Hardcore boosterRecenze produktuRecenze produktu

Devils Pharma Ďáblova práce podrobena zkoušce

Devils Pharma - Čertova práce

„Nový král před tréninkem“

„Uzavřete smlouvu s ďáblem a připravte se na pekelný režim“ - no, pokud to není ani oznámení!? Nové posilovací vydání v Německu zřídka vyvolalo vlny než Devil's Work, první dílo stejnojmenné společnosti Devils Pharma.

Při vstupu na trh značka zjevně nehraje slova, ale spíše drze a nafoukaně slíbí do očí bijící reklamní sliby. Evropská značka s produkcí na Floridě získává korunu posilovacího žánru a nešetří tvrzeními a fakty o děsivém před tréninku.
BOOSTERJUNKIES.DE to samozřejmě považuje za svou povinnost prosazovat tyto sliby svými kroky a nakonec odhalit jejich pravdivost.

Mezinárodní blogy a webové stránky si také povšimly šperků, které jsou k dnešnímu dni k dispozici výhradně v Německu, ale podle majitele značky je jejich cílem expanze do Polska, Francie, Velké Británie a kdo ví, možná přes rybník.
Kromě hardcore před tréninku je naplánováno alespoň několik dalších vzrušujících doplňků a chystá se více než hezká řada oblečení.
Devils Pharma však vychází ze startovních bloků s produktem, který slibuje, že na konci roku znovu otřese žebříčkem posilovačů tréninku.

Jako obvykle se v BOOSTERJUNKIES.DE chceme velmi podrobně podívat a poskytnout vám upřímný názor na produkt a další aspirace značky.

Zpráva o zkušenostech s hardcore předtréninkovým produktem Devils Work od Devils Pharma

Toto předtréninkové cvičení začíná tukovou porcí o velikosti 12 g, která se skládá z ne méně než 19 (!) Různých ingrediencí. Je zaručen dostatek prostoru pro to, aby byl každý z nich alespoň dostatečně nadávkován, a to nejen otázka „KOLIK?“, Ale zejména otázka „CO?“ Lze odpovědět slibně a zvědavě - ale udržme napětí trochu déle vzpřímeně 😉
Devils Pharma nepovažuje za nutné schovávat se za pochybné matice, ale podle očekávání se vrhá vpřed se všemi přísadami a dávkami.
Stačí říct: naši přátelé s posilovačem slzili v ústech, když jsme se dívali na štítek a korálky potu nás vzrušeně vystřelily na čela.

Které účinné látky najdete v hardcore posilovači Devil's Work od Devils Pharma?

30 servinů s 12 plnými gramy, z nichž již Devils Pharma slibuje silný účinek, ale doporučuje 1,5 porcí pro čisté „cvičení MADNESS“. Při analýze porcování atd. V následujícím textu odkazujeme na informace na 1 porci - to by pro většinu mělo stačit!
S programem „Teufelswerk“ najdeme před tréninkem, který má dostatek účinných látek jak pro Focus & Agresi, tak pro Pump & Vascularity.

Co je tedy Ďáblova práce Devils Pharma? - V následujícím podrobném pohledu na přísady:

Fakta o doplňcích práce pro ďábly

* Reklama / reklama

Koupit Devil's Pharma - Devil's Work

  • vysoce stimulační před tréninkem
  • 250mg DMHA
  • 2mg Yohimbin HCL

Složení a dávkování z Ďáblova díla

Množství na porci
Vitamin D2000 IU
Vitamín C300 mg
Vitamin B9200 mcg
Vitamin B1230 mcg
Citrulin Malát 3.000 mg
AAKG3.000 mg
AGmasa1.000 mg
Glycerol725 mg
2-Aminoisoheptan250 mg
L-Norvalin220 mg
Extrakt z kakaových bobů150 mg
Theobromin150 mg
Kofein bezvodý110 mg
Kofein bitrate110 mg
L-theanin75 mg
Kaempferol75 mg
Hordinine45 mg
Naringinu 40 mg
Mucuna pruriens50 mg
D-glukurono-3,6, laktony15 mg
Higenamine2 mg
Yohimbin HCL2 mg

Vitamin D (200 iu): Chová se jako jiné vitamíny a minerály Vitamin D v posilovači tréninku jako pozitivní regulátor a tlumič nežádoucích vedlejších účinků a následných účinků. Vitamin D zlepšuje vstřebávání Vápník a fosfor a další látky ve střevě. Výsledkem je posílení kostí, zubů a dalších věcí.

