Hardcore boosterRecenze produktuRecenze produktu

Recenze Skull Labs – Angel Dust

Se Skull Labs vstoupil na scénu doplňků nový hráč, který svým prvním hardcore boosterem s krásným jménem Angel Dust způsobil pořádný rozruch. Je to dostatečný důvod k tomu, abychom tento booster podrobili kritickému testu – jako vždy – a zjistili, zda booster ospravedlní humbuk.

Nejprve poznámka: Existuje verze pro USA, verze pro EU a verze boosteru připravená k pití. Poslední dvě nemají s americkou verzí mnoho společného a my v Boosterjunkies pro vás samozřejmě otestujeme jedinou pravdivou verzi, tedy americkou.

Fotografie plechovky posilovače Angel Dust Skull Labs

* Reklama / reklama

Skull Labs-Angel Dust

 • Silné zvýšení energie
 • kombinace DMAA a DMHA
 • Menší vedlejší účinky (ale výplach niacinu)

Co je zahrnuto: Ingredience a dávky Skull Labs Angel Dust

Množství na porci (1 odměrka / 9 g)
Niacin25 mg
Beta alanin2500 mg
Kreatinnitrát1000 mg
arginin AKG1000 mg
Citrulin Malát1000 mg
Beta fenylethylamin700 mg
Cholin bitartrát500 mg
Kofein bezvodý300 mg
Extrakt z Eria Jarensis200 mg
2-Aminoisoheptan (DMHA)100 mg
1,3-Dimethylamylamin (DMAA)100 mg
Higanamin HCl50 mg
Hordinine50 mg
N-methyl L-tyramin HCl50 mg
Kyselina gama-aminomáselná (GABA)25 mg
Extrakt z kůry Yohimbe2 mg
Extrakt z kořene Rauwolfia Vomitoria 2 mg

Na etiketě lze nalézt celkem nejméně 18 přísad. Je patrné, že se jedná o docela „klasické“ složky hardcore boosteru. Všechny složky jsou uvedeny jednotlivě a v příslušných dávkách. Zde nakloněný divák skočí na kombinaci 100 mg DMAA a 100 mg DMHA přímo do očí. Velikost porce je 1 odměrka nebo 9 g. Celkem obsahuje 30 porcí.

O jednotlivých složkách a jejich dávkování:

Niacin: Niacin je také jako Vitamin B3 známý. Tam Vitamin B3 aktivní složka se podílí na energetickém metabolismu těla, působí proti únavě a svalové únavě. Doporučená denní dávka se pohybuje kolem 13 - 18 mg, což obsahuje neuvěřitelných 25 mg. Takto vysoké množství může ovlivnit osoby citlivé na Niacin reagovat tzv.Niacin spláchnout“. Jedná se o typ alergické reakce způsobené vysokým množstvím Niacin. Rozšíření cév vede k zarudnutí kůže a pocitu horka. Tento výplach však není nebezpečný.

Beta-alanin: Většina spotřebitelů boosterů by měla Beta-alanin a "vedlejší účinek" spojený s jeho užíváním, typický pocit brnění pod kůží. v Beta-alanin Je to neesenciální aminokyselina, což znamená, že si ji tělo dokáže vyrobit i samo. Beta-alanin Oddaluje svalovou únavu a umožňuje tak tvrdší tréninky. Nejlepšího účinku se dosáhne při dlouhodobějším a každodenním příjmu. Optimální dávka je kolem 3000 mg. 2500 mg se přidává do Angel Dust.

Kreatin nitráty: Jedná se o speciální formu kreatinu, ve které je navázána molekula dusičnanu. Kromě lepší biologické dostupnosti než u kreatin Monohydrát také prospěje kreatin Nereagující na tuto formu kreatinu. Kvůli lepší biologické dostupnosti nepotřebujete jinak doporučených 3000 mg denně (jako např kreatin monohydrát). Zde obsažených 1000 mg by se však dalo ideálně dávkovat vyšší.

Agmatine Síran: Jedná se o metabolický vedlejší produkt aminokyseliny L-arginin. Agmatine Síran podporuje krevní oběh a tím vede k lepšímu zásobování svalů živinami. Výsledkem je nejen zlepšený výkon a kratší doba regenerace, ale také jasně viditelná svalová pumpa. Zde obsažených 1000 mg je obvyklá dávka.

