Hardcore boosterRecenze produktuRecenze produktu

Dark Labs – recenze Crack Reloaded

Polský výrobce doplňků stravy Dark Labs způsobil svým prvním předtréninkovým posilovacím crackem značný rozruch a rozbušil srdce všech přátel hardcore stimulantů – včetně našich (https://boosterjunkies.de/produkt-reviews/dark-labs-crack-test/). Kdo si ale myslel, že Dark Labs usne na zasloužených vavřínech, mýlil se. S Crack Gold Limited Edition byl již tak zvučný efekt Crack Original opět završen, v neposlední řadě kombinací DMHA a DMAA. Portfolio Dark Labs se mezitím výrazně rozšířilo a zahrnuje nejen hardcore boostery, ale také spalovače tuků, SARM, testosteron boostery a pár dalších produktů.

S nejnovější verzí doplňku, Crack Reloaded, Dark Labs opět podporuje svého nejznámějšího tahouna, což samozřejmě také podporuje určitou míru očekávání. Dostojí Crack Reloaded svému jménu a naplní vysoká očekávání? To může ukázat pouze podrobný test.

Obrázek z Dark Labs Crack Reloaded
Ingredience z Dark Labs Crack Reloaded
Obrázek znovu načten z cracku Dark Labs

* Reklama / reklama

Dark Labs - Crack Reloaded

 • Extrémně rychlé a dlouhodobé dobití energie
 • Laserové ostření v celé své kráse
 • Téměř žádné vedlejší účinky

Co je zahrnuto: Ingredience a dávkování z Dark Labs Crack Reloaded

Množství na porci (1 odměrka / 9,2 g)
L-Citrulin Mallates 2: 13000 mg
Beta alanin1600 mg
Cholin bitartrát500 mg
Agmatine Síran500 mg
Extrakt ze lví hřívy500 mg
Alpha GPC 50%300 mg
Beta-fenyletamin250 mg
N-fenethyldimethylamin citrát250 mg
Kofein Anyhdrous175 mg
Kofein citrát75 mg
Kaff2 malát (dikofein malát)50 mg
Theobromin HCL50 mg
Isopropylnorsynefrin25 mg
Noopept15 mg
Extrakt z kořene Rauwolfia Vomitoria1 mg
Huperzia Serrate 50 mcg

S 18 ingrediencemi je etiketa nejobsáhlejší ze série. Hned je patrné, že Dark Labs se s crackem Reloaded ubírá trochu jinou cestou než dříve. Tentokrát se tedy ani nenajdou DMHA noch DMAA znovu v posilovači. Nicméně Crack Reloaded je samozřejmě posetý všemi druhy hardcore stimulantů. S velikostí porce 1 odměrka (9,2 gramu) nebo 2 odměrky (18,3 gramu), což odpovídá 40 nebo 20 porcím, vám zde Dark Labs dává na výběr v závislosti na vašich předchozích zkušenostech.

V Crack Reloaded jsou zahrnuty následující přísady a dávky (na základě 2 odměrek):

L-Citrulin Malátové 2:1: Neesenciální aminokyselina L-Citrulin stimuluje tvorbu oxidů dusíku a podporuje krevní oběh (pumpový efekt). S tím budou Svaly lépe zásobené kyslíkem a živinami pokud. Kromě toho se škodliviny odstraňují rychleji a lépe. v Citrulin-Malát 2:1 je aminokyselina Citrulin v poměru 2:1 (Citrulin na malát) vázaný na ester. Malát optimalizuje aerobní metabolismus a zlepšuje zásobování svalů energií. S 6000 mg je dobrá dávka (z toho 4000 mg čisté L-citrulinu).

Beta alanin: Účinek Beta alanin, také neesenciální aminokyselina, začíná přímo v buňkách. Zvýšením hladiny karnosinu a snížením produkce kyseliny mléčné se snižuje intramuskulární pH. V důsledku toho se svalová únava dostavuje později, což umožňuje delší a těžší tréninky. Nejlepšího účinku se dosáhne při dlouhodobějším a každodenním příjmu. 3200 mg je optimální dávkování a najdeme ho zde.

