Před tréninkemRecenze produktuRecenze produktu

NP Nutrition - Doom podroben zkoušce

Recenze: NP Nutrition Doom

Poté, co jsme již testovali čistý Pump Booster The Future od NP Nutrition, se nyní věnujeme posilovači soustředění od stejné společnosti s názvem „Doom“. NP Nutrition tento posilovač výslovně nepropaguje jako posilovač před tréninkem, ale jeho účel vidí v pre-kardio zásobníku, posilovači učení nebo posilování her.

Obrázek z NP Nutrition Doom

* Reklama / reklama

Výživa NP - Doom

 • Velmi silné soustředění
 • Dobré spojení sval-mysl
 • Vhodný také jako posilovač mozku nebo hraní her

Co je zahrnuto: Ingredience a dávky

Množství na porci (1 odměrka / 10 g)
N-acetylL-tyrosin1000 mg
DMAE-Bitartrát1000 mg
Alpha GPC300 mg
Rhodiola Rosea250 mg
Schisandra Chinensis200 mg
Kofein200 mg
Teobromin200 m
Bacopa monnieri (55% bacosidů)300 mg
Extrakt z Ginkgo biloba250 mg

Složky NP Nutrition Doom

Zahrnuto je 11 účinných látek, zaměřených hlavně na soustředění nebo schopnost koncentrace a paměťový výkon, jak by mělo být pro posilovač soustředění. Velikost porce je 1 odměrka nebo 10 gramů a obsahuje celkem 30 porcí.

N-acetyltyrosin: N-acetyltyrosin je acetylovaná forma L-tyrosin a zajišťuje jeho lepší absorpci a biologickou dostupnost. L-tyrosin zostřuje pozornost, zvyšuje motivaci a působí proti únavě. Při 1000 mg je dávka v optimálním rozmezí, běžná doporučení pro dávkování jsou mezi 300 mg a 1500 mg.

DMAE –Bitartrát: DMAE nebo dimethylaminoethanol bitartrát je nootropikum a zvyšuje koncentraci neurotransmiteru acetylcholinu, takže informace lze lépe přenášet mezi nervovými buňkami. 1000 mg se zde opět velmi dobře dávkuje. Doporučený denní příjem je mezi 300 mg a 2000 mg.

L-theanin: L-theanin má uklidňující účinek snižující stres a zároveň zostřuje zaostření a schopnost soustředit se. Ve spolupráci s Kofein ovlivňuje klasické vedlejší účinky Kofein jako je nervozita nebo zvýšená srdeční frekvence. Je zahrnuto 400 mg, což je horní hranice doporučených dávek, které se pohybují od 150 mg do 400 mg.

Alpha GPC: Auch Alpha GPC je předchůdcem neurotransmiteru acetylcholinu a má pozitivní vliv na výkon paměti. Účinek na tréninkové zaměření je zvláště zajímavý pro sportovce. Obsahuje 300 mg, většina výrobců doporučuje příjem 300 - 600 mg.

Rhodiola rosea: Tato účinná látka je v Německu známá také pod názvem růžový kořen. Rhodolia Rosea pomáhá snižovat stres a zvedá náladu.

Doporučené dávkování pro denní příjem je mezi 300 mg a 700 mg. Mnohem nižší dávky kolem 50 mg však mohou předcházet příznakům vyčerpání, přestože je důležitý denní příjem. Obsahuje 250 mg.

Schisandra Chinensis: Tato účinná látka - známá také jako čínský rozdělený koš - pomáhá snižovat úzkost a stres a zlepšuje schopnost koncentrace. Také to funguje Schisandra Chinensis Proti únavě. Léčivá rostlina má údajně také pozitivní účinky na libido. Doporučené dávkování se pohybuje od 500 mg do 2000 mg. To obsahuje 200 mg.

Extrakt z Citrus aurantium: Také se nazývá extrakt z hořkého pomeranče, známější pod názvem synefrin. Synpehrin se tradičně nachází v mnoha spalovačích tuků; doporučuje se denní dávka 30 mg synefrinu. Obsahuje 500 mg extraktu z Citrus Aurantium, ale nemůžeme říci, kolik mg ve skutečnosti představuje synefrin.

Kofein: Jako v (téměř) každém posilovači je i toto povoleno Kofein nechybí. S 200 mg je dávka v nižším rozmezí (pro boostery).

Teobromin: Zde je však další Kofein noch Teobromin v ceně. Teobromin funguje však ve srovnání s Kofein daleko slabší. Efekt je dlouhodobější. To obsahuje 200 mg.

Bacopa monnieri (55% bacosidů): Nazývá se také malý leták nebo Brahmi. Bacopa monnieri Extrakt zajišťuje fungování stávajících synapsí a tvorbu nových, čímž zajišťuje optimální funkci mozku. Tato látka je také populární v posilovačích mozku, protože také zmírňuje stres, úzkost a depresivní nálady.

Obvyklá doporučení pro dávkování jsou mezi 200 mg a 300 mg denně, přičemž se předpokládá obsah bacoside mezi 40% a 50%. Při dávce 300 mg se zde dostáváme na horní hranici současných doporučení, a to dokonce s obsahem bacoside 55%.

Extrakt z Ginkgo biloba: Ginkgo Biloba zajišťuje lepší průtok krve do mozku a v důsledku toho optimalizaci kognitivních výkonů. Ginkgo Biloba je navíc schopné snížit hladinu stresového hormonu kortizolu v těle.

Měla by být zahrnuta minimální dávka 100 mg, zde je zahrnuto i velmi dobrých 250 mg.

