Hardcore boosterRecenze produktuRecenze produktu

Psycho Pharma – Edge of Insanity v testu

Svítivě zelená plechovka s designem, který připomíná chemickou laboratoř, jistě zaujala nejednoho spotřebitele boosterů. Psycho Pharma vydala svůj úspěšný a pravděpodobně nejznámější produkt, hardcore booster s eufonickým názvem „Edge of Insanity“, v novém složení – to je třeba ještě jednou říci. V tomto ohledu jsou chlapci (i dívky ve smyslu rovnosti) vždy velmi pilní a snaží se recepturu posilovače zdokonalit. Zda nás Edge of Insanity skutečně žene na pokraj šílenství, se dozvíte nejpozději do konce tohoto testu.

Obrázek produktu Psycho Pharma Edge of Insanity Dose

* Reklama / reklama

Psycho Pharma - Edge of Insanity

 • Extrémně silné zvýšení výkonu v režimu bestie
 • Optimální pohon pro těžký a tvrdý trénink
 • Dlouhá doba působení

Co je zahrnuto: Ingredience a dávky

Množství na porci (1 odměrka / 8,5 g)
L-Citrulin8000 mg
Beta alanin3200 mg
Kofein bezvodý350 mg
Theobromin20 mg
Yohimbin Hydrochlorid (Pausinystalia yohimbe) (kůra)5 mg
Extrakt z kořene Rauwolfia Vomitoria (Std min 90 % alfa Yohimbin)4 mg
Kyselina gamaaminomáselná (GABA)1000 mg
Dikofein malát (Infinergy™)70 mg

Někdy je méně více – to je první dojem, když se podíváte na etiketu. Booster obsahuje pouze 8 účinných látek. Všechny složky jsou uvedeny jednotlivě a v příslušných dávkách - příkladné. Velikost porce je 1 odměrka nebo 14,5 g. Celkem obsahuje 25 porcí.

Ingredience jsou rozděleny do tří kategorií. Počínaje směsí PSYCHO Endurance Vascularity & Pumps.

L-Citrulin Malátové 2:1: Neesenciální aminokyselina je téměř nepostradatelná a je „základem“ každého boosteru s aktivními složkami pumpy L-citrulinu. To stimuluje produkci oxidu dusnatého a podporuje krevní oběh, což zase přináší více kyslíku a živin do svalů. Zároveň se také lépe odstraňují škodliviny. Na Citrulin-Malát je Citrulin an Ester a soli kyselina jablečná (malate) vázaný, většinou jako zde v poměru 2:1 (Citrulin malátně). Optimální dávka je 8000 mg.

Beta alanin: Také na Beta-alanin je to neesenciální aminokyselina. Beta-alanin Snižuje intramuskulární pH zvýšením hladiny karnosinu a snížením produkce kyseliny mléčné, což vede ke zpožděné svalové únavě. Známým „vedlejším účinkem“ je brnění na kůži. To je však zcela neškodné. 3200 mg je perfektně dávkováno.

Razor's Edge Focus

Kofein bezvodý: Toto je bezvodé Kofein a proto vysoce koncentrovaný Kofein, který se většinou používá v boosterech. Kofein má účinek zvyšující výkon, náladu a motivační účinek. 350 mg je dobrá dávka.

Theobromin: Teobromin se přirozeně vyskytuje v kakau a má strukturní podobnosti Kofein, ale má mnohem slabší účinek, ale je dlouhodobější. Teobromin zlepšuje průtok krve v těle, zvyšuje fyzický a kognitivní výkon a má také účinek na zlepšení nálady. S pouhými 20 mg je to však velmi nízké dávkování, ale účinky se v kombinaci s Kofein.

Yohimbin Hydrochlorid (Pausinystalia yohimbe) (kůra): Známější jako yohimbin HCL a její vlastnosti jako spalovač tuků, zejména na nepoddajné problémové partie. Kromě toho má yohimbin také jeden motivační a motivační efekt. "Doporučení" pro čisté yohimbin HCL tobolky je 3 x 10 mg denně. The Edge of Insanity obsahuje 5 mg. Stále však existují 4 mg Alfa yohimbine plus – ano, čtete správně, 4 mg.

Extrakt z kořene Rauwolfia Vomitoria (Std min 90 % alfa Yohimbin): Alfa yohimbine nebo ve zkratce: Alpha-Yo, mnohem silnější forma než yohimbin HCL. 4 mg je velká dávka. Zde je varování předem: Prohmatejte si cestu k plné porci.

Poznámka pro yohimbin: yohimbin by neměl být užíván s jídlem, protože blokovací účinek na receptory tukových buněk již neprobíhá příjmem potravy a zde zejména uvolňováním inzulínu vyvolaným sacharidy.