Arginin AKG: Tato forma arginin může být tělem lépe využito díky proteinovému komplexu alfa-ketoglutarát, a proto má vyšší biologickou dostupnost než arginin pro ně.  AAKG stimuluje tvorbu oxidu dusnatého, zlepšuje krevní oběh a zásobování těla živinami a zajišťuje tak vynikající pumpu. Upřednostnili bychom však výrazně vyšší dávkování než obsažených 1000 mg.

Citrulin malát: Na Citrulin-Malat je aminokyselina Citrulin vázána na ester a je obvykle v poměru 2:1 (Citrulin malátně). Taky Citrulin zajišťuje lepší krevní oběh a tím pumpuje zvýšenou produkci oxidů dusíku. Malát optimalizuje aerobní metabolismus a zlepšuje zásobování svalů energií. Při 1000 mg je to dávka, která je daleko pod tím, co se jinak nachází v posilovačích. Zde jsou běžné a zavedené dávky v rozmezí 4000 mg až 8000 mg.

Beta fenylethylamin: Fenethylamin způsobuje zvýšení hladiny cukru v krvi a stimulační účinek na centrální nervový systém. Obsahuje 700 mg.

Zajímavost: Fenethylamin je další Teobromin jedna z hlavních účinných látek v čokoládě. Jedním z důvodů, proč konzumace čokolády vyvolává u mnoha lidí pocity štěstí.

Cholin bitartrát: Mikronutrient Cholin transportuje mastné kyseliny na místo určení a zajišťuje tak normální metabolismus tuků. Navíc vypnuto Cholin vznikající neurotransmiter acetylcholin je nezbytný pro přenos informací v mozku. 500 mg je dobrá dávka.

Kofein bezvodý: Toto je bezvodé Kofein a proto vysoce koncentrovaný Kofein. Tato forma kofeinu je běžná v boosterech. Kofein má účinek zvyšující výkon, náladu a motivační účinek. Mnoho boosterů používá dávku 300 mg.

Extrakt z Eria Jarensis: Zde se dostáváme k silnějším stimulantům. Extrakt z Eria Jarensis má psychotropní účinek, zvyšuje motivaci a soustředění. Složka navíc rozšiřuje dýchací cesty, což vede k lepšímu zásobení svalů kyslíkem. Dochází také ke snížení chuti k jídlu Eria Jarensisová podél. 200 mg je dostatečná dávka.

2-Aminoisoheptan (DMHA): Jako nástupce DMAA rozvinuté, body DMHA odpovídající velké strukturální podobnosti s jeho předchůdcem. Stejně jako DMAA zvyšuje DMHA Soustředění, motivace a zajišťuje, že svaly mohou být během tréninku zásobovány více kyslíkem. Tím, že zrychlíte metabolismus, to funguje DMHA také jako spalovač tuků. Obsahuje 100 mg této látky.

1, 3-Dimethylamylamin (DMAA): Účinky DMHA a DMAA se prakticky neliší. DMAA zdá se však silnější než DMHA. Při 100 mg se jedná o vysoké dávkování, zvláště v kombinaci se zmíněnými 100 mg DMHA.

Higanamin HCL: Často označovaný jako norkoklaurin. Higanamin vede ke zvýšenému uvolňování acetylcholinu a tím výrazně zvyšuje svalovou sílu. Kromě toho složka zbystří pozornost a pozornost, zahání únavu a zvyšuje vytrvalost. Stimuluje se také úbytek tuku. Obsahuje 50 mg.

Hordinine: Je známo Hordy zejména pro své vlastnosti jako spalovač tuků. Kromě toho se účinná látka – pro svůj stimulační účinek na centrální nervový systém – stále častěji používá také v mozkových boosterech. Také zesílené a prodloužené Hordy trvání účinku beta fenylethylaminu a Eria Jarensisová, protože působí jako inhibitor MAO. MAO je enzym zodpovědný za rozklad fenetylaminu (PEA) (Eria Jarensisová slouží jako zdroj fenetylaminu). Obvyklá dávka je 50 mg.

N-Methyl L-Tyramin HCL: Složka je chemicky podobná Oktopamin, Hordy nebo synefrin. Poskytuje lepší soustředění, zvyšuje energii a působí jako spalovač tuků. Obsahuje 50 mg.

