Hardcore boosterRecenze produktuRecenze produktu

Revange Nutrition – Testování řetězové reakce nové generace

Revenge Nutrition, založená v roce 2010 a se sídlem v Las Vegas v Nevadě, je nyní jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších výrobců v oblasti sportovních doplňků stravy, zejména těch s poněkud silnějším účinkem 😉 Revenge Nutrition má také řadu podštítek , pod kterým také prodává své produkty. Charakteristickým rysem produktů Revange Nutrition je, že ingredience jsou vždy kombinacemi účinných látek, které působí synergicky a zajišťují tak výrazný hardcore efekt nebo, v případě zde testovaného posilovače tréninku Chain Reaction Next Generation, skutečnou řetězovou reakci.

Obrázek řetězové reakce Revange Nutrition před tréninkem nové generace

* Reklama / reklama

Revange Nutrition – řetězová reakce nové generace

 • Extremér Niacin-Spláchnout
 • Dlouhotrvající zvýšení energie
 • Silné zaměření a dobrá pumpa

Co je zahrnuto: Ingredience a dávkování Revange Nutrition Chain Reaction Next Generation

Množství na porci (1 odměrka / 8 g)
Vitamín C150 mg
Niacin200 mg
Beta alanin2000 mg
Citrulin Di Malate2000 mg
GPLC750 mg
Kreatin HCL500 mg
Agmatine Síran500 mg
Arginin AKG500 mg
N-acetyl-L-Tyrosin250 mg
Acetyl L-karnitin250 mg
Alpha GPC100 mg
Deanol bitartráty100 mg
Extrakt z guarany100 mg
Dikofein malát100 mg
Zelený čaj100 mg
Rhodiola Rosea75 mg
Theacrine70 mg
Mucuna pruriens60 mg
Hroznová semena PE 95% POC50 mg
Citrus Aurantium50 mg
Hordinine HCL25 mg
Ethylester N-fenylacetyl-L-prolyglycinu10 mg
Sulbutiamin10 mg

S ne méně než 24 přísadami je Chain Reaction Next Generation kvantitativně v horní lize boosterů. I když více automaticky neznamená lépe, pohled na etiketu v nás vzbuzuje optimismus a název Revange Nutrition nás také hodně očekává.

V matrici Energy & Nitric Oxide Ignition System Matrix jsou všechny složky uvedeny jednotlivě v příslušných dávkách. Kromě toho jsou doplňkové Vitamín C, Niacin a Vitamin B6 v ceně.

Nakloněný posilovač obsahuje 30 (Intense) nebo 15 (Extreme) porcí na plechovku, velikost odměrky je 8 nebo 16 gramů.

Níže uvádíme velikost porce 2 odměrky (extrémní). Následující složky jsou obsaženy v Chain Reaction Next Generation by Revange Nutrition:

Vitamín C (Vitamín c): Pravidelný příjem Vitamín C zabraňuje úbytku svalů, působí proti únavě, posiluje imunitní systém a chrání buňky těla před oxidativním stresem. Obsahuje 300 mg.

Niacin (jako Niacin USP): Niacin (také pod Vitamin B3 známý) podílí se na energetickém metabolismu těla a působí proti únavě a svalové únavě. Obsahuje neuvěřitelných 400 mg, o čemž bude řeč později.

Vitamin B6: Podporuje energetický metabolismus, působí proti únavě a posiluje imunitní systém. Také přichází Vitamin B6 důležitou roli v metabolismu aminokyselin. Doporučená denní dávka je 1,2 - 1,6 mg. I zde je k nám Revange Nutrition mimořádně laskavá s 30 mg.

Beta alanin: Beta-alanin zvyšuje hladinu karnosinu v buňkách a působí tak proti svalové únavě, díky čemuž pumpujeme intenzivněji a déle. S odběrem Beta alanin je často doprovázeno „pocitem mravenčení“ (parestézie), neškodným vedlejším účinkem jeho užívání. 3200 mg je obvyklé, zde máme 4000 mg.