Zengaba Focus Nootropic

Kyselina gamaaminomáselná (GABA): Kyselina gama-amino-máselná nebo krátká GABA je aminokyselina nacházející se v nervovém systému a mozku. Zejména pokud jde o přenos informací GABA významnou roli. Takže cvičit GABA má inhibiční účinek na přenos informací, který je nezbytný pro správné zpracování informací při vysoké úrovni podnětu. To je důležité nejen při psychicky náročné práci, ale i při tréninku. Odebíráním GABA Sníží se také stres, zmírní se obavy a zvýší se celková pohoda. Často najdete GABA tedy i v doplňcích na spaní. Navíc existují náznaky, že GABA stimuluje uvolňování růstových hormonů. 1000 mg je vysoká dávka.

Dikofein malát (Infinergy™): Jde o kombinaci kyseliny jablečné a Kofein v poměru 3:1. Říká se tomu také „zpožděné“. Kofein“ protože trvá déle a má zpožděný nástup. S celkovým množstvím 70 mg Infinergy™ zde získáme dalších 17,5 mg Kofein.

Závěr přísady:

Poté, co jsme na první pohled viděli, že etiketa se skládá z relativně malého počtu složek, můžeme nyní říci, že dávky jsou více než působivé. Co nás však vzbuzuje určitý respekt, jsou 4 mg Alfa yohimbine. Zde se teprve uvidí, jak těžké budou obvyklé vedlejší účinky a zda daly boosteru jméno 😉.

Design balení Psycho Pharma Edge of Insanity

Jak již bylo napsáno v úvodu, celá plechovka vypadá, jako by vyjela přímo z chemické laboratoře. Barva zelená s černým víčkem a potiskem na přední straně, který mohl pocházet z (podzemní) laboratoře. Psycho Pharma navíc slibuje „Exploding Muscle Pumps“, „Zen Energy“, „Razor Focus“ a „Psycho Endurance“. Na zadní straně je řada upozornění na použití a také "Fakta o doplňcích", tj. rozdělení složek s příslušnými dávkami.

Chuť a rozpustnost Edge of Insanity

Psycho Pharma nabízí booster v 7 příchutích:

 • Cherry Bomb
 • Černý led
 • Jungle Juice
 • Divoké bonbóny
 • Jahodový melounový nanuk
 • Modrá limonáda
 • Špikovaný punč

Vybrali jsme příchuť Jungle Juice. A tolik se dá prozradit předem: Nebyli jsme zklamáni, právě naopak.

Doporučený příjem je 1 odměrka (14,4 gramu) smíchaná s 8 uncí (asi 240 ml) studené vody. Celé by se mělo zkonzumovat 15 minut před začátkem tréninku.

poznámka: Toleranční limit se doporučuje otestovat poloviční odměrkou. S tímto doporučením nelze než souhlasit.

Ale zpět k chuťovému testu: Rozpustnost prášku je velmi dobrá, na dně šejkru nejsou téměř žádné zbytky prášku. Chuť boosteru je skvělá a příjemně se pije. Dokonce i atletka, která zpočátku usrkávala posilovač opatrně, protože se nesetkala s posilovačem, který by jí chutnal, byla ohromena chutí. Booster chutná ovocně a svěže, jemně sladce a má lehce nakyslý závěr. Nejspíš jsme ochutnali kiwi a pak lehkou limetkovou chuť, mezi tím prostě lahodnou ovocnou chuť.

Geschmack
rozpustnost

Jak funguje Psycho Pharma Edge of Insanity

Za prvé: Žádný posilovač nemá stejný účinek na všechny spotřebitele, takže zprávy o účinnosti jsou vždy subjektivní zprávy. Hra Edge of Insanity byla několikrát testována dvěma členy týmu; pocity byly u obou podobné. Hned na začátku se to testovalo naběračkou (to byla chyba :D), příště s poloviční naběračkou, která se pak v průběhu testu postupně navyšovala na jednu.

🤓 bdělost a energie (9,5/10)

To začíná poměrně rychle po požití Beta-alanin s jeho typickým brněním. Je třeba poznamenat, že toto je také GABA může způsobit brnění v závislosti na tom, jak jste citliví GABA odvolání. V prvních několika minutách můžete mít také pocit, že se vám trochu špatně dýchá, což je také možný vedlejší účinek GABA. Asi po 20 minutách přichází první energetický kop Kofein Navíc se stáváte bdělejší a motivace a očekávání na nadcházející trénink se zvyšuje. Začíná to téměř ve stejnou dobu Alfa yohimbine rozvinout jeho účinek. A tady jsou 4 mg na plnou odměrku opravdu těžké. Studený pot, husí kůže, zvýšený tep, abychom jmenovali typické nežádoucí účinky. Pocit z tréninku s Edge of Insanity je spíše jako z tvrdého spalovače tuků. S poloviční odměrkou jsou vedlejší účinky mnohem jemnější, energetická hladina je pak samozřejmě také odpovídajícím způsobem nižší, ale stále na dobré úrovni.

