Hardcore boosterRecenze produktuRecenze produktu

Hazard Core – Popel je testován

Hardcore booster „Ashes“ od Hazard Core přichází s postapokalyptickým designem a téměř nekonečnou nálepkou – která je nabitá téměř každým představitelným stimulantem. O výrobci se toho moc neví, jedná se o jednoho z mnoha undergroundových výrobců, kteří působí na poli hardcorových doplňků. V souladu s tím bylo portfolio produktů zatím docela ovladatelné. Kromě zde testovaného boosteru má Hazard Core ve svém sortimentu pouze jeden další produkt, spalovač tuků ve formě kapslí. Oba produkty mají společné více než obsáhlé označení. Náš test je odpovídajícím způsobem vzrušující. Každopádně si nepamatujeme, že bychom kdy testovali produkt s tak dlouhým seznamem ingrediencí.  

Fotografie hardcore posilovače Hazard Core Ashes

* Reklama / reklama

Hazard Core – Ashes

 • Obsahuje tři hardcore stimy (DMAA, DMHA a Citrát AMP)
 • Extrémně silná podpora energie
 • Nadprůměrné zaostření a řízení

Co je zahrnuto: Ingredience a dávky

Množství na porci (1 odměrka / 7,75 g)
Systém oxidu dusnatého:
L-Citrulin, Citrulin Di Malate 2:1, Beta alanin, Arginin alfa-ketoglutarát 2:1, dusičnan argininu, arginin silikát stabilizovaný inositolem, GPCL, ALC, L-karnitin L-tatrát
3750 mg
Buněčný kololuminizační ATP komplex:
Di-kreatin malát, kreatin HCL, kreatinnitrát, kreatin-O-fosfát, Agmatine Síran, Glycerol Monosteráty, Beta Cylo Dextrin, L-Taurin
2250 mg
Neuro energizovaný systém zapalování stimulantu:
N-acetyl L-tyrosin, glukuronolakton, bezvodý methylxanthin, DMAE bitartráty, 3,7-dihydro-3,7-dimethyl-1H-purin-2,6-dion, DMHA (2-Aminoisoheptan), 1,3-DMAA, AMP citráty, BMPEA, Synephrine HCLmethyl Synephrine HCLmethyl Hordinine HCL, N, methyl tyramin, Octopamin HCL, Alpha GPC, L-theanin, nagingin, Piperin- ucinna latka v cernem pepri 95% Grape Seed Extract
1250 mg
Vitamín C50 mg
Vitamin B65 mg
Vitamin B125 mcg
Niacin50 mg
Sodík50 mg
Draslík50 mg
Magnézium50 mg

Ingredience z Hazard Core Ashes

Abychom podpořili naše tvrzení číslem: 43! Na etiketě lze nalézt nejméně 43 přísad. Ve skutečnosti jsme se nikdy nemuseli potýkat s tak enormním množstvím ingrediencí. Celé je to rozděleno do 4 různých směsí (Nitric Oxide System, Cell Volumizing ATP Complex, Neuro Energized Stimulant Ignition System, Electrolyte Vita Support Mix). Složky zde bohužel nejsou uvedeny v jednotlivých dávkách - s výjimkou poslední směsi (elektrolyty, vitamíny a minerály). Na to jsou v B třídě srážky.

Obsahuje 50 (začátečníci) nebo 25 porcí (profi) o velikosti odměrky 7,75 nebo 15,5 gramu.

Nyní se dostáváme k jednotlivým směsím a jejich příslušným přísadám. Za každou směsí je celkové množství obsažených ingrediencí, a to jak na jednu odměrku, tak na dvě odměrky.

První směs, kterou máme, je "Nitric Core System" s 3750 mg nebo 7500 mg.

L-Citrulin: Tuto neesenciální aminokyselinu lze nalézt téměř v každém boosteru. Jejich obliba a časté používání se vysvětluje jejich stimulačním účinkem na tvorbu oxidů dusíku a tím prokrvení podporujícím účinkem (svalová pumpa).

Citrulin Di Malate 2:1: Tady je Citrulin esterifikováno kyselinou jablečnou (maláty jsou estery a soli kyseliny jablečné) ve směsném poměru 2:1 (dva díly Citrulin do jedné části malát). Cílem je zde lepší biologická dostupnost.

Beta alanin: Také na Beta-alanin je to neesenciální aminokyselina. Beta-alanin zvyšuje hladinu karnosinu v buňkách. To působí proti svalové únavě.

Arginin alfa-ketoglutarát 2: 1: Toto je další vývoj semi-esenciální aminokyseliny arginin. Arginin alfa-ketoglutarát (AAKG) stimuluje tvorbu oxidu dusnatého a tím zlepšuje krevní oběh a zásobení organismu živinami. V důsledku zlepšeného krevního oběhu dochází ke svalové pumpě, která je tak oblíbená u sportovců.