Vitamín C (300 mg): Úkolem Vitamín C je přeměna prolinu a lysinu na hydroxyprolin a hydroxylysin za účelem vývoje pojivové tkáně, kolagenů a dalších pasivních struktur. Kromě toho slouží jako regulátor stresu a podporuje regeneraci a odolnost proti infekci.

Vápník (1 mg): Vápník významně podporuje nejen budování svalů, ale také jejich svalovou kontrakci.

Vitamin B9 (200 mikrogramů): Dem Vitamin B9 se říká, že má obrovské účinky jako růstový prostředek, zejména ve fázích dětství a mládí. Podporuje tvorbu CNS a podporuje opravu poškozených nebo zdegenerovaných struktur a podílí se na všech procesech dělení buněk. S pomocí Vitamin B9 syntetizovat lze také funkční proteiny a neurotransmitery.

Vitamin B12 (30 mikrogramů): Auch Vitamin B12 podílí se na procesech dělení a obnovy buněk. Nervový systém i krev mají prospěch ze zdravého Vitamin B12-Zrcadlo. Kromě toho podporuje produkci energie mitochondrií.

Citrulin Šťávy (3000 mg): Citrulin dostane se také do ledvin arginin transformovaný. Podílí se také na produkci oxidu dusnatého, rozšiřuje krevní cévy a snižuje krevní tlak.
Abychom to zkrátili, je Citrulin účinnější při zvyšování produkce NO než arginin dokonce 
který se dostane do ledvin krevním řečištěm a uzavře se tam arginin je přestavován. arginin a Citrulin zvyšují produkci oxidu dusnatého a tím rozšiřují krevní cévy a snižují krevní tlak.  Citrulin je výchozím bodem pro arginin-Syntéza a konečný produkt při tvorbě NO.
Citrulin tak může arginin-Zvýšení hodnot v krvi a je ještě účinnější než arginin dokonce ke zvýšení NO produkce.
Prostřednictvím daru Citrulin Malát může také podporovat práci svalu, díky čemuž sval pracuje efektivněji a umožňuje mu produkovat více ATP s menším množstvím kyslíku.

Arginin alfa-ketoglutarát (3000 mg): Detoxikovaný odstraněním přebytečného dusíku arginin tělo v průběhu syntézy močoviny. Nastavuje se arginin NE nebo bez dusíku, který se nakonec dostane do svalů a tepen. Výsledná relaxace a expanze se běžně označuje jako čerpací efekt. Uvolňování růstových hormonů, jako je somatotropin, a syntéza kolagenů pro regeneraci jsou pozitivními vedlejšími účinky suplementace arginin.

N-Acetyl L-tyrosin (1000 mg): tyrosin je aminokyselina známá jako látka zlepšující náladu a také stimuluje přeměnu hormonů štítné žlázy v těle.

AGmasa (1000 mg): Na AGmasa je patentovaná značková surovina od Agmatine, který podporuje produkci oxidu dusnatého a inhibuje jeho enzym syntázy. To vede k optimalizaci úrovně NO dvěma způsoby, aby se dosáhlo ideálního sportovního výkonu a nejlepších možných pump.

Glycerol (725 mg): Glycerol váže vodu, díky čemuž sval nejen vypadá baculatěji, ale také obecně podporuje pumpu.

2-Aminoisoheptan (250 mg): To není nic víc než DMHA.
Ačkoli to také souvisí s amfetaminem, je strukturálně významně odlišné od DMAA a DMBA. Ale také díky DMHA Norepinefrin a dopamin se vstřebávají více.
Obvykle je to sladké místo DMHA asi 150 mg.
Devils Pharma tedy nerozumí!

L-Norvalin (220 mg): Aminokyselina Norvaline je odvozen od aminokyseliny s rozvětveným řetězcem valinu a inhibuje enzym arginázu. Jako katalyzátor Citrulin a arginin pomáhá dosáhnout lepšího a delšího účinku.
Buďte však opatrní: počáteční studie tomu nasvědčují Norvaline Mohlo by to poškodit CNS

Extrakt z kakaových bobů (150 mg): Aktivní složka surového extraktu z kakaových bobů nakonec není nic jiného než Teobromin, který je pojmenován později.

Theobromin (150 mg): Strukturálně má podobnosti Kofein, ale má méně stresující účinek na CNS. Odlišné od Kofein nicméně může Teobromin působit silněji na mrtvici a na rozšíření žil, což také posiluje pumpu. Protože uvolňuje buňky hladkého svalstva, podporuje ekonomické dýchání a lepší přísun živin do organismu.