🤯 Zaměření a řízení (8,5/10)

Kdo čeká ostrost ostré jako břitva, bude zklamán. Ale pouhý pohled na etiketu dává tušit, že tunelové vidění zde nenastane. Na lopatku a divokou alfu -yohimbin Vedlejší účinky, křišťálově čisté tréninkové zaměření a další čistá a koncentrovaná práce nepřipadají v úvahu. Jde spíše o co nejtvrdší trénink a boj s vedlejšími efekty, jste doslova v „Beast Mode“ nebo „Survival Mode“. Ale je to právě to, co vám dodá potřebnou sílu pro trénink. V poměru k půl naběračce vám tento brutálně vpřed bičující pohon chybí, ale vaše koncentrace se zvyšuje a díky méně závažným vedlejším účinkům se také více soustředíte.

💪 Pumpa a prokrvení (8,5/10)

Pumpa a vaskularita jsou vyvinuty jen slabě. Samozřejmě vám v lepším případě pomůže 8000 mg L-citrulinu Malát si vybudoval určitou pumpu, stejně jako tvrdý trénink. Byli bychom však rádi, kdyby se zde vyrovnala alespoň jedna nebo dvě další pumpovací přísady.

😈 Výkon a vyčerpání (9/10)

Výkon při tréninku je brutální. Posilovač není vhodný pro menší tréninkové jednotky, ale spíše pro tvrdý trénink nohou nebo masivní trénink zad. Chcete být neustále v pohybu a potřebujete zvedat činky. Úroveň vyčerpání poté je odpovídajícím způsobem těžká.

End️ Konec akce a vedlejší účinky (9/10)

Účinek Edge of Insanity trvá velmi dlouho. Tréninkové jednotky 3 hodiny nejsou problém, zaznamenáte i mírně zvýšenou hladinu energie. Odpovídá tomu však i krach po tak tvrdém tréninku. Náraz se však týká pouze stupně vyčerpání. Sotva jsme našli nějaké další vedlejší účinky. Určitě byste měli během tréninku dbát na dostatečný příjem tekutin, protože lidé mají tendenci pít. S polovinou odměrky jsme nenašli žádné vedlejší účinky. Ani zde však trénink nebyl na tvrdé úrovni jako při plném nabírání.

The Edge of Insanity v poměru cena/výkon

Na 41,95 eur za 25 porcí (cena za porci kolem 1,68 eur) je booster cenově v horní třetině, ale za své peníze dostanete také opravdu velmi silný hardcore booster. Zejména proto, že na základě našich zkušeností předpokládáme, že začátečníkům bude stačit poloviční porce a že i zkušenější uživatelé si rozhodně přijdou na své s o něco menší než plnou porcí. Pro vyvážený poměr přínosů a vedlejších účinků jsme osobně zjistili, že množství ¾ odměrky je optimální. Tady jsou Alfa yohimbine Nežádoucí účinky jsou stále silné, ale tolerovatelné. Nezbytný tlak na trénink je také k dispozici a energetická hladina je silná.

Celkový závěr

Aktuální verze Edge of Insanity opět přináší. Posilovač rozhodně patří do kategorie hardcore a měli by jej konzumovat opatrně a opatrně, zejména začátečníci v oboru. Ale také doporučujeme zkušeným uživatelům, aby nezačínali přímo s plnou naběračkou. Vedlejší účinky Alfa yohimbine může být docela intenzivní. Dá se říci, že u Edge of Insanity musíte trochu experimentovat s množstvím, abyste našli optimální rovnováhu mezi užíváním a Alfa yohimbine zjistit vedlejší účinky. Jakmile však najdete správnou velikost lopatky pro vás, může tréninková zábava začít.

Obrázek produktu Psycho Pharma Edge of Insanity Dose

* Reklama / reklama

Psycho Pharma - Edge of Insanity

 • Extrémně silné zvýšení výkonu v režimu bestie
 • Optimální pohon pro těžký a tvrdý trénink
 • Dlouhá doba působení
Na první pohled...
8.9
Naše hodnocení
DOBRÝ
 • Silná hladina energie
 • Posuňte se na své limity
 • skvělá chuť
BAD
 • V případě předávkování nebo nízké osobní toleranční hranice těžké Alfa yohimbine nežádoucí účinky
 • Zaměření by mohlo být výraznější
 • Čerpadla trochu slábnou
Bdělost a energie9.5
Zaostřete a jeďte8.5
Pumpa a prokrvení8.5
Výkon a vyčerpání9
Účinky a vedlejší účinky9

Podobné položky

Tlačítko Zpět nahoru