Kyselina gama-aminomáselná (GABA): Kyselina gama-aminomáselná je známá především z doplňků na spaní. Jedná se o neesenciální aminokyselinu, takže si ji tělo dokáže vyrobit samo, v tomto případě z glutaminu. Zde se můžeme jen dohadovat proč GABA byl přidán do posilovače. Myšlenka za tím by mohla být, že je podobná asi L-theanin, zajišťuje klid a rovnováhu. Zejména proto, že dávka 25 mg je také výrazně nižší než dávka doplňku spánku.

Extrakt z kůry Yohimbe: Nic než yohimbin, nejlépe známý jako spalovač tuků. Obsahuje 2 mg.

Extrakt z kořene Rauwolfia Vomitoria (Std min 90 % alfa Yohimbin): Alfa yohimbine, má silnější účinek než yohimbin. Opět jsou zahrnuty 2 mg, poměrně silná dávka. 

Závěr přísady:

Booster sází na osvědčené ingredience a neumožňuje žádné velké experimenty. Některé přísady jsou poddávkovány, zejména toto Citrulin Malát s pouhými 1000 mg. Podle našeho předpokladu by toto nízké dávkování mělo pouze zajistit lepší distribuci ostatních účinných látek zvýšeným průtokem krve a ne primárně zajistit výrazné napumpování. Také bychom měli jeden druhého Černý pepř Extract a Piperin- ucinna latka v cernem pepri Je žádoucí, aby se zvýšila biologická dostupnost aktivních složek. Bez ohledu na to je celkový obraz účinných látek důvod očekávat hodně.

Design balení Angel Dust Skull Labs

Design plechovky je agresivní a rozhodně není tichý. Celý design křičí, že se jedná o hardcore booster. Na přední straně je zobrazen kříženec mezi lebkou a zkříženými hnáty a nějaký druh kyborga. Klobouk a černý plášť také vyvolávají asociace s Grim Reaperem. Zbytek krabice zdobí mnohem více lebek, stejně jako vstup do opuštěné jeskyně s lebkami naskládanými na sebe. Kompletní provedení dózy je převážně černo-šedé. Kolem víka je omotaná oranžová banderole (barva se liší podle chuti, v případě manga je to oranžová) s následujícím varováním: „Před koncentrovaným tréninkem pouze pro pokročilé uživatele“. Název produktu je také výrazně zobrazen stříbrnými písmeny na přední straně plechovky. Níže najdeme příchuť. Na zadní straně naleznete fakta o doplňku v podobě velikosti porce a seznamu jednotlivých ingrediencí. Kromě toho pokyny ke spotřebě, některá upozornění na požití, pečeť GMP (Good Manufacturing Practice) a poznámka „Made in USA“. Celý štítek je v angličtině.

Skull Labs Angel Dust - Chuť a rozpustnost

Skull Labs vám nabízí širokou škálu příchutí, ze kterých si můžete vybrat. Booster je dostupný v šesti příchutích. Tady si zaručeně každý něco najde:

 • exotický chladič
 • Freak Fruit Punch
 • Mango masakr
 • Meloun Rush
 • koks pop
 • Candy Crush

Vybrali jsme příchuť Mango Massacre. Doporučená dávka je 1 odměrka (9 gramů), smíchaná s 250 - 300 ml vody, konzumovaná 30 minut před začátkem tréninku. Doporučuje se začít s půl odměrkou, ale koho to zajímá? Poloviční trénink taky nechceme 😀

Rozpustnost prášku je velmi dobrá, na dně šejkru nejsou žádné nebo téměř žádné zbytky prášku. Po promíchání se vytvoří lehká pěna, která ale zase rychle splaskne. Chuť boostru je velmi dobrá, můžete ochutnat přímo mangovou příchuť. Chuť je však trochu slabá, což nemusí být nutně hodnoceno negativně. Díky tomu se booster velmi snadno pije, zejména proto, že nemá žádnou hořkou pachuť.

Geschmack
rozpustnost

Účinek Andělského prachu z laboratoří Skull Labs

Za prvé: Žádný posilovač nemá stejný účinek na všechny spotřebitele, takže zprávy o účinnosti jsou vždy subjektivní zprávy. Angel Dust byl několikrát testován dvěma členy týmu; pocity byly u obou podobné. Testováno naběračkou.

🤓 bdělost a energie (9/10)

Než ucítíte skutečný účinek posilovače, nastoupí extrémně silný Niacin Zčervenání a v důsledku toho zarudnutí kůže a silný pocit tepla v kombinaci s pocitem mravenčení způsobeného Beta-alanin. Znovu: jeden Niacin Splachování není nebezpečné, ale pro některé uživatele může být nepříjemné. Také na to ne všichni lidé reagují Niacin nebo na zde použitou dávku.