Cholin bitartrát: Jedná se o mikronutrient, který hraje zásadní roli při přenosu informací v mozku. Kromě toho je rozhodující i metabolismus tuků Cholin rozhodně. 1000 mg se dobře dávkuje.

Agmatine Síran: Stejně jako L-Citrulin vede také Agmatine na zvýšené čerpadlo. Způsob, jak se tam dostat, je však jiný: Agmatine inhibuje působení enzymu syntázy oxidu dusnatého, který výrazně omezuje produkci oxidu dusnatého v těle. Důsledek braní Agmatine je zvýšená hladina oxidu dusnatého. Mimochodem: V Agmatine je metabolickým vedlejším produktem aminokyseliny L-arginin. S 1000 mg je zde také dobré dávkování.

Extrakt z lví hřívy: Lions Mane je houba s nootropními vlastnostmi. Houba dlouho používaná v tradiční čínské medicíně podporuje tvorbu synapsí, optimalizuje výkon mozku a chrání mozek. 1000 mg je extrémně účinná dávka.

Alpha GPC 50%: Alpha GPC je považován za prekurzor neurotransmiteru acetylcholinu a má pozitivní vliv na výkonnost paměti. Nootropikum je mezi sportovci velmi oblíbené, v neposlední řadě pro jeho ostré zaměření. Optimální dávka je 600 mg.

Beta fenylethylamin: Fenylethylamin stimuluje uvolňování norepinefrinu a dopaminu a má tak účinek na zlepšení nálady. Kromě toho norepinefrin zajišťuje zvýšení srdeční frekvence, krevního tlaku a průtoku krve, což vede k lepšímu tréninkovému výkonu. Kromě toho fenetylamin způsobuje zvýšení hladiny cukru v krvi. Crack Reloaded obsahuje 500 mg, což je dobrá dávka.

N-fenethyldimethylamin citrát: Známější jako Eria Jarensisová tato složka je přítomna v mnoha boosterech a je známá svými psychotropními účinky. Eria Jarensisová má účinek zvyšující motivaci a soustředění. Jako bronchodilatátor také zajišťuje rozšíření dýchacích cest, což vede k lepšímu zásobení kyslíkem. Neuvěřitelných 500 mg Eria Jarensisová najdete zde.

Se třemi různými formami Kofein Dark Labs chce zvýšit energetickou hladinu co nejrychleji, ale zároveň ji udržet k dispozici po dlouhou dobu. Kofein citrát (150 mg) je snadno dostupný Kaff2 Malate™ (Dicaffeine Malate) (100 mg) zajišťuje dlouhodobější účinek. Třetí formou kofeinu je Kofein bezvodý (350 mg) včetně, tj. bezvodé Kofein, který se používá ve většině boosterů. Kofein má účinek zvyšující výkon, náladu a motivační účinek. Dohromady je v Crack Reloaded asi 500 mg Kofein (protože citráty v Kofein citráty a maláty v dikofein malátu celkový obsah kofeinu je nižší).

Theobromin HCL: Teobromin se nachází především v kakau. Účinek je srovnatelný s Kofein, ale je výrazně slabší. Obsahuje 100 mg.

Isopropylnorsynefrin: Chemicky velmi podobný synefrinu, isopropylnorsynefrin má lepší biologickou dostupnost. Isopropylnorsynefrin má lipolytický účinek, tedy odbourává tuk. Navíc aktivní složka zlepšuje krevní oběh a zaostří. 50 mg se velmi dobře dávkuje.

Noopept: Na Noopept Je to jedno z nejznámějších a nejúčinnějších nootropik. Noopept zvyšuje kognitivní výkon a paměť. Kromě toho má účinná látka uklidňující a anxiolytický účinek. Optimálně se dávkuje 30 mg.

Extrakt z kořene Rauwolfia Vomitoria (Std min 90 % alfa Yohimbin): Nebo ve zkratce: Alfa Yohimbin. Známý především jako spalovač tuků, zejména pro poslední nepoddajné tukové polštářky v problémových partiích. Složka vděčí za svůj jedinečný účinek své schopnosti vázat se na α2 receptory tukových buněk – a tím deaktivovat ukládání tuku. Navíc Alpha funguje Yohimbin také potlačuje chuť k jídlu. Zde obsažených 2 mg si určitě všimnete, zvláště pokud jste citliví na Alpu Yohimbin reagovat.