Citrulin Di Malate: Citrulin zvyšuje produkci oxidu dusnatého a tím podporuje krevní oběh, což vede k oblíbené svalové pumpě. v Citrulin Di Malate je Citrulin esterifikovaný kyselinou jablečnou v poměru 2:1 (maláty jsou estery a soli kyseliny jablečné). Obsahuje 4000 mg, trochu vyšší dávkování by bylo žádoucí, ale dávkování je v pořádku.

GPLC (glycin propionyl-L-karnitin HCl): Speciální forma L-Carnitinu, ve které je karnitin vázán na aminokyselinu glycin. Existují důkazy, že karnitin má pozitivní vliv na podporu metabolismu tuků. Navíc GPLC zvyšuje produkci oxidu dusnatého. 1500 mg se dobře dávkuje.

Kreatin HCL: kreatin je zde připojen k hydrochloridové skupině. To má za následek vyšší biologickou dostupnost než u „klasických“ kreatin monohydrát. S 1000 mg je dostatečně vysoké dávkování, protože zde jsou podstatně nižší dávky než u kreatin je potřeba monohydrát.

Agmatine Síran: Jedná se o metabolický vedlejší produkt aminokyseliny L-arginin. Agmatine Síran vede ke zvýšené produkci oxidu dusnatého. 1000 mg je běžné.

Arginin AKG:  AAKG stimuluje tvorbu oxidu dusnatého a tím také zajišťuje oblíbené svalové napumpování. Při 1000 mg není dávkování nijak zvlášť vysoké, ale v kombinaci s ostatními složkami pumpy se také projeví účinek.

ALC (Acetyl-L-karnitin): Má pozitivní vliv na centrální nervový systém a působí jako nootropikum. Vyšší dávka než zde zahrnutá dávka 500 mg by byla žádoucí.

N-acetyl L-tyrosin: Acetylovaná forma L-tyrosin s vyšší biologickou dostupností. tyrosin zajišťuje soustředění tréninku, zvyšuje motivaci a působí proti únavě. 500 mg je v rozmezí doporučeného optimálního dávkování.

Alpha GPC: Jedná se o prekurzor neurotransmiteru acetylcholinu, který je nezbytný pro přenos informací v mozku. 200 mg je trochu poddávkováno, 300 - 600 mg je běžné.

Deanol bitartráty (DMAE): DMAE zajišťuje zvýšení kognitivní výkonnosti. Látka posiluje schopnost učení, zvyšuje schopnost koncentrace a zlepšuje paměť. Při 200 mg je dávka trochu nízká.

Extrakt z guarany (22% Kofein): Guarana s 22 % Kofein-Plat. Kofein zvedne náladu a zažene únavu. Obsahuje 200 mg guarany.

Dikofein malát: Déle trvající forma kofeinu. Zde je 200 mg.

Zelený čaj (98 % polyfenoly, 60 % EGCG): Extrakt ze zeleného čaje obsahuje Kofein a vysoké hladiny antioxidantů. Obsahuje 200 mg extraktu.

Rodolia Rosea (5,8 % rosavinů + 1,7 % salidrosidu): Také známý jako Roseroot. Rodolia Rosea pomáhá proti stresu a má účinek na zlepšení nálady. 150 mg stačí.

Theacrine (1,3,7,9-tetramethylurová kyselina): Strukturálně podobný Kofein dodává energii, zaostřuje pozornost a má efekt zvyšující výkon. Navíc má dlouhodobější účinek Kofein. Obsahuje 140 mg.

Mucuna pruriens (99,6 % L-dopa): Známý v této zemi jako africký sametový bob. Odebírání Mucuna pruriens zlepšuje náladu a zvyšuje motivaci. 120 mg je dobrá dávka.

Hroznová semena PE 96% OPC: Působí zejména jako antioxidant. 100 mg je dobrá dávka v posilovači tréninku.

Citrus Aurantium: Také extrakt z hořkého pomeranče nebo lépe známý jako synefrin. Synefrin stimuluje beta receptory, které se podílejí na spalování tuků. 100 mg se dobře dávkuje.