Arginin nitráty: Zde jsou aktivní složky arginin a nitráty v kombinaci k dosažení delšího trvání vazodilatace (rozšíření krevních cév).

Inositolem stabilizovaný arginin silikát: Známý také pod značkovou surovinou Nitrosigine.

Jedná se o sloučeninu aminokyseliny arginin a silikát.

GPLC: Zkratka pro glycin-propionyl-L-carnitin. GPLC pomáhá zvýšit produkci oxidu dusnatého.

ALC: Zde opět zkratka. ALC znamená Acetyl-L-karnitin. Acetyl-L-karnitin má pozitivní vliv na centrální nervový systém a zvyšuje fyzickou a duševní výkonnost, protože karnitin se také podílí na výrobě energie. Existují také důkazy, že karnitin zvyšuje průtok krve. Přidání acetylu zvyšuje biologickou dostupnost.

L-karnitin L-tartrát: Další forma karnitinu. I zde s vyšší biologickou dostupností než čistý L-karnitin.

Druhou směsí je "Cell Volumizing ATP Complex", s jednou odměrkou je množství přísad 2250 mg, se dvěma odměrkami je to 4500 mg.

Přijďte s Di-Creatine Malate, Kreatin HCL, kreatin nitráty a Kreatinol-O-fosfát používají se čtyři různé typy kreatinu. V podstatě strach kreatin pro plné zásoby adenosintrifosfátu (ATP). ATP je univerzální nosič energie v našich buňkách. Různé typy kreatinu mají různé výhody - například vyšší biologickou dostupnost - ve srovnání s "klasickým" a levnějším kreatin- Monohydrát.

Agmatine Síran: Na Agmatine Síran je vedlejším produktem aminokyseliny L-arginin. Účinky (svalová pumpa) jsou odpovídajícím způsobem podobné.

Glycerol monostearáty: Glycerol má schopnost ukládat vodu do svalových buněk. Kvůli tomuto zadržování vody se sportovci nejen méně rychle potí, ale také se opotřebovává Glycerol je možná svalová pumpa, která bývá velmi dlouhodobá. Užitečné vědět: je zvláště účinný Glycerol při současném odběru kreatin.

Beta cyklodextrin: Jedná se o oligosacharidy (polysacharidy). Cyklodextrin se často používá jako solubilizátor aktivních složek.

L-Taurin: býčí zápasy se stal zvláště známým díky jeho přidání do mnoha energetických nápojů. Vlastnosti býčí zápasy jsou různorodé. To je pravda býčí zápasy přírodní stimulant, podílí se na budování svalů, podporuje spalování tuků a zvyšuje duševní výkonnost.

Nejkomplexnější a nejzajímavější směs pro skutečné nadšence Stima má pěkný název „Neuro Energized Stimulant Ignition System“ s množstvím 1250 mg (jedna odměrka) nebo 2500 mg (dvě odměrky) složek.

N-acetyl L-tyrosin: Toto je acetylovaná forma L-tyrosin. To má lepší biologickou dostupnost než L-tyrosin ve své čisté podobě. tyrosin zaostřuje pozornost, zvyšuje motivaci a působí proti únavě.

Glukuronolakton: Sacharid s vlastnostmi zvyšujícími výkon, zejména na kognitivní úrovni.

Methylxanthine bezvodý: Má podobný účinek jako Kofein. Methylxantiny se v lékařství používají jako lék k léčbě astmatu, protože mají bronchodilatační účinek.

DMAE bitová rychlost: dimethylaminoethanol, krátký DMAE, je zvláště známý jako nootropikum a pro své pozitivní účinky na kognitivní výkon.

1,7-dimethyl-3,7-dihydro-1H-purin-2,6-dion: Toto je paraxanthin. Tato látka úzce souvisí s Kofein.

DMHA (2-Aminoisoheptan): Nástupnická podstata DMAA s podobnými a různorodými účinky. DMHA má účinek zvyšující výkon, zvyšuje energii a motivaci, zaostřuje pozornost a také zvyšuje spalování tuků.

1,3 DMAA: Pravděpodobně nejznámější hardcore látka. Působí silnější než DMHA.

Citráty AMP: Také známý pod názvy methylpentanamin a 1,3-dimethylbutylamin, přisuzující strukturní podobnosti DMAA na. Účinky jsou odpovídajícím způsobem podobné.

BMPEA: Jedná se o beta-methylfenetylamin, látku podobnou amfetaminu.