Kofein bezvodý (110 mg): Kofein vykazuje pozitivní, stimulující účinky na CNS i na rozklad glykogenu a tuků. I když zvyšuje bdělost, bdělost a koncentraci, rozšiřuje také průdušky.

Kofein Přenosová rychlost (110 mg): s. Kofein

L-theanin (75 mg): Jedná se o uklidňující aminokyselinu ze zeleného čaje, která vás neomrzí, ale pouze uleví CNS. V kombinaci s Kofein zeigt Theanine značné zvýšení kognitivního výkonu.

Kaempferol (75 mg): Trochu prozkoumaný flavonoid ...

Hordinine (45 mg): Tento inhibitor MAO stimuluje centrum odměn v našem mozku a zvyšuje soustředění a koncentraci stimulací dopaminových D2 receptorů. Kromě rozšíření průdušek také mobilizuje vlastní tukové zásoby těla jako zdroj energie.

Naringinu (40 mg): Extrakt z hořkého pomeranče vykazuje mimo jiné synergický účinek se synefrinem a obecně zlepšuje vstřebávání mnoha dalších látek. Kromě toho studie s buněčnými kúrami ukazují, že tyto s podáváním Naringinu produkují více NO, což nakonec čerpadlo opět zvýší.

Mucuna pruriens (40 mg): Tento extrakt dodává našemu tělu L-Dopa, takže náš mozek uvolňuje více dopaminu. Díky své náladě zlepšujícímu a pozitivně uklidňujícímu účinku lze tento extrakt najít v předtréninkovém tréninku i v některých doplňcích na spaní. Kromě toho působí jako antioxidant a podporuje uvolňování růstových hormonů.

D-glukurono-3,6, lakton (40 mg): Cukrová kyselina nebo sacharid, které se často kombinují s Kofein a býčí zápasy se používá v energetických nápojích.

Synephrine HCL (50 mg): Také známý jako extrakt z Citrus aurantium, chemicky a strukturně úzce souvisí s efedrinem a je primárně zodpovědný za mobilizaci tuků v organismu. Obsažené flavonoidy enormně zvyšují energetický výdej těla (zvýšená tělesná teplota a zvýšený klidový metabolismus) a mají také silně stimulační vlastnosti.

Higenamine (15 mg): higenamine je také známý jako noroklaurin a patří do alkaloidové skupiny, do které také patří efedrin. Stimuluje uvolňování acetylcholinu a zvyšuje svalovou sílu, stejně jako agonista beta-receptorů odbourává tuk. Podobně chrání Higenamine předtím, než krev přilne, a je proto také prospěšná pro krevní oběh.

Yohimbin HCL (2 mg): Účinná látka, která byla původně získána ze stromové kůry, má nejen afrodiziakální vlastnosti, ale také obecně podporuje krevní oběh a snižuje krevní tlak. Je zvláště dobře známý yohimbin ale jako alfa-adrenergní blokátor a sympatolytikum. Požití může být spojeno s psychedelickými stavy vědomí, agresivitou a zvýšeným pocením.
Blokováním alfa2 receptorů uvolňuje více norepinefrinu v těle, čímž zvyšuje termogenezi a metabolickou aktivitu, a v neposlední řadě je to oblíbený spalovač tuků.

Závěr účinné látky:

Devils Pharma začíná skutečnou deskou a dokáže zkombinovat monstrum focus & pump v jediném produktu!
Samotná velikost porce poskytuje prostor pro více než 10 g účinných látek, s nimiž se Devil's Work skutečně dokáže komplexně postarat o každý segment dobrého hardcore posilovače.
Tady je 250mg DMHA Vůbec není rozhodujícím kritériem, ale před tréninkem zaujme důmyslnou kombinací a dávkováním všech jednotlivých ingrediencí.
Oheň nejen transparentně odhalil všechny informace o dávkování, ale bylo vzato v úvahu také použití vitamínů a minerálů ke zmírnění nežádoucích vedlejších účinků a následných účinků.
Je potěšující vidět, že Ďáblova práce se nespoléhá jen na to, že se do ní jednoduše vrhne ve smyslu ultra koncentrovaného předtréninkového cvičení, ale že byla v rozumné míře doplněna pumpičkovými látkami. To, do jaké míry koordinace stimulantů vytváří cílenější nebo dokonce škrábající náladu, nelze předvídat čistě na základě doplňkových údajů, ale není pochyb o tom, že posilovací účinek bude mít vliv na CNS, a tedy na koncentrace a nálada!

