměření a řízení (10/10)

Zde booster ukazuje svou plnou sílu. Druhý slib, „Intense Focus“, je také zcela pravdivý. Naše doporučení: nasaďte si sluchátka, spusťte tréninkovou hudbu a trénujte. Zaměření na trénink je pak nesmírné.

💪 Pumpa a prokrvení (5/10)

Bohužel booster v tomto bodě zklame. Už pohled na štítek ale napovídal, že dobrou pumpu zde nečekejte. K vybudování pumpy vám samozřejmě pomůže obrovská energetická hladina a s ní spojený tvrdý trénink, ale jinak zde booster moc podpory neposkytuje.

😈 Výkon a vyčerpání (9/10)

Co se týče výkonu, booster se pak opět skládá a dokáže znovu přesvědčit. I zde nadprůměrný výkon po celou dobu tréninku. Zde můžete jít absolutně na maximum a také o kousek dál.

End️ Konec akce a vedlejší účinky (7/10)

Konec účinku nepřichází náhle, ale pomalu se hlásí. S ohledem na účinné látky jsou vedlejší účinky omezené. Po celou dobu tréninku budete pociťovat poměrně silný pocit žízně a po tréninku budete z absolutního maxima během tréninku značně vyčerpaní. Potlačení pocitu hladu bylo mírné, jíst po tréninku bylo docela možné.

Hodnota za peníze: Core Labs X Nitric Bomb

Za 44,95 eur za 30 porcí je booster uprostřed cenového rozpětí pro hardcore boostery. Výsledkem je cena kolem 1,50 eur za porci.

Celkový závěr

S Nitric Bomb uvedla společnost Core Labs X hardcore booster, který má své silné stránky v oblasti energie, nálady, výkonu a zaměření, tedy „klasické“ kategorie pro hardcore boostery. U lodiček však musíte škrtat. Každý, kdo tomu přikládá důležitost, musí trochu „vypomoci“ a naskládat je.

Fotografie z Core Labs X Nitric Bomb

* Reklama / reklama

Core Labs X – Nitric Bomb

 • Highstim booster s DMAA a DMHA
 • Obrovské soustředění a extrémně zlepšující náladu
 • Vysoká hladina energie po dobu 2 až 3 hodin
Na první pohled...
8
Naše hodnocení
DOBRÝ
 • Silná hladina energie
 • Má extrémně dobrý účinek na zlepšení nálady
 • Zaostření jako břitva
 • Nízké vedlejší účinky s ohledem na složky
BAD
 • Čerpadla prakticky neexistují
Bdělost a energie9
Zaostřete a jeďte10
Pumpa a prokrvení5
Výkon a vyčerpání9
Účinky a vedlejší účinky7

Podobné položky

Mohlo by vás zajímat
Uzavřít
Tlačítko Zpět nahoru