Synephrine HCL: Alkaloid extrahovaný z hořkého pomeranče. Synefrin stimuluje beta receptory, které se podílejí na spalování tuků. Účinná látka navíc potlačuje chuť k jídlu.

metyl Synephrine HCL: Také známý jako oxilofrin, lék používaný k léčbě nízkého krevního tlaku.

metyl Hordinine HCL: Hordy je považován za jeden z nejsilnějších přírodních spalovačů tuků v sektoru doplňků stravy. vedle toho Hordy Pro svůj stimulační účinek na centrální nervový systém se používá také v mozkových boosterech.

N-methyl tyramin: Poskytuje zaostřené zaměření a zvýšení úrovně energie.

Octopamin HCL: Často označovaný jako norsynefrin, je to neurotransmiter nacházející se v nervovém systému bezobratlých. Aktivní složka je považována za probuzení, zvýšení energie a zaostření. Složka navíc údajně aktivuje spalování tělesného tuku.

Alpha GPC: Na Alpha GPC je prekurzorem neurotransmiteru acetylcholinu, který je nezbytný pro přenos informací v mozku. Alpha GPC není oblíbenou složkou mozkových boosterů pro nic za nic.

L-theanin: L-theanin Působí uklidňujícím a stresem snižujícím účinkem a zároveň zbystří pozornost a koncentraci. Také funguje Theanine klasické vedlejší účinky Kofein a proto se rádi dají dohromady.

Naringinu: Účinná látka dodává grapefruitu nahořklou chuť a má antioxidační účinky. Také platí Naringinu jako perfektní synergický substrát Kofein. Výrazně zvyšuje jeho biologickou dostupnost.

Piperin 95%: Rekuperační je nejdůležitější složkou černého pepře. Rekuperační chrání nervové buňky, zlepšuje náladu a zvyšuje biologickou dostupnost široké škály účinných látek.

Grape Seed Extract: Extrakt z hroznových jader působí jako antioxidant, který chrání naše buňky před poškozením a předčasným stárnutím. Má také protizánětlivé a prokrvující účinky, snižuje krevní tlak.

Nakonec je tu Electrolyte Vita Support Mix s celkovými 255 mg nebo 510 mg. Zde najdeme Vitamín C, Vitamin B6, Vitamin B12, Niacin (Vitamin B3), Sodík, Draslík (draslík) a Magnézium.

Závěr přísady:

S tak koncentrovaným počtem složek bez informací o dávkování pro jednotlivé látky je počáteční posouzení rozhodně obtížné. Předem však lze říci tolik: K tomuto označení byste rozhodně měli mít respekt a nepodceňovat účinek boosteru.

Návrh obalu

Design plechovky je postapokalyptický. Vpředu stylizovaná osoba v ochranném obleku a plynové masce se symbolem biologického nebezpečí na různých místech. Velkým žlutým písmem vyniká nápis Ashes. Na zadní straně najdete Fakta o doplňcích a také některé informace o spotřebě a varování. To zahrnuje toto – ne zcela vážné – varování: Ne pro klony, Androidy, mutanty nebo jiné mimozemské druhy. Výrobek určený pouze k lidské spotřebě! Výrobek navíc není radioaktivní – uklidňující.

Chuť a rozpustnost nebezpečného jádrového popela

Booster je nabízen v nejméně osmi příchutích:

 • Berry Blast
 • Limonádový výbuch
 • Modrý prach
 • Oranžový prach
 • růžový prach
 • Červený prach
 • Tygří prach
 • žlutý prach

Zvolili jsme příchuť Yellow Dust. Doporučený příjem je 1 odměrka (7,75 gramu), smíchaná s 8 uncí (asi 250 ml) vody, konzumovaná 15 minut před začátkem tréninku.

Co se týče rozpustnosti prášku, není si na co stěžovat. Na dně šejkru nejsou téměř žádné zbytky prášku. Chutí připomíná žlutý „exotický nápoj“. Chuť však není přehnaně výrazná ani sladkokyselá. V dochuti lze ochutnat lehce hořký tón. Suma sumárum je booster pitelný.

Geschmack
rozpustnost

Účinek Hazard Core Ashes

Za prvé: Žádný posilovač nemá stejný účinek na všechny spotřebitele, takže zprávy o účinnosti jsou vždy subjektivní zprávy. Booster byl několikrát testován dvěma členy týmu, jak s jednou naběračkou, tak se dvěma naběračkami. Na závěr můžeme prozradit, že hodně dopředu, pro většinu uživatelů je 1,5 odměrky tou sladkou tečkou. Pocity byly pro oba členy týmu podobné.

🤓 bdělost a energie (10/10)

Bdělost a energie přicházejí brutálně, koncentrovaně a s těžkým třeskem. Pokud se hladina energie s dalšími posilovači pomalu zvyšuje, po pouhých 15 minutách ucítíte silný energetický kop, který zaplaví vaše tělo. Pro poněkud "měkčí" začátek doporučujeme odměrku, zde máte dobrou energetickou hladinu bez občas se vyskytujících vedlejších účinků, které mohou být patrné při dvou odměrkách (o tom později).

