Recenze produktuRecenze produktuPosilovač čerpadla

BPS Pharma - 4 Vaše V3INZ Plus v testu

Recenze: BPS Pharma 4 Your V3INZ Plus

Z řady # Not4Pussy od BPS-Pharma se chceme blíže podívat na produkt se slibným a melodickým názvem „4 Your V3inz Plus“. Zejména Not4Pussy Pre-Workout Booster je velmi populární a je do značné míry zodpovědný za povědomí o BPS Pharma. Se 4 Your V3einz Plus výrobce nyní uvedl na trh produkt ve formě kapslí, který se skládá pouze z jedné aktivní složky a je určen k poskytnutí ultimátního čerpadla: nitrosiginu

BPS Pharma 4your v3inz plus
BPS Pharma 4your v3inz plus přísady
Obrázek plechovky BPS Pharma 4YOUR V3INZ Plus

* Reklama / reklama

BPS Pharma - 4 vaše V3INZ Plus

  • Velmi dobré čerpadlo
  • Mírné zvýšení energie a soustředění
  • Dlouhá doba působení

Co je zahrnuto: Ingredience a dávky

Množství na porci (1 odměrka / 8,5 g)
Nitrosigin (L-Arginin-silikát-inositol-komplex)1000 mg

Složky NP Nutrition Doom

Nitrosigin obsahuje pouze jednu účinnou látku, velikost porce je 1 kapsle = 1000 mg. Doporučené dávkování je obvykle 750 - 1500 mg.

Nitrosigin je aktivní složka patentovaná společností Nutrition21, která je vyrobena z aminokyseliny L-arginin a silikátové. Tato sloučenina je stabilizována inositolem, látkou podobnou vitamínům. Cílem je zabránit rozpadu nitrosiginu v těle a prodloužit dobu jeho působení.

Zejména L-arginin většina z vás by to měla vědět, protože je tam zastoupena téměř v každém posilovači pumpy arginin tvoří výchozí materiál pro tvorbu oxidu dusnatého (NO), který zase rozšiřuje cévy a zlepšuje průtok krve, což nakonec vede k požadované pumpě.

Závěr přísady:

Slibované účinky nitrosiginu jsou teoreticky působivé. Mělo by to mít vliv na hladinu NO, která je až o 500% silnější než L-arginin samostatně a také zvýšit energetickou úroveň a soustředění. Jako by to nestačilo, měla by být optimalizována i regenerace. Můžeme tedy být zvědaví, zda Nitrogisin opravdu dělá to, co říká na plechovce.

Návrh obalu

Produkt je dodáván v černé kapsli. Celý design je redukován na barvy černé, červené, stříbrné a bílé. Celá plechovka vypadá docela „agresivně“ a rozhodně není omezená kvůli své prezentaci.

Všechny potřebné informace (přísady, doporučení ke spotřebě, informace o alergiích, varování, doporučení pro skladování, datum minimální trvanlivosti) najdete na zadní straně. Na výrobku jsou také různé pečetě schválení (například veganské, keto-friendly atd.).

Příchuť

Výrobek je k dispozici pouze ve formě kapslí, a proto je bez chuti.

BPS Pharma 4 Váš efekt V3INZ Plus

Předně: Žádný posilovač nebo produkt nemá stejný účinek na všechny spotřebitele, takže zprávy o účinku jsou vždy subjektivní zprávy o zkušenostech. Tobolky byly několikrát testovány dvěma členy týmu; pocity byly u obou podobné. Na začátku byl test proveden s doporučeným doporučením spotřeby, tj. 1 kapslí, později se 2 kapslemi (webová stránka BPS Pharma uvádí také velikost porce pro 1 kapsli a velikost porce pro 2 kapsle).

Účinek nastupuje rychle, přibližně po 15–20 minutách si již můžete všimnout, jak se začínají objevovat žíly. V průběhu tréninku je patrná stále silnější pumpa, která zůstává na vysoké úrovni po celé tréninkové jednotky. Pouze dlouho po tréninku, přibližně 4 - 5 hodin po požití, se efekt začne ztrácet.

🤓 bdělost a energie (4/10)

Zde je samozřejmě třeba poznamenat, že výrobek neobsahuje stimulanty a že hlavním cílem je pumpa. Přesto jsme byli schopni pozorovat mírný nárůst energetické hladiny (samozřejmě nelze srovnávat s „klasickým posilovačem“).

🤯 Zaměření a řízení (8/10)

Nečekali jsme to, ale mohli jsme cítit určité zlepšení výkonu soustředění. Což je neobvyklé, protože 4 VAŠE kapsle V3INZ jsou primárně navrženy tak, aby propagovaly pumpu. Toho, čeho jsme si všimli, samozřejmě není slavné „tunelové vidění“, ale znatelně silnější soustředění a soustředění na trénink. To nás pozitivně překvapilo, proto kategorii hodnotíme 8 z 10 bodů.

💪 Pumpa a prokrvení (9/10)

Toto je jasně ukázková disciplína produktu. I jedna kapsle citelně podporuje pumpu, která také překvapivě dlouho vydrží (4+ hodiny nejsou neobvyklé). Se dvěma kapslemi je pumpa o něco silnější, ale podle našeho názoru je zde 1 kapsle zcela dostačující, pokud nejste absolutní nadšenci pump 😉

😈 výkon a vyčerpání

Zde žádné hodnocení, protože se nejedná o klasický posilovač.

End️ Konec akce a vedlejší účinky (10/10)

Konec účinku je dosažen asi po 4 - 5 hodinách. Nežádoucí účinky nebyly pozorovány.

Poměr ceny a výkonu: spravedlivý

100 kapslí v našem partnerském obchodě stayfocused.de stálo 37,95 EUR. Protože zde ale dostanete mezi 50 až 100 porcemi a také kvůli patentované účinné látce, je cena přiměřená. A jak jsme se dočetli: produkt funguje.

Celkový závěr

Jako samostatný produkt a pouze s jednou účinnou látkou je úroveň pumpy opravdu působivá. Mírné zvýšení energie a soustředění je také přesvědčivé. Pokud chcete z produktu vytěžit maximum, jednoduše jej spojte se svým oblíbeným posilovačem a posuňte čerpadlo na další úroveň.

Obrázek plechovky BPS Pharma 4YOUR V3INZ Plus

* Reklama / reklama

BPS Pharma - 4 vaše V3INZ Plus

  • Velmi dobré čerpadlo
  • Mírné zvýšení energie a soustředění
  • Dlouhá doba působení
Na první pohled...
7.8
Naše hodnocení
DOBRÝ
  • Velmi dobré a trvanlivé čerpadlo
  • Mírné zvýšení energie a soustředění
BAD
  • Nemůžeme nahlásit nic negativního
Bdělost a energie4
Zaostřete a jeďte8
Pumpa a prokrvení9
Účinky a vedlejší účinky10

Podobné položky

Tlačítko Zpět nahoru