Asi po 20 až 30 minutách se ozve Niacin Propláchněte a začne skutečný účinek boosteru. Ti, kteří Niacin Pokud nechcete během tréninku zažít flush, měli byste booster skutečně konzumovat - jak je uvedeno - asi 30 minut před tréninkem, teprve potom booster skutečně zabere a Niacin Flush ustupuje. Angel Dust vám poskytne dobrou úroveň energie, ale nenechá vás „přehnat“. Nastupuje také mírné zvýšení, ale ne v negativním smyslu nesoustředěnosti a soustředěnosti. Vzhledem k označení bychom však čekali o něco silnější efekt a těžší energetický kop.

🤯 Zaměření a řízení (8,5/10)

Samozřejmě, abyste cítili zaměření a pohon, musíte nejprve nechat chátrat Niacin Počkejte na výplachy. Jakmile to odezní a naskočí zmíněná mírná výška, Angel Dust vám poskytne solidní a nadprůměrné ohnisko. Nečekejte však tunelové vidění, díky kterému zapomenete na vše kolem vás. Posilovač vám spíše umožní zvedat závaží soustředěně a cítit svalovou kontrakci s potřebnou přesností. Lehce euforický pocit v kombinaci se soustředěním dodává i potřebný drajv, posilovač vás žene dobře vpřed.

💪 Pumpa a prokrvení (8,5/10)

S ohledem na poměrně poddávkované účinné látky pumpy - zejména Citrulin Malats a AAKG - pumpa je stále působivá a pozitivně nás překvapila. Zde pomáhá i energie, kterou nám booster dodává a doslova nás nutí k tvrdým tréninkům. Také Niacin-Flush přispívá k tomu, že čerpadlo je lepší, než se očekávalo, protože Niacin krevní cévy se rozšiřují (což způsobuje zčervenání kůže) a to vede ke zvýšenému průtoku krve.

😈 Výkon a vyčerpání (8,5/10)

Posilovač vám dodá potřebnou sílu na trénink přes 2 hodiny a s touto směsí je to zábava Niacin Flush na začátku tréninku, zvýšená energie, mírné high a nutný drive do tréninku. Jakmile však tato vysoká úroveň vyprchá, booster vás také zanechá trochu vyčerpaný a „prázdný“.

End️ Konec akce a vedlejší účinky (9/10)

Při pohledu na etiketu jsou vedlejší účinky v mezích. Během tréninku vám doporučujeme pít vědomě, protože je snadné zapomenout. Pocit hladu je po cvičení potlačen na několik hodin, chuť k jídlu po cvičení žádná. Navíc by se booster neměl brát pozdě večer, alespoň ne v případě, že chcete brzy po tréninku spát.

Poměr cena-výkon

Na 42,90 eur za 30 porcí je cena posilovače ve středu pole. Z toho vyplývá cena kolem 1,43 eur za porci.

Celkový závěr

Kluci ze Skull Labs udělali některé věci správně při své premiéře boosteru. Posilovač nevykazuje žádné zásadní slabiny a umí přesvědčit ve všech testovaných kategoriích, i když v žádné kategorii nedosáhli absolutně nejlepších známek. Přáli bychom si trochu více energie „do obličeje“ a k ohnisku a pumpám by mohla přibýt i lopata. Na druhou stranu se vedlejší účinky drží v mezích a booster je i cenově dobře umístěn.

Fotografie plechovky posilovače Angel Dust Skull Labs

* Reklama / reklama

Skull Labs-Angel Dust

 • Silné zvýšení energie
 • kombinace DMAA a DMHA
 • Menší vedlejší účinky (ale výplach niacinu)
Na první pohled...
8.7
Naše hodnocení
DOBRÝ
 • Dobrá úroveň energie
 • Světlá vysoká
 • Geschmack
 • Nízké vedlejší účinky s ohledem na složky
BAD
 • Extremér Niacin Flush (pro někoho může být příliš silný/nepohodlný)
 • Focus a hlavně pumpy by mohly být o něco lepší
Bdělost a energie9
Zaostřete a jeďte8.5
Pumpa a prokrvení8.5
Výkon a vyčerpání8.5
Účinky a vedlejší účinky9

Podobné položky

Tlačítko Zpět nahoru