Hordinine HCL: Používá se zejména u spalovačů tuků, ale má také vlastnosti jako nootropikum, protože má pozitivní vliv na centrální nervový systém. 50 mg je běžná dávka.

Ethylester N-fenylacetyl-L-prolylglycinu: Tohle je Noopept, pravděpodobně nejúčinnější nootropika. Noopept výrazně zvyšuje kognitivní výkon a paměť. 20 mg je v rozmezí doporučené denní dávky.

Sulbutiaminy: Také nootropikum. S pouhými 20 mg je však jasné poddávkování.

Závěr přísady:

Seznam ingrediencí je dlouhý a je v něm spousta zajímavých látek. Na základě našich hodnotících kategorií "bdělost a energie", "zaměření a pohon", "pumpa a prokrvení" jsou obsažené složky dobře a vyváženě napříč kategoriemi a jsou často zahrnuty v doporučených dávkách. Kromě toho je třeba vzít v úvahu, že mnoho složek má také synergický účinek, a proto zjevné poddávkování nemusí být nutně negativní.

Design obalu nové generace Revange Nutrition Chain Reaction

Přední strana má jakýsi „protonový design“ s plameny působícími jako pozadí. Jméno je výrazně centrální. Varování "Niacin Může dojít ke spláchnutí“, také výrazně zobrazené na přední straně plechovky. Na zadní straně najdete obvyklá fakta o doplňcích s příslušnými dávkami složek, vztaženo na 1 odměrku a 2 odměrky. Chybět by neměla ani povinná upozornění k použití. Logo GMP (Good Manufacturing Practice) se používá jako pečeť kvality.

Revange Nutriční řetězová reakce nové generace - Chuť a rozpustnost

Booster je dostupný v příchutích citrusový punč a černý rybíz.

Testovali jsme příchuť Černý rybíz. Doporučený příjem je 1 odměrka (8 gramů) smíchaná s 8 uncí (přibližně 250 ml) vody, konzumovaná 15 minut před začátkem tréninku.

Rozpustnost prášku je v pořádku, na dně šejkru zůstávají nepatrné zbytky prášku. Voda se barví do modra, chuť boosteru dobrá, znatelná je směs lehké sladkosti a kyselosti. V dochuti lze rozeznat lehký hořký tón. Celkově se booster příjemně pije. A už si můžeme všimnout prvního účinku boosteru: jazyk zmodrá 😀

Geschmack
rozpustnost

Efekt Chain Reaction Next Generation

Za prvé: Žádný posilovač nemá stejný účinek na všechny spotřebitele, takže zprávy o účinnosti jsou vždy subjektivní zprávy. Chain Reaction Next Generation byl několikrát testován dvěma členy týmu; pocity byly u obou podobné. Byl testován s jednou i dvěma lopatkami.

🤓 bdělost a energie (7/10)

Posilovač je zábavný - pokud používáte Niacin flush zvládne. To se ukáže být extrémně násilné s jednou naběračkou i se dvěma naběračkami a trvá téměř hodinu. Krátce po požití boosteru je na kůži pocit tepla a téměř na všech částech těla se objevují typické červené skvrny. I členové našeho týmu, kteří toho jinak moc nedělají nebo nedělají Niacin reagujte, získejte naplno s Chain Reaction Next Generation Niacin cítit se zarudlý. V souladu s tím je první hodina tréninku velmi nabitá svými účinky. Zde však záleží na osobním přístupu, zda tento stav milujete nebo nenávidíte. Každopádně jsme si na tréninku užili spoustu legrace při obdivování našich částečně krabích končetin 😀 Kromě extrému Niacin I to můžete spláchnout Beta-alanin pamatujte, že celá věc ještě více zesiluje a katalyzuje pocit. Jednou Niacin Flush opadl a vy se můžete opět plně soustředit na vlastní trénink, booster dodává silnou a dlouhotrvající energii. Byl by ten silný Niacin Flush – i když jsme se u toho hodně bavili – vyšší hodnocení by v tuto chvíli bylo možné.