Huperzia Serrata (std min 1 % Huperzin-A): Tato složka, získaná ze stejnojmenné asijské rostliny, má vynikající vliv na kognitivní schopnosti. Látka zlepšuje paměť, zvyšuje schopnost koncentrace a zvyšuje schopnost učení. Se 100 mcg je zde také velmi dobré dávkování.

Závěr přísady:

S Crack Reloaded se Dark Labs spoléhá na řadu ingrediencí, které jsou zaměřeny zejména na zvýšení úrovně energie a zaostření jako břitva. Složení složek se zdá rozumné, příslušné dávky lze považovat za velmi dobré a jsou založeny na doporučeném dávkování. Kvalita použitých ingrediencí je u Dark Labs také mimo pochybnost. Vždy se zde používají ty nejkvalitnější suroviny. Typ a složení etikety dává důvod očekávat hodně.

Design krabice Dark Labs Crack Reloaded

Rozpoznávací hodnota pro Crack OG je rozhodně dána, i když se barevné schéma plechovky liší od originálu. Dark Labs na svém produktu inzeruje „Laser Sharp Focus“, „Tunnel Vision“, „Huge Pump“ a „Crazy Energy“. Jako obvykle na zadní straně plechovky najdete všechny důležité informace, jako je doporučený příjem a přísady. Doporučený příjem se opět dělí na „běžného uživatele“ a „hardcore uživatele“, tedy 1 nebo 2 odměrky.

Dark Labs Crack Reloaded - Chuť a rozpustnost

Crack Reloaded je k dispozici ve třech příchutích Cherry Limeade, Green Apple a Tangerine Orange.

Vybrali jsme příchuť Cherry Limeade. Doporučený příjem je 1 odměrka (9,2 gramu) nebo 2 odměrky (18,3 gramu), smíchané s 10-12 oz (tj. asi 300 až 350 ml) vody, konzumované 30 minut před začátkem tréninku.

Rozpustnost prášku je dobrá, na dně šejkru zůstávají jen malé zbytky.

Chuťově není Crack Reloaded žádným zjevením, ale je naprosto v pořádku – i s ohledem na obsáhlé označení. Můžete ochutnat třešňovou limetkovou chuť, převažuje sladká třešňová chuť a kyselost ustupuje. V závěru je cítit lehce nahořklý a chemický podtón.

Geschmack
rozpustnost

The Effect of the Dark Labs Crack Reloaded

Za prvé: Žádný posilovač nemá stejný účinek na všechny spotřebitele, takže zprávy o účinnosti jsou vždy subjektivní zprávy. Crack Reloaded byl několikrát testován dvěma členy týmu; pocity byly u obou podobné. Byl testován s jednou i dvěma lopatkami. Naše zkušenost se týká dvou naběraček.

🤓 bdělost a energie (9,5/10)

Crack Reloaded se projeví extrémně rychle. K tomu dochází asi 10 minut po požití Beta-alanin ve formě typického brnění, zvláště patrné na obličeji. Téměř ve stejnou dobu se spouští opravdová vlna energie. Tep se masivně zrychlí, chuť na nadcházející trénink se zvýší a vy se začnete mírně potit ještě před začátkem tréninku (zde Alfa Yohimbin pozdravit). Můžeme také detekovat jakékoli chvění rukou. Co se týče bdělosti a energie, Crack Reloaded je vlastně jedním z nejsilnějších boosterů, které jsme testovali. Hladina energie se dále zvyšuje, dosahuje svého vrcholu asi po 45 minutách a trvá jakoby polovinu dne. S Crack Reloaded rozhodně nejsou problém ani dlouhé tréninky. Here Dark Labs má tři se svou kombinací Kofein-Formuláře udělaly všechno správně. Z naší zkušenosti můžete Crack Reloaded zkonzumovat 10 až 15 minut před tréninkem a nemusíte čekat doporučených 30 minut, protože energetický kop nastává rychle a rychle.