PŘÍJMY A EFEKT

Požití / chuť

Nejen hotový nápoj jako takový by měl být podroben hodnocení, balení, zpracování a mnohem více by také mělo hrát roli pro tuto kritiku - podívejme se na vzhled, dojem a další aspekty produktu.

Plechovka stěží může být tmavší nebo pekelnější. Přední část štítku zlověstně zdobí nadrozměrná lebka ďábelského démona nebo možná samotného Lucifera, stejně jako dvě posedlé postavy Marie. Černá vysoce lesklá nádoba s klasickým šroubovacím uzávěrem je pokryta jednoduše zpracovaným, ale krásně navrženým štítkem. Kromě loga společnosti, které bohužel velmi silně připomíná logo společnosti založené v loňském roce a sponzora profesionála IFBB Big Ramy „Dragon Pharma Labs“, najdeme také odkazy na „Made in USA“ a označení příchuti „Devils“ Bonbón".
Jak odrůda, kterou máme, tak příchuť „Monstrous Mango“, která je stále k dispozici, jsou jasně navrženy a dokonale navazují na téma značky - opravdu úspěšné

Sekce „doporučené použití“ je obvyklá, ale nepřímé doporučení vyšší nebo předávkování (1,5 odměrky) je velmi ambiciózní a málo odpovědné. Vezmeme-li v úvahu různorodý a komplexní výběr stimulantů, bylo by omezení obecně platného doporučení ohledně spotřeby dostatečné - ale Devils Pharma je prostě tvrdý!

Chuť, kterou jsme měli, Devils Candy, byla opravdu velmi chutná a obzvláště dobrá pro takový vysokodávkový hardcore posilovač!
Pouze volba barvy loga (růžová) a označení jako „bonbón“ vzbudila očekávání načervenalého nápoje s ovocnými příchutěmi. Na rozdíl od toho jsou však prášek a nápoj oranžovější a podle toho chutnají, ale jak jsem řekl, jedná se o stereotypy.

efekt

Pokud jde o efekt, není nutné obcházet křoví nebo se zaplést do nesmyslného přehlížení.
Faktem je, že Ďáblova práce je opravdu zábavná, ale rozhodně to není pro amatérské sportovce.
Na rozdíl od mnoha konkurenčních produktů není ďáblova práce bezdůvodně přepsána a nekontrolovaně nepoškrábe své spotřebitele. Na druhou stranu zapůsobí silně koncentrujícím účinkem, který na jedné straně tlačí agresivně, ale celá věc je velmi jemná a soustředěná.
S tímto hardcore posilovačem je určitě možné jedno nebo druhé opakování a některé další závaží!

Nesmíme zapomenout na plný podíl účinných látek v pumpě, který je vyjádřen nejen mapovými předloktími a vyboulenými svaly, ale také způsobí zúžení nohou a v neposlední řadě prodloužení zad při cvičení nohou.
Naštěstí nelze očekávat studený pot, husí kůži, třes a podobně, protože použití Devil's Work nevedlo k žádným zaznamenaným vedlejším účinkům v žádném z našich testů.

Poměr ceny a výkonu - závěr

Plechovka Devils Pharma Devil's Work v současné době stojí 49,95 eur a poskytuje 30 porcí s celkovým obsahem 360 g (každá 12 g).
Při obvyklém dávkování skončíte s porcí cenou kolem 1,66, což je vzhledem ke kvalitě a množství opravdu slušné.

Mějte na paměti, že některé ze složek, včetně DM ** a dalších, jsou považovány za doping podle zákona FDA, a proto je lze při kontrole zjistit a příslušně sankcionovat. Sledovatelnost mnoha látek nebo jejich metabolitů není jasně definována a může vést k zákazu soutěží WADA i po několika měsících!

* Reklama / reklama

Koupit Devil's Pharma - Devil's Work

  • vysoce stimulační před tréninkem
  • 250mg DMHA
  • 2mg Yohimbin HCL
Kontrolní rámeček 0
9.1
Naše hodnocení
DOBRÝ
  • silný efekt s extrémním zaměřením a dobrou pumpou
  • žádné vedlejší účinky a / nebo následné účinky
  • nápadně dobrý vkus
BAD
  • dobře vypadající logo společnosti

Složení a dávkování9
efekt9.5
Geschmack9
cena9

Podobné položky

Tlačítko Zpět nahoru