🤯 Zaměření a řízení (7/10)

I zde silní brání Niacin Spláchnout vyšší skóre. Vzhledem k pocitu tepla, mravenčení a všem nástrahám není napoprvé po užití posilovače možné žádné skutečné soustředění na trénink. Jste příliš zaujatí a věnujete pozornost účinkům niacinu a beta-alaninu. Stejně jako u energetické úrovně, zaměření přichází po rozpadu Niacin efekt lepší. Teprve pak cítíte celou řadu nootropik, která umožňují opravdu dobré soustředění a podle toho také dodávají potřebný pohon pro trénink. I zde by bylo bez Niacin- Spláchnout je možné vyšší skóre.

💪 Pumpa a prokrvení (8/10)

Během školení jsme dokázali vygenerovat stabilní a dobré čerpadlo. Není proto divu Niacin cévy jsou široce otevřené, což je samozřejmě prospěšné pro dobrou pumpu. Kromě toho je zahrnuto také mnoho dalších přísad, které podporují pumpu na různých cestách. Tato směs vytváří dobré napumpování a výraznou prokrvení.

😈 Výkon a vyčerpání (7/10)

Výkon je nejednoznačný. První hodinu se musíte soustředit na správné provedení cviků a snažit se o to Niacin Mezitím prakticky „vybledněte“. Po Niacin Flush opadl a ostatní složky boosteru se dostávají do popředí a do popředí, výkony v posilovně jsou nadprůměrné a ani delší tréninky nejsou žádný problém a jsou velmi zábavné. Vyčerpání po tréninku však nelze jen tak zapudit.

End️ Konec akce a vedlejší účinky (7/10)

Ve skutečnosti zde máme co do činění se dvěma konci akce. K prvnímu zastavení účinku dochází asi po hodině, kdy se Niacin Flush ustupuje a ostatní ingredience se dostávají více do popředí. Vlastní konec účinku je pak velmi příjemný, jelikož účinek boosteru pomalu odeznívá. Zde si všimnete dlouhotrvajících forem kofeinu z různých zdrojů. Nežádoucí účinky jsou omezené, ale v některých případech se po tréninku dostaví silná únava, která také poměrně rychle odezní.

Poměr cena-výkon

V současné době za 37,95 EUR za 30 porcí (s odměrkou) je Chain Reaction Next Generation jedním z levnějších hardcore boosterů. Zde získáte cenu porce kolem 1,27 €. Pokud vezmete jako základ dvě odměrky, cena se odpovídajícím způsobem zvýší na 2,53 €. Většina uživatelů bude mít dobré zkušenosti s 1,5 odměrky, a proto zůstává ve středním rozmezí, pokud jde o cenu, pokud jde o jednu porci.

Celkový závěr

Náš závěr je poněkud ambivalentní. Booster rozhodně není na každý den. Naicin Flush je na to příliš těžký. Nicméně jako skupina jsme si užili spoustu legrace s posilovačem a naše krabí červené ruce a nohy způsobily v tělocvičně docela rozruch a některé užaslé pohledy. Účinek boosteru je dobrý až velmi dobrý a kdo ho používá Niacin Flush se může bavit s Chain Reaction Next Generation.

Obrázek řetězové reakce Revange Nutrition před tréninkem nové generace

* Reklama / reklama

Revange Nutrition – řetězová reakce nové generace

 • Extremér Niacin-Spláchnout
 • Dlouhotrvající zvýšení energie
 • Silné zaměření a dobrá pumpa
Na první pohled...
7.2
Naše hodnocení
DOBRÝ
 • Extremér Niacin Flush (komu se to líbí)
 • Dlouhotrvající energie
 • dobré čerpadlo
 • Silné zaměření
BAD
 • Extremér Niacin Spláchnout (komu se to nelíbí)
 • Částečně krátká extrémní únava/vyčerpání po tréninku
Bdělost a energie7
Zaostřete a jeďte7
Pumpa a prokrvení8
Výkon a vyčerpání7
Účinky a vedlejší účinky7

Podobné položky

Tlačítko Zpět nahoru