🤯 Zaměření a řízení (9/10)

Stejně jako úroveň energie je na špičkové úrovni také soustředění a tah. Plně se soustředíte na cvičení, na závaží, na další sérii a psychicky jste úplně v posilovně. Vyššímu hodnocení zde brání pouze mírná „nervozita“ na začátku tréninku (třes rukou, extrémní tep). S rostoucí délkou tréninku se však zaměření zvyšuje, protože zmíněné vedlejší účinky ustupují. Driv při tréninku je naopak téměř nevyčerpatelný.

💪 Pumpa a prokrvení (8/10)

Zde Crack Reloaded oproti dvěma předchozím kategoriím trochu zaostává, přesto dosahuje mírně nadprůměrné úrovně. I zde brání vyššímu hodnocení mírně rozechvělý pocit na začátku tréninku, který poněkud brzdí propojení mysli-sval a tím i dokonalé ovládání cílových svalů. Silná energetická hladina a tvrdý trénink, který je v důsledku toho možný, však podporují efekt pumpy, což posouvá hodnocení trochu nahoru.

😈 Výkon a vyčerpání (9,5/10)

Výkon v posilovně je silný. Energetický balíček, který vám Crack Reloaded poskytuje, vás doslova nutí do tvrdého a intenzivního tréninku, nevydržíte sedět a vždy chcete víc. Ke konci tréninku se musíte donutit k zastavení, protože energetická hladina a především jeho dlouhodobý účinek by daly ještě více. Stupeň vyčerpání se však následně zvyšuje a riziko přepětí je prostě příliš velké. Takže: Nepřehánějte to, i když se vám tady crack reloaded snaží říct něco jiného 😉

End️ Konec akce a vedlejší účinky (9/10)

Konec efektu je jemný, protože hladina energie podle toho pomalu klesá. Nežádoucí účinky jsou omezené a omezují se na zvýšený pocit žízně během cvičení a střední až střední potlačení hladu po cvičení. Žádné další vedlejší účinky jsme nezjistili.

Poměr cena-výkon

S cenou 56,95 eur za 20 porcí (se 2 odměrkami) a výslednou cenou porce kolem 2,85 eur je Crack Reloaded cenově ve vyšší třídě. Účinek je však také prvotřídní, stejně jako použité účinné látky. Dark Labs nešetří ani na dávkách a poskytuje vám rozumnou dávku - dokonce i s vyššími cenami a nákladnými přísadami. Dark Labs zde nešetří. Cenu tedy můžeme označit za vcelku přijatelnou. Při použití pouze jedné odměrky se cena za porci odpovídajícím způsobem sníží na polovinu. Zejména pro začátečníky a ne tak těžké sportovce bude stačit 1 odměrka. Vzhledem k vysokému celkovému obsahu kofeinu také obecně doporučujeme začít s odměrkou, alespoň při prvním vyzkoušení Crack Reloaded.

Celkový závěr

S Crack Reloaded přinesly Dark Labs poprvé na trh booster, který je založen výhradně na přidání DMAA nebo DMHA upuštěno. Můžeme říci: premiéra se vydařila. S Crack Reloaded výrobce smysluplně rozšířil své portfolio a přinesl na trh produkt, který přesvědčí zejména silnou a dlouhotrvající energetickou hladinou. Kombinace tří forem Kofein je zde rozdíl a zajišťuje, že se energie dostaví rychle, vydrží dlouho a jemně odezní. Kombinace těch nejlepších a nejsilnějších nootropik je také více než patrná a zajišťuje silné soustředění během tréninku.

Obrázek znovu načten z cracku Dark Labs

* Reklama / reklama

Dark Labs - Crack Reloaded

 • Extrémně rychlé a dlouhodobé dobití energie
 • Laserové ostření v celé své kráse
 • Téměř žádné vedlejší účinky
Na první pohled...
9
Naše hodnocení
DOBRÝ
 • Extrémní energie, rychlý nástup a dlouhá výdrž
 • Silné zaměření
 • Rychlý nástup účinku
 • Vedlejší účinky jsou omezené
BAD
 • Čerpadla by mohla být lepší
 • Není to levné, ale stojí za to
Bdělost a energie9.5
Zaostřete a jeďte9
Pumpa a prokrvení8
Výkon a vyčerpání9.5
Účinky a vedlejší účinky9

Podobné položky

Tlačítko Zpět nahoru