🤯 Zaměření a řízení (9,5/10)

Zaměření a pohon jsou na silné úrovni a nadprůměrné. Nestačí se vyšplhat na Olymp boosterů v této kategorii, ale s Ashes jste na tom dobře z hlediska zaměření a pohonu. Nepřetáčíte se, můžete se plně soustředit na cvičení a navazující věty. Snížíte rozptýlení a toto soustředění vás doslova „vybičuje“ dopředu a dále a dále.

💪 Pumpa a prokrvení (8,5/10)

Bohužel, stejně jako mnoho hardcore boosterů, Ashes v této kategorii trochu zaostává. Neříkám, že pumpa a prokrvení jsou špatné, oproti jiným boosterům této kategorie je pumpa průměrná, minimálně dvě odměrky. Pokud však jako základní řasu vezmete pouze lopatku, booster v této kategorii trochu zaostává. To však není překvapivé, když se podíváte na celkové množství přísad ve směsi „Nitric Core System“. Pouhých 3750 XNUMX mg účinných látek (z nichž všechny také nepůsobí na pumpu) prostě nestačí k pocitu, že vám při cvičení prasknou žíly. Zvýšení na dvě odměrky samozřejmě posune vaše pumpy dále dopředu a žíly více do popředí, ale i zde jedna či druhá pumpující přísada stále chybí nebo je třeba některé přísady dávkovat výše.

😈 Výkon a vyčerpání (9,5/10)

Díky silné energetické hladině a brutálnímu pohonu je výkon v tělocvičně více než působivý. Posilovač vás přiblíží k vašim limitům a někdy je i trochu posune nahoru. Zde byl na nás účinek 2 odměrek dokonce trochu silný a vyčerpání po tréninku bylo obzvlášť výrazné.

End️ Konec akce a vedlejší účinky (9/10)

Konec efektu nepřichází náhle, ale „plíživě“, což nám přišlo příjemné. Po jedné odměrce nebyly zaznamenány téměř žádné vedlejší účinky, což je vzhledem k přísadám velmi vítané. Jen pocit hladu byl mírně potlačen a při tréninku jste museli dbát na dostatečný příjem tekutin. Když jsme však poprvé snědli dva kopečky, měli jsme hlad skoro 24! hodiny potlačeny. Absolutní ztráta chuti k jídlu je připravena. K pití jste se při a po tréninku museli také nutit. Na druhou stranu konzumace boosteru neměla žádné negativní účinky na spánek. I zde máme nejlepší zkušenosti s dávkováním 1,5 odměrky z hlediska poměru přínos-strana-účinek.

Poměr cena-výkon

Za 44,95 eur za 50 porcí (jedna odměrka) je booster levný. Pokud si vezmete dvě odměrky a tedy 25 porcí jako základ, cena se přirozeně zdvojnásobí na zhruba 1,80 eur za porci. Rozhodně si však myslíme, že dvě odměrky jsou pro začátečníky příliš tvrdé, jen nejméně uživatelů bude skutečně potřebovat dvě odměrky. Takže se snažte a začněte s kopečkem. Nejlépe nám šla porce o velikosti 1,5 odměrky.

Celkový závěr

Náš první pohled na etiketu to potvrdil – s tímto boosterem není radno si zahrávat. Nemůžeme to opakovat dost často: Začněte pomalu. Pokud jste ale našli svou sladkou tečku, s tímto posilovačem si v posilovně rozhodně užijete spoustu zábavy. Ještě lepšímu hodnocení nakonec zabránily jen mírně slábnoucí pumpy a občas poněkud silnější vedlejší efekty (se dvěma kopečky). Jinak od nás Ashes dostává bezvýhradné doporučení.

Fotografie hardcore posilovače Hazard Core Ashes

* Reklama / reklama

Hazard Core – Ashes

 • Obsahuje tři hardcore stimy (DMAA, DMHA a Citrát AMP)
 • Extrémně silná podpora energie
 • Nadprůměrné zaostření a řízení
Na první pohled...
9.3
Naše hodnocení
DOBRÝ
 • Silná hladina energie, která je rychle dostupná
 • Nadprůměrné zaostření a řízení
 • Cena (za odměrku)
BAD
 • Čerpadla slábnou
 • Některé silnější vedlejší účinky, jako je ztráta chuti k jídlu (se dvěma odměrkami)
Bdělost a energie10
Zaostřete a jeďte9.5
Pumpa a prokrvení8.5
Výkon a vyčerpání9.5
Účinky a vedlejší účinky9

Podobné položky

Tlačítko Zpět nahoru