Závěr přísady:

Některá nootropika se používají v Doom. Již zde na našich stránkách jsme vám představili 10 nejlepších nootropik, z nichž 4 z těchto nootropik najdete v tomto posilovači.

Klikněte zde pro příspěvek nootropik!

Návrh obalu

Místo „mimozemské hlavy“ jako v Pump Booster The Future se člověk dívá přímo na helmu vojáka z budoucnosti. Nad ním je slovo „Doom“ stříbrnými písmeny. Design plechovky je v barvách černá, červená a stříbrná.

Na plechovce najdete doporučení ke spotřebě, přísady s dávkováním na porci, seznam přísad, obecné informace o doplňcích stravy, slova „Made in Germany“ a adresu společnosti. I zde je vše ukázkové.

Chuť a rozpustnost: nic pro labužníky

Booster je k dispozici ve třech příchutích

 • Pomeranč
 • Malina
 • Tropický

Testovali jsme také oranžovou variantu, stejně jako s Pump Booster The Future. Doporučená dávka je 1 odměrka (10 gramů) 30 minut před tréninkem. Neexistuje žádné doporučení pro množství kapaliny. Rozhodli jsme se kolem 300 ml.

Po protřepání se prášek téměř úplně rozpustí, aniž by zanechal zbytky.

Na rozdíl od Pump Booster The Future, který má mléčnou barvu, se nápoj zbarví do oranžova. Také zde jasně prochází pomerančová chuť, ale hořká nota tohoto posilovače není ve srovnání s The Future tak výrazná. Chuťově se nám Doom líbí o něco lépe než Pump Booster od stejné společnosti, ale chuťové odhalení stále neexistuje.

Geschmack
rozpustnost

NP Nutrition Doom Effect

Předně: Žádný posilovač nefunguje pro všechny spotřebitele stejně, takže zprávy o účincích jsou vždy subjektivní zprávy o zkušenostech. Posilovač byl několikrát testován dvěma členy týmu; pocity byly u obou podobné. Test byl proveden naběračkou.

🤓 bdělost a energie (7.5/10)

S 200 mg Kofein a 200 mg Teobromin posilovač nepatří k posilovačům, které vás brutálně katapultují vpřed. Posilovač poskytuje dobrou a solidní úroveň energie a umožňuje vám probudit se i v unavených dnech. Podle Teobromin máte také déle působící, ale poněkud jemnější energetickou úroveň než s čistou Kofein, Das Theanine pomáhá vyhnout se negativním účinkům kofeinu.

🤯 Zaměření a řízení (9/10)

Tady booster ukazuje své přednosti. Kombinace různých nootropik vám poskytne ostré ostření. Nejen v posilovně, zvláště u kognitivně náročnějších úkolů, můžete cítit, že posilovač posiluje paměť a posiluje vaše kognitivní schopnosti.

💪 Pumpa a vaskularita ()

Žádné hodnocení, protože neobsahuje žádné aktivní složky pumpy.

😈 Výkon a vyčerpání (7/10)

Pokud jde o výkon, jste na mírně nadprůměrné úrovni, což je na jedné straně Kofein a za jeho „efekt bdělosti“ vděčí, na druhé straně také zostřenému zaměření a s tím spojenému lepšímu propojení svalů a mysli. Tímto způsobem se můžete vyrovnat se svým obvyklým tréninkovým plánem a také jít o kousek dál, aniž byste byli nadměrně vyčerpaní.

End️ Konec akce a vedlejší účinky (9/10)

Doba působení je přibližně 3 - 3,5 hodiny, přičemž efekt jemně odezní. Účinky kofeinu odezní o něco dříve, zatímco soustředění pokračuje. Nenašli jsme žádné vedlejší účinky.

Poměr ceny a výkonu: Levný a fér

Na 34,90 eur za 30 porcí je Doom cenově velmi zajímavý, zejména s ohledem na vysoký počet nootropik. Je však třeba mít na paměti, že neobsahuje žádné aktivní složky pumpy. Kdo si toho váží, musí si posilovač samozřejmě trochu „naskládat“, což má samozřejmě také vliv na cenu. Booster však můžeme bez výhrad doporučit pro učení nebo jako herní posilovač.

Celkový závěr

Druhý posilovač, který jsme testovali od NP Nutrition, dělá přesně to, co bylo slíbeno: Poskytuje nám křišťálově čisté zaměření, spárované se solidní a dobrou energetickou úrovní. Podle definice zde budete lodičky hledat marně (určité úrovně pump můžete samozřejmě dosáhnout i dietou před tréninkem). Pokud hledáte posilovač špičkového zaměření za spravedlivý poměr ceny a výkonu, jste na správném místě. Jednoduše naskládejte ingredience na pumpu podle svého výběru a máte „kompletní“ posilovač před tréninkem, který nenechá (téměř) nic žádoucího. Nebo si to můžete ještě usnadnit a zkombinovat naběračku z Doomu s naběračkou z The Future a mít vše, co potřebujete pro posilovací trénink.

Obrázek z NP Nutrition Doom

* Reklama / reklama

Výživa NP - Doom

 • Velmi silné soustředění
 • Dobré spojení sval-mysl
 • Vhodný také jako posilovač mozku nebo hraní her
Na první pohled...
8.1
Naše hodnocení
DOBRÝ
 • Ostré ostření jako břitva
 • Velmi dobrý poměr cena / výkon
 • Vhodný také jako posilovač mozku nebo hraní her
BAD
 • chuť lze rozšířit
Bdělost a energie7.5
Zaostřete a jeďte9
Výkon a vyčerpání7
Účinky a vedlejší účinky9

Podobné položky

Mohlo by vás zajímat
Uzavřít
Tlačítko Zpět nahoru